اولین موج از باران انتظار می رود در Coachella Valley در بعد از ظهر بارش سنگین تر سهشنبه

مایدزرت | No comments

اشعه آفتاب انتظار می رود که راه را برای شرایط مرطوب آغاز و تا روز دوشنبه بعد از ظهر به عنوان یک روز بارانى بازدید Coachella Valley.

طوفان موج اول ممکن است رها 0.25 اینچ از باران قبل از اینکه آرامتر شرایط توسعه در اواخر روز دوشنبه. موج دوم باید ضربه بعد از ظهر سه شنبه از طریق شنبه آورد و بیش از یک اینچ از باران.

پیش بینی می گویند 1.5 اینچ از بارش باران می تواند به سقوط تا جمعه اگر چه آنها حاکم کردن آسمانی رسیدن به سطح 2 اینچ.

“که بالقوه است که قطعا وجود دارد” گفت: Matt Morgan یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در سن دیگو. “به طور کلی برای تمام طوفان برای شما بچه ها ما فکر می کنم سنگین ترین خواهد بود بعد از ظهر سه شنبه تا چهار شنبه از سمت راست در حال حاضر.”

این Coachella Valley است که در لبه شرقی جنوب کالیفرنیا طوفان سیستم که وارد شد بعد از ظهر یکشنبه و ممکن است افت تا 7 اینچ در بالاترین ارتفاعات این هفته است.

پالم اسپرینگز’ مجموع بارندگی تا پایان هفته می تواند به 4.17 اینچ به طور قابل توجهی بیش از این شهر عادی بارندگی 2.67 اینچ از Jan. 1 از آوریل 10.

بسیاری از پالم اسپرینگز’ بارش در این سال در طول یک سری از مارس طوفان زیر تمدید دوره خشک در ماه های ژانویه و فوریه. آن چهارم-مرطوب مارس در رکورد با توجه به آب و خدمات.

حرارتی باید تا یک اینچ از باران تا پایان هفته. آن مه رکورد راه اندازی شد و در سال 1975 زمانی که جامعه با دریافت یک و نیم اینچ از باران.

پیش بینی می گویند بارندگی باید گسترش و سیل دیده بان صادر شده برای غربی شهرستان ریورساید از طریق 1:53 بعد از ظهر دوشنبه.

برف است و انتظار می رود به عنوان کم به عنوان 4500 فوت در سطح منطقه کوه. طوفان در زمستان هشدارهای صادر شده برای کوه, رودخانه و سان برناردینو شهرستان تا 5 صبح پنج شنبه.

پیش بینی پیش بینی 6 تا 10 اینچ از برف برای مناطق بين 5000 و 6000 و 10 تا 20 اینچ برای مناطق بین از 6000 و 7000 پا. بارش برف در بالاترین قله ها می تواند به 48 اینچ.

آب و هوا: اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از coronavirus می تواند منجر به آتش سوزی تهدید به بعد

آب و هوا: تراموا بسته به عنوان Coachella Valley آن مرطوب بعد از سال 2020

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>