سیل فلش بالا و وزش باد و تگرگ و گردباد ممکن است در می سی سی پی در جنوب

لدگر | No comments

به روز رسانی: 11: 55 صبح دوشنبه

یک گردباد تماشای صادر شده برای قطعات می سی سی پی تا 6 p. m. EDT. طوفان شدید نیز می تواند به ارمغان بیاورد جاری شدن سیل. آسیب gusts باد از 60 به 70 مایل در ساعت و ربع به توپ گلف اندازه haiwill همه ممکن است.

به روز رسانی: 6 صبح جمعه

آهسته حرکت طوفان سیستم می تواند کمپرسی چند اینچ از بارش باران در برخی از نقاط جنوبی و دارای پتانسیل برای تخم ریزی گردباد در بخش سی سی پی و لوئیزیانا و آلاباما در روز چهارشنبه. آسیب gusts باد و تگرگ نیز تهدید.

شدید و رعد و برق خواهد بود که ممکن است عمدتا از بعد از ظهر چهارشنبه از طریق پنج شنبه شب برای کل منطقه آرکانزاس, لوئیزیانا و می سی سی پی با توجه به خدمات ملی آب و هوا در جکسون.

تهدید شدید آب و هوا شیفت شرق روز پنج شنبه زمانی که آسیب طوفان امکان پذیر خواهد بود در سراسر جنوب فلوریدا و بخش های بزرگی از گرجستان, کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی است.

گزارش: رکورد تعداد گردباد زده می سی سی پی در سال 2019

جاری شدن سیل در Fondren:ساکنان فشار برای شهر FEMA خریداری مستعد سيل Fondren خانه

ده دو شهرستان در شمال گرجستان را تحت سیل دیده بان از طریق صبح روز جمعه که در آن برخی از بارندگی مقدار می تواند گرفتگی 5 اینچ با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>