مالی Q&A: چه هستند گزینه های پرداخت برای یک ارث برده سنتی ایرا?

فلوریدا تودی | No comments

س: پدر من گذشت ماه گذشته و خود را به سمت چپ های سنتی ایرا به من و برادر من. من تمام وقت کار می کنند و برنامه ای برای بازنشسته در پنج سال. برادر من بازنشسته سال گذشته است. چه هستند گزینه های پرداخت برای این پول ؟

یک: وقتی ایرا چپ به کسی غیر از همسر این ارث برده ایرا حساب به نام ذینفع ایرا حساب باید بسیار متفاوت از قوانین.

هر نام ذینفع مورد نیاز است برای باز کردن یک حساب جداگانه ای با نام رابطه تاریخ تولد و مرگ مرحوم.

IRS نمی خواهد اجازه تجمیع به یک موجود ایرا و نه می تواند شما را کمک به ذینفع حساب ایرا.

بیشتر: مالی Q&A: من درآمد بیش از حد بالا به ایرا سهم ؟

بیشتر: مسائل مالی: دریافت lowdown در بودجه جدید به دنیای کسب و کار در COVID-19 عصر

اگر وارث/ذینفع است یک جزئی حساب باید به نام نگهبان و دنبال خواهد شد دولت UGMA/UTMA اساسنامه. برخی متحده اجازه سن ختم به گسترش فراتر از سن قانونی فسخ است. تکمیل این سند با دقت.

این جدید ذینفع ایرا حساب نیاز به تعیین نرخ جدید سود توسط درصد است و در هر stirpes (فرزندان) گزینه است.

غیر همسر ذینفع (مثل شما و برادر شما) مجاز به توزیع بدون مجازات حتی اگر شما جوان تر از 59½.

زمانی که زن و شوهر هستند و کمتر از 59½ آنها ممکن است را انتخاب کنید یک به ارث برده ذینفع حساب ایرا به جای نورد حساب خود را. یک تصمیم مهم را بر اساس زنده ماندن همسر سن و در دسترس بودن منابع دیگر.

امن عمل نیاز بیشتر ایرا ذینفع به خالی کردن حساب در 10 سال پس از سال از صاحب حساب را از مرگ. این قانون جدید در اثر Jan. 1 در سال 2020 است.

قبل از Jan. 1, 2020, قوانین مورد نیاز سالانه حداقل توزیع با استفاده از یک عمر جدول. شکست به این مورد نیاز توزیع منجر به مجازات مالیات از 50 ٪ از مقدار است که لازم بود برای توزیع شود. قوانین برای این حساب تغییر کرده است.

سنتی ذینفع جامعه جراحان ایران باید 10 سال پرداخت مورد نیاز و این پرداخت مشمول مالیات به عنوان درآمد عادی. این 10 سال به پنجره یک برنامه ریزی مالیاتی فرصت است.

راث ذینفع جامعه جراحان ایران باید همان 10 سال توزیع مورد نیاز و پرداخت های مشمول مالیات نیست.

از آنجا که شما در حال کار تمام وقت و برنامه ریزی برای بازنشسته در پنج سال در نظر گرفتن زمان در مقابل آینده نرخ مالیات حاشیه ای. IRS اجازه می دهد تا اختیاری توزیع ارائه حساب تهی است پس از 10 سال. تصمیم می گیرید اگر انتظار تا سال بعد از بازنشستگی بهتر است برای شروع در نظر گرفتن توزیع و بدانید که توزیع نمی باید به طور مساوی پخش شده است. اغلب بهتر است به یک مشمول مالیات ثروت باد آورده که درآمد و نرخ مالیات پایین تر هستند.

این همه در مورد مالیات است. در دوران بازنشستگی در نظر گرفتن درخواست متولی حساب برای ارسال مالیات فدرال پرداخت به IRS زمانی که توزیع گرفته شده است. این ممکن است برای جلوگیری از تعجب مالیات است.

برآورد مالیات بر امنیت اجتماعی است. بسته به نوع دیگر درآمد 15 ٪ یا 50 ٪ از مزایای ممکن است مشمول مالیات و دستمزد بگیران خواهد شد که 85 درصد از تامین اجتماعی سود مشمول مالیات به عنوان درآمد عادی. آن بستگی دارد “درآمد” که شامل تنظیم درآمد ناخالص به علاوه nontaxable علاقه به علاوه نیمی از تامین اجتماعی بهره مند شوند. برآورد امید به زندگی و انجام محاسبات ریاضی برای تعیین اگر انتظار تا سن 70 به این بهره را حس می کند.

در سن 65 کارگران (یا همسران کارگران) تبدیل به مدیکر واجد شرایط. مدیکر بخش یک بیمارستان پوشش معمولا رایگان است زیرا با پرداخت مالیات حقوق و دستمزد در حالی که مشغول به کار است. نه چندان با مدیکر قسمت ب این افزایش هزینه با درآمد شروع در $144.60 و ممکن است به عنوان بالا به عنوان $491.60 در هر ماه.

قوانین مختلف برای همسر و غیر همسر ذینفع و غیر فردی ذینفع مانند اعتماد و یا خیریه.

بیشتر: مسائل مالی: چرا در حال حاضر ممکن است بهترین زمان برای انجام برنامه ریزی و مستغلات

بیشتر: مالی Q&A: اگر من بازنشسته باید بدهی رایگان و یا نگه داشتن وام مسکن ؟

به ارث برده ایرا نیست حفاظت از طلبکاران در ورشکستگی تحت قانون فدرال است.

این ارث حساب باید منتقل شود تنها به عنوان امانت به امانت نقل و انتقالات به ذینفع حساب ایرا. وجود دارد هیچ گزینه ای برای 60 روز تمدید. هر توزیع قابل پرداخت به ذینفع به طور مستقیم خواهد شد مشمول مالیات نخواهد بود واجد شرایط برای رفتن به هر حساب ایرا.

قوانین و مقررات ارث جامعه جراحان ایران باید همه تغییر کرده. از آنجا که این روند می تواند پیچیده, بررسی, جدید, امن عمل و مراقبت در عمل به درک قوانین و گزینه های که اعمال می شود. آن را در مورد مالیات مجازات IRS و دقیق درآمد برنامه ریزی است.

مریم Baldwin, CFP است مستقل تنها هزینه مالی برنامه ریز در بالدوین و همکاران در ایندین هاربر بیچ. تماس خود را با پرسش در 321-428-4555 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>