پنج آماتور بالا دعوت به آنا الهام زمینه در مارس

مایدزرت | No comments

رز ژانگ که برنده 2018 آنا تاریخ الهام بخش و ساخته شده از برش در LPGA ANA الهام بعد از آن هفته یکی از پنج آماتور به قبول دعوت به 2020 آنا الهام در ماه آوریل است.

ژانگ رتبه شماره 1 در Rolex AJGA رتبه بندی و 11th در جهان تازه گلف رتبه بندی می پیوندد ایالات متحده زنان تازه قهرمان Gabriela Ruffels و سه دیگر در زمینه LPGA برای اولین بار در مسابقات بزرگ سال است.

ارتش ملی افغانستان (ANA الهام بخش برگزار خواهد شد مارس 2-5 در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج.

“این یکی از مورد علاقه ما سنت در آنا الهام” گفت: Shigeru Hattori, آنا معاون ارشد رئیس جمهور از آمریکا است. “سنت بسیار مهم است برای رشد این ورزش و پرورش در آرزوی زن جوان گلف بازان در سراسر جهان است. ما مفتخر به کمک به هر تازه invitee رویای پرواز را به عنوان آنها بازی با خانمها از تور LPGA این مه.”

در حالی که ارتش ملی افغانستان (ANA الهام همواره دعوت برترین گلف بازان آماتور بازی در این مسابقات که آماتور آمده به این رویداد نهفته در 2019 توسط اولین آگوستا ملی زنان بزرگ, مسابقات بازی همان هفته از آنا الهام بخش است. که درگیری وجود دارد دوباره در این سال با بیش از 60 آماتور انتظار می رود برای بازی در آگوستا رویداد ملی.

در میان آماتور انتخاب بازی در رانچو مایراج رویداد عبارتند از:

Gabriela Ruffles: جهان No. 17 رتبه بندی تازه کار و تازه وارد در USC, Ruffles است که حاکم در ایالات متحده زنان و شمال و جنوب تازه قهرمان. در فصل دوم او را به دست آورده تیم دوم همه آمریکایی و برای اولین بار تمام تیم-Pac-12 افتخارات.

رز ژانگ: ژانگ برنده آنا تاریخ و الهام بخش در سال 2018 مقدماتی 2018 آنا الهام جایی که او ساخته شده از برش به پایان رسید و بسته برای 60. با توجه به فارغ التحصیل در سال 2021 او شفاهی متعهد به دانشگاه استنفورد.

Kaitlyn Papp: یک تازه وارد در دانشگاه تگزاس و 2019 WGCA اول تیم آمریکایی و 2018 تیم دوم honoree Papp بخشی از برنده شدن در ایالات متحده پینگ Junior Solheim جام تیم در سال 2017 و در حال حاضر در شماره 14 در جهان تازه گلف رتبه بندی است.

بیشتر خواهد شد پیشنهاد جدید گلف تور صدمه دیده PGA Tour و یا باعث بهبود بخشد ؟

بیشتر: حامی دریایی در SOS 13th سالانه مسابقات گلف در پالم دزرت

اولیویا گذاری به عنوان mehaffey: سه آمریکایی ارشد در دانشگاه ایالتی آریزونا گذاری به عنوان mehaffey نمایندگی بریتانیا و ایرلند در نبرد برای 2019 آستور جایزه و کمک به رهبری 2016 بریتانیای کبیر و ایرلند تیم به کورتیس جام پیروزی پس از رفتن 3-1-1. او به دست آورده ایرلندی زنان قهرمانی باز و ویلز بانوان, باز, بازی سکته مغزی قهرمانی در سال 2016. گذاری به عنوان mehaffey رتبه در شماره 20 در جهان تازه گلف رتبه بندی است.

آنجلینا Ye: یک عضو چینی تیم ملی, آنچه یک دانشجوی سال اول در دانشگاه استنفورد 2019 آمریکا Girls’ Junior قهرمان و نفر دوم در سال 2019 AJGA رولکس دختران دعوتی. او رتبه 26 در جهان تازه گلف رتبه بندی است.

نهایی کار دعوت نقطه را به برنده این سال ANA Junior, الهام, یک AJGA-تحریم 54 سوراخ دعوتی است که طول می کشد آخر هفته قبل به آنا الهام بخش است. زمینه ساخته شده است تا از 48 از بهترین نوجوانان از سراسر جهان که واجد شرایط از طریق آنا اولویت مسافت پیموده شده سیستم امتیاز. ژانگ برنده این رویداد در سال 2018 و ساخته شده از برش در LPGA عمده ای که در هفته.

“من خیلی خوشحال هستم برای دریافت دعوت نامه برای بازی در سال 2020 آنا الهام بخش است. من نمی دریغ دوم که من واقعا می خواستم برای تست بازی با حرفه ای” ژانگ در بیانیه ای گفت. “تجربه من در سال 2018 آنا الهام شد کاملا شگفت انگیز است و من نمی توانم صبر کنید برای شانس دوم پس از همه چیز یاد گرفتم زمانی که من بازی در سال 2018 است.”

Jin جوان, Ko, شماره 1 بازیکن در Rolex رتبه بندی جهان است قهرمان دفاع از آنا الهام بخش است.

قیمت بلیط برای این رویداد هستند $15 برای pro-am روز و شروع در $30 در رقابت های روز, در حالی که کودکان 17 و تحت خوش آمدید رایگان که همراه با یکی ، پرنده زود تخفیف در دسترس هستند در تمام بلیط از جمله انواع Poppie غرفه جدید 1972 باشگاه هفتگی و زمین عبور می کند.

بلیط خریداری می شود با مراجعه به www.anainspiration.com/tickets-2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>