سیل هشدارهای تمدید می سی سی پی رودخانه ها به عنوان باران و طوفان ادامه

لدگر | No comments

می سی سی پی, مدیریت اضطراری مقامات آژانس می گویند تهدید شدید آب و هوا شده است بالا برای بخش های مرکزی و جنوبی می سی سی پی تا امشب.

“آگاه باشید از جاری شدن سیل بیش از جاده ها و جاده ها امکان پذیر است تعطیلی” MEMA گفت در توییتر.

یک فلش سیل تماشای باقی مانده است در اثر تا صبح روز پنج شنبه برای برخی مناطق مرکزی می سی سی پی.

در حالی که یک گردباد سازمان دیده بان برای این منطقه لغو شد صبح روز چهارشنبه تهدید رعد و برق و تگرگ و خط مستقیم وزش آسیب باقی می ماند و آب و هوا خدمات ملی گفت.

جدا شدید و رعد و برق ممکن است در طول روز و به شب NWS گزارش شده است.

‘مرد من خیلی می ترسم’: كانون دیگران توصیف طوفان در مدیسون کانتی

آسیب طوفان: مترو جکسون می بیند بسته شدن راه, قطع برق, سازه های آمار

برخی از رعد و برق می تواند تولید آسیب gusts باد و تگرگ. مناطق سیل فلش به احتمال زیاد و برخی از جاده ها می تواند آب گرفتگی یا بسته و برخی از ساختارهای ممکن است در معرض خطر بالا آب.

جزئی رودخانه و جاری شدن سیل نیز ممکن است.

1:45 p. m.

یک رعد و برق قوی است که انتظار می رود تحت تاثیر قرار, قسمت, لینکلن, Copiah, جفرسون و فرانکلین شهرستانهای تا 2:30 بعد از ظهر, NWS گزارش.

NWS همچنین در ادامه به دریافت گزارش از hailstones در سراسر آسیای مرکزی می سی سی پی از جمله سکه به یک چهارم اندازه تگرگ در رنکین و نیوتن شهرستانهای استان است. خدمات ملی آب و هوا نیز دریافت کرده است گزارش ها از آسیب ساختاری در زغال سنگ بلوف جاده در شهرستان اسکات.

تقریبا 17,000 مشتریان باقی می ماند و بدون قدرت در سراسر کشور. Entergy گزارش شده است قادر به بازگرداندن قدرت به حدود نیمی از مشتریان خود را در مدیسون کانتی. اضافی قطع هستند که گزارش شده در سایر مناطق کشور به ویژه در مناطقی که طوفان هنوز در حال ساخت خود را دور.

سیل هشدارهای تمدید شده است تا روز پنجشنبه صبح برای, بزرگ سیاه و سفید رودخانه در غرب Bentonia و Bovina. این Yazoo رودخانه هشدار سیل در یازو سیتی خواهد بود جاری تا اطلاع ثانوی.

سیل هشدار برای رودخانه مروارید تمدید شده است تا روز شنبه برای Rockport و مانتیسلو. آن تمدید شده است تا اطلاع ثانوی برای منطقه کلمبیا است.

یک هشدار سیل برای آفتابگردان رودخانه در آنگویلا است در اثر تا ظهر جمعه. سیل هشدار برای سرمایه گذاری و لورل تمدید شده است. لورل هشدار برای Tallahala رودخانه است به پایان می رسد در 1:20 p. m. روز شنبه. هشدار برای Chickasawhay رودخانه در شرکت منقضی خواهد شد صبح روز یکشنبه.

10:30 صبح

سکه به یک چهارم اندازه تگرگ گزارش شده بود که در مناطق Rankin County, از جمله Brandon, Richland, Cleary و فلورانس و در بیرام در Hinds شهرستان است.

ساعت 10 صبح

بیش از 16,400 مشتریان باقی می ماند و بدون قدرت با 9,300 از این گزارش در مدیسون کانتی.

9:30 صبح

یک باران شدید هشدار صادر شد تا 10:15 صبح برای Hinds, Rankin و کلیبورن شهرستانهای استان است. هشدار مشابه برای Warren County منقضی خواهد شد در 9:45 صبح

دیگر شدید هشدار آب در سراسر کشور شده اند و یا لغو شد اما تهدید شدید آب و هوا نشده است.

NWS گفته مقامات دیگر طوفان شدید هنوز هم ممکن است بیش از چند ساعت تا ساکنان را تشویق به ماندن آگاه از حوادث آب و هوایی در منطقه خود است.

می سی سی پی در بخش حمل و نقل کارگران قادر به پاک کردن درختان و باقی مانده از ایالات متحده 184 در Collins برای دریافت این جاده بازگشایی شد.

8:30 صبح

اولین پاسخ دهندگان با می سی سی پی در بخش حمل و نقل مشغول به کار هستند برای روشن شدن درختان از می سی سی پی 489 نزدیکی نیوتن و Scott county خط پس از طوفان از منطقه عبور اوایل روز شنبه.

8:30 صبح تعداد مشتریان بدون قدرت در می سی سی پی افزایش به بیش از 21,000 با توجه به poweroutage.ما.

یک گردباد دیده بان بود که در اثر تا 10 صبح برای جنوب می سی سی پی لغو شد.

ساعت 8 صبح

می سی سی پی در بخش حمل و نقل گزارش شده در اوایل روز شنبه که درختان افتاده را بسته چند بزرگراه در شهرستان اسکات از جمله می سی سی پی 483 بین Forkville و لودلو; می سی سی پی 13 بین لنا و مورتون; می سی سی پی 35 بین جنگل و Leake و اسکات شهرستان خط.

توپ تنیس-اندازه تگرگ در بیشه جامعه گزارش شده است که خدمات ملی آب و هوا.

7:45 صبح

در مورد 23,000 مشتریان در می سی سی پی گزارش هستند بدون قدرت به عنوان شدید آب و هوا عبور می کند از طریق وزارت امور خارجه با توجه به poweroutage.ما. بیش از 14,000 از قطع در مدیسون کانتی. دیگر شهرستانهای گزارش قطع شامل اسکات Leake, Yazoo, نیوتن, Covington, سیمپسون, کلیبورن, Copiah, Jefferson Davis, جونز و Wilkinson.

توپ گلف-اندازه تگرگ گزارش شده است که خدمات ملی آب و هوا در جکسون در مناطق شهرستان جونز از جمله لورل و Calhoun. سکه-اندازه تگرگ گزارش شده بود صبح روز چهارشنبه در کوه زیتون در کاوینگتن شهرستان و دکتور در Newton County است.

قطع درختان گزارش شده در کاوینگتن شهرستان در عربو جاده و دیگران در خیابان اصلی شمالی در کوه زیتون; جدید امید جاده در ساراتوگا; و سه شکاف در جاده Wilson جاده در Lone Star; همیشه سبز جاده کلیسا در نزدیکی وات جاده و آمریکا 184 در Collins.

درختان همچنین گزارش شده است که در نیوتن, سیمپسون, Madison و اسکات شهرستانهای استان است.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

7:30 صبح

توفان سه شنبه شب چراغ به جاده و مدرسه تعطیلی و قطع برق در مدیسون کانتی.

همه Madison County مدارس تعطیل هستند چهارشنبه school district انتشار اخبار می گوید. همه کانتون مدارس دولتی نیز بسته به منطقه گزارش شده است.

بیش از 14,000 بدون قدرت بودند در Madison County صبح روز چهارشنبه با قطع برق نیز گزارش داد در دیگر شهرستانهای استان است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

شیپور لجر خبرنگار هارولد Gater کمک به این داستان.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>