پنج سال پس از او rookie هیچ-hitter, هستون امید برای باز گشت

فلوریدا تودی | No comments

به یاد داشته باشید این صحنه در “لیگ برتر” که در آن ذرت ویلی هیز قلاب-اسلاید در سراسر صفحه اصلی صفحه چشمک می زند یک کارت اعتباری و می گوید: “آیا سرقت از خانه بدون آن”?

کریس هستون است که قطعا یک کارت حمل عضو. در بسیاری از موارد او نیاز به.

آن بوده است که پنج سال پس از هستون آغشته است که با شکوه شب مقابل متس نیویورک تبدیل شدن 17 پارچ در San Francisco Giants تاریخچه و فقط 22 rookie از سال 1900 به پرتاب یک هیچ-hitter وظیفه گرفتن یک گاز از سیب بزرگ در این فرآیند است.

این بخشی از یک جادویی سال برای کف خلیج مادری که آغاز شده و 31 بازی و حضور بیشتر نوبت از هر غول پارچ که فصل به جز آس مدیسون Bumgarner.

“چیزهایی که قرار بود در آن زمان که برای اطمینان حاصل کنید. آن را سرگرم کننده سوار” هستون گفت.

اما گمنامی و جاودانگی را می توان گاهی سزارین (که در آن شما رفته جوانه اسمیت یا فیلیپ هامبر که فضل لیست 303 لیگ برتر بدون hitters?).

این تنها راه هستون ترجیح آن است.

“سان فرانسیسکو عشق طرفداران غول های خود را,” او گفت:. “به طور تصادفی یک فرد شما را متوقف خواهد کرد در خیابان ولی بعضی از بچه ها (Tim) Lincecum حتی نمی توانید خرید بروید زیرا آنها با بمباران مردم است. خوشبختانه من در زیر رادار پرواز 99 درصد از زمان.”

حتی با یک هیچ-hitter وظیفه خود را به اعتبار. جهان سری حلقه بیش از حد. و حتی یک نقطه برای کلاه خود و یک پلاک در بیس بال از شهرت در Cooperstown.

“است که یک چیز در مورد بازی برای غول های شما رو همه این افسانه ها را در آینده …,” او گفت:. “ویلی ذرت (یکی از واقعی نیست, وسلی اسنایپس, شخصیت) وجود دارد هر روز نزدیک فقط سرد را انتخاب کنید مغز خود را. (ویلی) McCovey, (ژوئن) Marichal, (غاز) Gossage اوراق قرضه Barry آنها می خواهم همه می آیند از طریق اتاق قفل … نه بسیاری از آنها می دانستند که من, شاید, اما آنها بسیار جذاب است. آنها واقعا تا به حال احترام به همه بچه ها چون آنها می دانستند که همه ما گران ما ته که دور است.”

2015 فصل آغاز شده گناه به اندازه کافی با هستون عطف در بهار خوب برای مدیر بروس Bochy که بازی دبیرستان و کالج توپ در ملبورن حدود 20 دقیقه از هستون که در آن حک شده کار خود را در بیسید بالا است.

غول خود را به او داد برای اولین بار در سپتامبر سال 2014 و او سه ظاهر.

“من برداشت یک زمان خوب برای رسیدن به نام و مخفیانه دور با (سری جهانی) حلقه” او گفت:. “این دیوانه است. بچه ها بازی 20 سال و هرگز بوی و در اینجا من پرتاب پنج نوبت. من فرسوده آن را فقط یک بار هنگامی که ما رفت و به ملاقات رئیس جمهور اوباما.”

در راه خود را به سه گانه-ساکرامنتو, جایی که او فکر او بود و سر به شروع 2015 فصل هستون یک تماس سریع برای بازگشت به این رشته زمانی که مت قابیل از آسیب رنج می برد در اولین شروع خود را.

“من فکر می کنم من سوم ما شروع به در آریزونا یک لیگ بزرگ پیروزی و هنوز توپ,” او گفت:.

او را کاملا انجام می شود با جمع آوری سوغاتی نشده است.

در ژوئن 9, 2015 “یک گرم شب” هستون رو شروع 13th کار خود را در برابر rookie احساس نوح Syndergaard در سیتی زمینه در کوئینز n. y.

“که در آن کسب و کار به عنوان معمول است. من رو منفجر یاخوردکننده (Posey) پشت صفحه یکی از بهترین فو در بازی بنابراین شما اعتماد به آنچه (سیگنال) او قرار می دهد,” هستون گفت. “او فکر می رود به همه چیز. من انداخت هر آنچه که او به نام. شکن دقیق مرد از من.”

هستون مجاز فقط سه baserunners — همه ضربه ضربه و زده از حرفه ای بالا 11 در 5-0 برنده شوید.

“من فکر نمی کنم این مورد خیلی راحت هستش. در چند زمین, من تا به حال هیچ سرنخی که در آن آنها قرار بود,” او گفت: به شوخی. “مثل در برابر (آنتونی) Recker Buster را خواستار fastball دور و من می خواهم به هدف قرار دادن او را در وسط خود را به عقب. که مانند شش فوت بد از دست ندهید.”

هستون بسته خود را بدون hitter وظیفه با سه مستقیم strikeouts در ninth inning (یکی از آخرین زمانی که روبن تجدا گرفتار شد به دنبال). که یک شاهکار گذشته انجام شنی Koufax در سال 1965 کامل بازی مقابل شیکاگو توله.

خیلی خوشحال هستون smacked دست او و در آغوش Posey در مقابل تپه پس از تبدیل شدن به اولین غول تازه کار به پرتاب یک هیچ-hitter وظیفه پس از سال 1912.

حتی متس طرفداران به او ایستاده اند.

“است که بسیار سخت به انجام, شما می دانید که چگونه نیویورک طرفداران زندگی و مرگ با تیم های خود به طوری که حتی بیشتر خاص است. سلام من پادشاه شهر برای یک شب در نیویورک, من که سلطنت,” او گفت:. “نه واقعا من همیشه مرد فقط هیجان زده می شود وجود دارد, همیشه فروتن فقط خوشحال می شود با بهره گیری از آن است.”

هستون یک sinkerballer به ندرت انداخت زمین که بیش از 90 مایل در ساعت است که شب. شگفت آور, فقط دو نفر از 27 outs شد در هوا.

Bochy بعد آن را به نام شاهکار باور نکردنی. “برای او که در اوایل کار خود را به انجام این کار که خیلی چشمگیر,” او گفت.

چه جادویی بود آن شب ؟

در همان بازی هستون وارد شده خود را برای اولین بار حرفه ای RBIs با دو اجرا به صورت تک (او فقط سه کل) کردم و بعد از یک ضربه دیلون Gee. بد نیست یک شب برای یک حرفه ای .192 hitter.

“این یکی از آن روزها … نوع از چشمان خود را ببندید و نوسان,” او گفت:. “منظورم Syndergaard پرتاب 100 مایل در ساعت. او فقط اتفاق افتاده است به آمار بت من.”

در ورزشگاه بود و او پس از آن-دختر/در حال حاضر همسر اشلی از ساکرامنتو همراه Palm Bay, غرب, لیگ, مربی, براد تامسن که تماشای هستون زمین برای اولین بار در لیگ های بزرگ.

هستون هنوز بسیاری از keepsakes از هیچ-hitter وظیفه از جمله نیوجرسی و یک زن و شوهر از صف کارت (یکی به او داده می شود و سپس-متس مدیر تری کالینز) و یک امضا توپ از Koufax که او گنجینه های.

“همه چیز که اتفاق افتاده است که شب بسیار ویژه,” او گفت:.

هستون آمد حق بازگشت در ماه جولای و انجام یک هیچ-hitter وظیفه به ششم زمین باز یافته برابر سن دیگو در نهایت اجازه می دهد یک ضربه و بدون اجرا می شود در 71⁄3 نوبت در 9-3 پیروزی خود 10 پیروزی این فصل است.

“من یک کمی رول وجود دارد. من آرزو من می خواهم که تن به تن بود که در همه زمان ها.”

پس بدون hitter وظیفه او با افتخار لیگ ملی بازیکن این هفته جایزه و همچنین به عنوان کلید به زادگاه خود در شهرستان پالم بای شهردار ویلیام کاپوتی که ارائه آن را به او در یک بازی در میامی.

“این واقعا سرد بود به می دانم که آنها مشغول تماشای back صفحه اصلی” هستون گفت.

هستون به پایان رسید 2015 فصل با 12-11 ضبط و 3.95 به دست آورده اجرا به طور متوسط. او همچنین تا به حال مشکوک تمایز های لیگ برتری در ضربه, ضربه, با 13.

“که ممکن است کمک کرده اند. آنها حفاری در برابر من” او خندید.

فصل بعد او منتقل شد به اغل گاو یا حشم وقتی غول به دست آورد شروع کوزه جانی کوتو و جف Samardzija گزارش $220 میلیون دلار پول قرارداد. چیزهایی که هرگز یکسان بود.

“حتی اگر من منتقل کردم به اغل گاو یا حشم شما هنوز هم عاشق بچه ها,” او گفت:. “اما من آمار حدود زیادی است و شروع به ظروف سرباز یا مسافر با ذهنی.”

او فقط در چهار بازی در سال 2016 و پس از آن آمد مخوف “تعیین شده برای واگذاری” و “معامله برای یک بازیکن به نام بعد” برچسب. او فقط در سه بازی بین سیاتل و ایالت مینه سوتا در سال 2017.

“بازوی مسائل رخنه کرد و قبل از اینکه شما آن را می دانم, آن را تحت فشار قرار دادند من از بازی, متاسفانه,” او گفت:.

او راه می رفت دور با یک “قطعه کوچک از بازنشستگی” و درس های ارزشمند از غول’ جانباز کارکنان کوزه و البته از Bochy که موفق سان فرانسیسکو را تنها در سه جهان سری عناوین.

“او یک مرد بسیار جذاب” گفت: هستون که برای اولین بار ملاقات Bochy در یک موسسه خیریه مسابقات گلف به عنوان یک نوجوان. “این دیوانه برای دیدن یک پسر قد و قامت خود را … او همیشه در ورزشگاه. او به من کمک کرد فوق العاده نه واقعی تبادل مکانیک, اما راه را برای حمله به. او همیشه پنج قدم جلوتر است. او در حال بازی شطرنج در حالی که هر کس دیگری بود بازی چکرز.”

هستون که دارای یک 13-13 علامت گذاری حرفه ای با یک 4.55 دوران آماده نیست به کتاب را در سن 32.

6-پا-3, 220 پوند right-hander قرار گرفتند قابل توجهی روش در شانه راست در ماه ژوئن گذشته. هستون تا به حال عمل جراحی برای تعمیر خود را labrum و تاندون عضله دوسر در حالی که همچنین “تمیز کردن” خود روتاتور کاف.

“این فقط به آن نقطه را تحت تاثیر قرار زندگی روزمره من,” او گفت:. “در حال حاضر من شده است پرتاب انجام فیزیوتراپی و انجام شده است بسیار خوب است. اما در حال حاضر با این همه (coronavirus نگرانی) در رفتن ما احتمالا نمی خواهید به یک جزئی لیگ فصل است.”

اما او هنوز هم یک عامل و برنامه ای برای برگزاری یک تمرین در پالم بیچ و آریزونا در مقابل پیشاهنگی.

“من صحبت زیادی در مورد آن به من و اگر من اثبات من دوباره سالم, اگر من می تواند زمین دوباره … شاید حتی ژاپن و کره جنوبی … من دوست دارم به تجربه ای که” او گفت:. “من می دانم آن را به پایان می رسد برای همه روزی اما من فقط می خواهم برای ادامه به حمایت از خانواده من است.”

او هنوز دیسک های خاکستری F-150 کامیون او هنگامی که او آن را به رشته.

“من قصد دارم در دادن آن به من و پسر چارلی. او 2 بنابراین ما باید برخی از زمان” او خندید.

در ضمن هستون به دست آورده خود را املاک و مستغلات مجوز و او ساخته شده یک فروش چند کار به صورت eXp ملک چیزی که او خواستار “هیجان انگیز گذار.” او هدف نهایی خواهد بود برای گرد هم آوردن سابق ورزشکاران به یک ملی در فروش املاک و مستغلات تیم.

“هر یک بار در در حالی که (در این کار) من خودم را معرفی کنم و یک لامپ خاموش می رود,” او گفت:. “سپس آن را مانند,” اوه, بنابراین شما مرد هستید …'”

بله, آن مرد با امریکن اکسپرس کارت در جیب خود. فقط در مورد شما می دانید ؟

تماس با گراسمن در 321-242-3676 یا [email protected] حمایت از کار ما با اشتراک به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>