پنج پسر یکی دختر کسب بلیط کشتی دولت نهایی; Mantanona جمع آوری کارشناسی ارشد عنوان

مایدزرت | No comments

نخل کویر کشتی گیران خود را ادامه داد چشمگیر فصل آخر این هفته در دیدار با استادان در Sonora دبیرستان, ارسال چهار ورزشکاران از طریق وزارت امور خارجه ملاقات و از جمله استادان قهرمان. چهار نفر از پنج کویر امور خارجه مقدماتی شد از نخل کویر.

که استادان قهرمان کمال Mantanona که وارد این مسابقات به عنوان شماره 2 دانه بود اما ایستاده در بالای سکو در پایان روز در 106 پوند است.

Mantanona دوخته Temecula Valley را اتان Perryman در مسابقه قهرمانی بود و به نام دیدار را وزن پایین تر MVP. او همچنین از جمع آوری یک عنوان قهرمانی لیگ و یک CIF-SS عنوان در طول راه.

بیشتر: جفت نخل کویر قهرمانان برجسته CIF مرکزی بخش کشتی کج دیدار در پالم اسپرینگز

اما Mantanona نمی تواند به تنهایی در سفر خود به بیکرزفیلد به صورت CIF قهرمانی کشور در آخر هفته آینده. بالا نه ماشین آلات برای تولید در دیدار با استادان نیز خواهد بود در حالت مسابقات و که شامل سه آزتک ها.

نخل کویر 113-کوبنده جاستین رودریگز نیز تا به حال یک آخر هفته بزرگ در پایان در مقام سوم را بدست آورد. Daegan گریگو در زمان چهارم در 170 پوند و کالیب Vanbuskirk به پایان رسید در نهم در 182 پوند است.

تنها کویر مقدماتی را تحسین کرد از کلیسای جامع شهر است و تنها کشتی گیر از کویر دره لیگ را دولت تامین کند. تجلیل به بني اسرائيل مورالس که ششم به پایان رسید در 170 پوند است. او را به پیوستن به آزتک چهار بسته در وزارت امور خارجه ملاقات آخر هفته آینده.

دختران کشتی

در حالی که پسران در کارشناسی ارشد, دیدار, بالا کویر دختران کشتی گیران بودند در بومانت دبیرستان به صورت CIF-قهرمانی اس اس.

ستاره بعد از بیابان شد لا کوئینتا را Lena تیلور. تیلور تا به حال تلاش زیادی رساندن در مقام سوم در 116 پوند برای تبدیل شدن به دبیرستان اولین کشتی خارجه مقدماتی.

او تنها دختر از صحرا خواهد شد که پیوستن به پسران در دولت دیدار در گچساران اجرا می شود که از روز شنبه از طریق شنبه در Rabobank عرصه است.

فوتبال پسران

مارشال 3, Desert Hot Springs 1: این عقاب طلایی ساخته شده آن را به مرحله نیمه نهایی برای دومین سال متوالی اما خود را فوق العاده اجرا به پایان رسید شنبه در جاده ها است.

سافتبال (persian)

نخل کویر برنده پالم اسپرینگز مسابقات: آزتک زدم سرخپوستان 11-4 در نیمه نهایی و سپس La Quinta 8-2 در بازی های قهرمانی را به عنوان در پالم اسپرینگز مسابقات است.

نخل کویر Madysyn لوپز برنده پارچ در هر چهار بازی مسابقات برای آزتک بازده تنها سه به دست آورده اجرا می شود در 20 نوبت و رفتن 6 برای 12 در این صفحه به کسب مسابقات MVP. در برابر سرخپوستان بروکلین Dowdle رفت 4-برای-4 با سه RBIs و چهار اجرا می شود به ثمر رساند از جمله هومر. Karli Manney تا به حال سه اجرا می شود و سه دزد. Kalyn لوپز به حال دو بازدید. در فینال, گل یاس, Perezchica و اوبری مارتینز هر دو رفت و 3 به 4. Kassidy Munoz اضافه شدن سه-اجرای هومر.

نخل کویر (4-1) را در بازی Temescal کانیون مسابقات در هفته آینده.

Coachella Valley 9, Indio 0: اعراب به پایان رسید 3-1 در دو روز مسابقات و در بازی نهایی آن Jolene Miramontes که تن به تن چهار ضربه shutout. بیانسه Mondragon اردن موران شایانی Sandoval, Miramontes و پرلا Auiglera همه تا به حال دو بازدید.

بیس بال

رانچو میراژ 5, Norte ویستا 4: این Rattlers اجازه 4-1 منجر به لغزش دور در ششمین دور در جاده ها به عنوان نرت ویستا به ثمر رساند سه اما رانچو مایراج تحت فشار قرار دادند یک در سراسر در بالا و هفتم برگزار شد و برای پیروزی.

Ty Hershberger آمار bloop سه گانه را به ثمر رساند برایان سویفت. سپس Hershberger تمام کردن این بازی بر روی این تپه به دست آوردن پیروزی. رایان آرتور اضافه شده دو بازدید, یک اجرا و دو پایگاه های دزدیده شده به علت.

رانچو مایراج (4-0) نقش سانتا رزا آکادمی روز سه شنبه در غرب دره دبیرستان.

کویر مسیحی انشعابات doubleheader: Troy Collins تن به تن یک shutout با هشت strikeouts به عنوان فاتحان سالم بازی دو doubleheader در برابر Palo Verde با پیروزی 7-0 در مشروب قبل از خواب. Nate جوان به ثمر رساند سه اجرا می شود و هر دو آستین Klopfenstein و کالینز بود RBI دو برابر است. تایلر Reedman رفت و 2 به 3 با ترجمه.

به گزارش نتایج خود را ایمیل نتایج و اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>