اولین زندانی هفتم کلانتر معاون در سن برناردینو کانتی تست مثبت برای COVID-19

مایدزرت | No comments

سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش اعلام کرد در شب شنبه که اول آن اهل بیت و هفتم کلانتر معاون وزارت و پنجم اختصاص به اصلاحات آزمایش مثبت برای COVID-19.

هنگامی که و که در آن کلانتر معاون آلوده شده است در حال حاضر ناشناخته با توجه به گروه. معاون خاموش بود برای کار نشده یک مقدار زمان با علائم شبه آنفولانزا قبل از گرفتن تست شده و در حالی که در انتظار نتایج.

غرب دره بازداشتگاه زندانی منتقل شد برای درمان به بیمارستان منتقل و پس از بازگشت به زندان در انزوا قرار داده شده و تست شده برای coronavirus با توجه به این بخش است. زندان مطلع شد از نتیجه تست مثبت در روز شنبه.

“او است که با ارائه خدمات پزشکی و درمان در سراسر ساعت” انتشار از وزارت گفت.

بخش کلانتر گفت: HIPPA (بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون) دستورالعمل های محدود انتشار اطلاعات اضافی در هویت زندانی و کارمند و درمان خود را.

این می آید به عنوان بخش اعلام کرد دو روز قبل که سه کارکنان اضافی شده بود مبتلا به این ویروس از جمله معاون اختصاص داده شده به یک گشت ایستگاه به عنوان یک کارآگاه و دو حرفه ای کارکنان یکی از آنها اختصاص داده شده است به اصلاحات و از سوی دیگر تخصیص داده شده است که به یک گشت ایستگاه در یک موقعیت اداری.

قبلا یک سان برناردینو شهرستان کلانتر معاون اختصاص داده شده به گشت آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 23. دو تن دیگر از نمایندگان با این بخش هم اختصاص داده به اصلاحات آزمایش مثبت در مارس 29 و دو نفر دیگر از نمایندگان در کار اصلاحات کردم نتایج مثبت در تاریخ 1 آوریل.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>