مالی Q&A: من باید اقامت سرمایه گذاری در بازار سهام ؟

فلوریدا تودی | No comments

Q: هنگامی که اقتصاد از رفتن به بهبود می یابند ؟ من باید اقامت سرمایه گذاری در بازار سهام ؟

— مرلین

یک: آیا شما یک سفارشی استراتژی سرمایه گذاری? آیا شما مایل به اقامت خود را با برنامه ؟ مناسب مالی برنامه کمک خواهد کرد که شما دیدار با اهداف مالی خود را حتی زمانی که شما نمی دانید که هنگامی که اقتصاد در حال رفتن به بهبود می یابند.

استراتژی سرمایه گذاری خود را باید عمدی نیست و اتفاقی مجموعه ای از سهام توصیه شده توسط دوستان و یا کرامر. منفعل وجوه متقابل باید متنوع و باید یک استراتژی منسجم بر اساس (شخص ثالث) تحقیقات علمی.

می دانم که 80% به طور فعال معامله بزرگ کلاه وجوه متقابل نمی کردن-انجام منفعل (SPIVA 12-2019). برای اطلاعات بیشتر در فعال در برابر منفعل سرمایه گذاری, بررسی SPIVA تغ که منتشر شده دو سالانه.

می دانم که استراتژی خود را, بنابراین شما می توانید بر این باورند در آن زمانی که اقتصاد به نظر می رسد در یک سقوط هستند. هنگامی که شما احساس می کنید مانند شما می توانید آموزش استراتژی سرمایه گذاری خود را و سپس شما می توانید می گویند که شما واقعا آن را درک. استرس باعث می شود ما فکر می کنم غیرعقلانی و فروش پایین قفل در ضرر و زیان است.

اگر استراتژی سرمایه گذاری خود را به شما اجازه پایین در ماه مارس و سپس در نظر گرفتن یک سطل رویکرد است.’ یک سطل برای کوتاه مدت و دیگری بلند مدت است. کوتاه مدت سطل راحتی ممکن است شما به اندازه کافی به چشم پوشی از سر و صدا و یا بهتر رتبهدهی نشده re-تعادل بلند مدت سطل برای رشد در طول زمان به چالش کشیدن.

بیشتر: مالی Q&A: چه هستند گزینه های پرداخت برای یک ارث برده سنتی ایرا?

بیشتر: مالی Q&A: اگر من بازنشسته باید بدهی رایگان و یا نگه داشتن وام مسکن ؟

نوسانات و پایین چرخه در سهام نیست فقط مشترک آنها لازم است. قیمت سهام تابعی از عرضه و تقاضا است. اگر سرمایه گذاری در سهام نمی شامل ریسک مالی پس از آن نظریه به ما می گوید بازده محدود خواهد بود. در طول زمان سهام ارائه بازده بالاتر از سی دی به خاطر آنها به پایین و بالا.

نوسانات اوراق بهادار (به جز سی دی) اجتناب ناپذیر است; اما نوسانات ممکن است موفق. در نظر گرفتن متوسط نمونه کارها است که سرمایه گذاری نیم موجود در انبار بودجه و نیم در صندوق اوراق قرضه. هنگامی که شما نگاه کنید به منفی سرفصل فکر خود را به دمدمی مزاجی.

سپس شما به یاد داشته باشید جدید خود را متعادل نمونه کارها. به جای تعجب اگر اقتصاد در حال رفتن به بهبود می دانیم که از آن خواهد شد. و به جای ساخت یک تصمیم احساسی به فروش پایین به خودتان یادآوری کنید که شما باید یک استراتژی سرمایه گذاری است. نگاه برای مالیات بر فرصت ها و توازن.

سیاه, قوها در حوادث غیر قابل پیش بینی و 9/11 بود یک مثال خوب است. شاید یک بیماری همه گیر است که یک مثال خوب دیگر پس از چند ما قبل از این تجربه. استراتژیک برنامه ریزی اوراق بهادار طراحی شده برای آب و هوا این وقایع است.

به روز رسانی هزینه های خود را و اختصاص پول برای انتظار ليزينگ اقلام است. همیشه به اندازه کافی پول نقد در حاشیه, نقد و بررسی و درک استراتژی سرمایه گذاری خود را و تحمل خطر است. انجام این کار زمانی که بار احساس طبیعی است. مناسب طراحی نمونه کارها را انجام خواهد داد شما را از طریق.

اگر آن کمک می کند, S&P 500 خرس بازار (تعریف شده به عنوان یک 20 درصد کاهش در ارزش) باید به طور متوسط حدود 16 ماه طول 50 سال گذشته. صبر و شکیبایی مفید هستند.

مریم Baldwin, CFP است مستقل تنها هزینه مالی برنامه ریز در بالدوین و همکاران در ایندین هاربر بیچ. تماس خود را با پرسش در 321-428-4555 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>