فلوریدا کمیسر آموزش و پرورش ثابت می کند او یک دولت جمهوری خواه | میک

فلوریدا تودی | No comments

نظر

بروارد مدرسه مدیره می تواند استراحت. آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران در بسیار به همان شیوه او زد فلوریدا خانه به عنوان سخنران ساخته شده است که یک طرفه تصمیم گیری است که تمام مدارس فلوریدا باز خواهد شد و پنج روز در هفته برای آموزش است.

کورکوران تعیین کرده است آن را به اتفاق می افتد مگر اینکه ادارات بهداشت محلی می خواهم بگویم مدارس خود را امن نیست.

شما می توانید تصور ترشی که نتیجه از آن اعلامیه? مدرسه تخته خواهد بود در دفاع از تصمیمات خود را به آماده شود برای باز کردن و مقامات بهداشت خواهد بود و گفت که ایمنی نمی تواند حفظ شود.

کورکوران یک دولت جمهوری خواه. او فرار از خانه که راه و فکر می کند دیگر مقامات منتخب وجود دارد به انجام مناقصه خود را. بیایید امیدوار باشیم که او پرستوها همه مسئولیت و همچنین به عنوان اعتبار به دنبال او.

او می تواند حکم او را دوست دارد. با ترس ایجاد شده توسط coronavirus پدر و مادر خواهد شد و در نهایت تماس بگیرید چگونه کودکان خود را تحصیل کرده هستند و که در آن است که اتفاق خواهد افتاد.

اتحادیه های معلمان در سراسر کشور حداقل تا حدودی مخالف بازگشت به کلاس درس و 40 درصد از بروارد معلمان بر این باورند که آنها در معرض خطر هستند وقتی که می آید به ویروس.

آموزش مجازی می تواند به سهولت است که نگرانی و کل بسیاری از ملاحظات مالی.

آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه راه حل های آشکار.

ماسک غارتگران

دولت محلی پاسخ به coronavirus آورده اند چیزی به خط مقدم که من صحبت شده است برای چندین دهه است.

ما دولت ما انتخاب و انتخابات محلی در میان مهم ترین. در عین حال ما آنها را نادیده گرفت و در بخش های بزرگ با تمرکز بر انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات فرمانداری در زمانی که دولت های محلی تاثیر ما بسیار بیشتر از سطوح دیگر.

در حال حاضر ما ماهواره ساحل تصویب یک ماسک فرمان با جریمه های سنگین, کاکائو, ساحل, تصویب یک با اجرای مقررات و Indialantic با توجه به خوردن کاسه کوچک فرنی به دلیل آن را فقط حق.

ما باید در انتخابات آینده است. آن زمان ما تغییر نگرش ما و مقامات محلی پاسخگو باشد.

حزب دموکرات بود دست در PPP کوکی

میامی هرالد گزارش می دهد که فلوریدا از حزب دموکرات برای اعمال و دریافت بیش از 800 ، 000 دلار در بودجه فدرال طراحی شده برای نگه داشتن کسب و کار کوچک شناور در coronavirus بیماری همه گیر.

این حزب در حال حاضر از بازگشت کسانی که بودجه پس از آن خود را به مقامات منتخب شروع به تماس آن را به انجام این کار.

در حالی که این حزب برای اعمال این بودجه در بیانیه ای آن را گذاشته سرزنش در اداره کسب و کار کوچک برای تصویب وام. که نمونه ای از سمت چپ. گرفتار انجام کاری قابل دفاع و سپس تقصیر را به گردن کسی دیگر.

این ایده که فلوریدا از حزب دموکرات خواهد گرفتن این بودجه که در غیر این صورت در دسترس بوده و به کسب و کار کوچک است که می تواند از آن استفاده می شود به نگه داشتن افراد شاغل نباید تعجب ما. چپ در هیچ چیز متوقف خواهد برای رسیدن به آن اهداف سیاسی بدون در نظر گرفتن که آسیب در طول راه. و به آنها همیشه تقصیر شخص دیگری.

لایحه میک دارد مدیر برنامه و مجری “لایحه میک زنده” در WMMB-AM و WMMB. 92.7. در ادامه مطلب billmick.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>