فلوریدا DEP می گوید: “miscommunication’ در گسل به صورت رسمی دختر پیشآهنگی کوکی ها فروش ایمیل

فلوریدا تودی | No comments

چه پدر و مادر می خواهم برای کمک به دختر خود فروش به عنوان بسیاری از نازک خوشبوکننده Tagalongs و انجام-Si-Dos به عنوان او نیاز به جمع آوری پول برای کمپینگ و سفر, جوایز و دیگر سرگرم کننده دختر پیشآهنگی چیزهای ؟

اما چگونه بسیاری از آنها در موقعیت قدرت در یک سازمان دولتی که در آن آنها می توانید بپرسید نزدیک به 500 نفر از کارکنان به خرید جعبه به عنوان بسیاری از کوکی ها مورد علاقه خود را به عنوان pocketbooks را اجازه می دهد ؟

آدم Blalock تازگی منصوب-معاون وزیر وزارت حفاظت از محیط زیست را در بخش اکوسیستم مرمت آیا درست است که بعد از ظهر جمعه اگر چه ایمیل بعدها “به یاد می آورد.”

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز جزیی, دولت اخلاق قانون منع مقامات دولتی از استفاده از دفتر خود را, کارکنان و یا منابع در درون خود اعتماد به امن یک “امتیاز ویژه بهره مند شوند و یا معافیت” برای خود یا دیگران.

“او را به رسمیت شناختن است که قدرت پویا است که زمانی که شما در حال نظارت با این حال بسیاری از کارکنان آنها در حال رفتن به احساس فشار و بروید و خرید برخی از کوکی ها دختر پیشآهنگی” سعید بن فروردین مدیر تحقیق و پژوهش برای یکپارچگی فلوریدا, غیر انتفاعی اخلاق فدراسیون فوتبال مستقر در تالاهاسی.

Blalock تا به حال در واقع دریافت مقدماتی OK از این سازمان بخش خدمات اداری DEP سخنگوی دی ان میلر گفت.

اما پس از آن رفت و به او گفت: “آن آشکار شد که تصویب شد و بر اساس یک miscommunication” و آن را به یاد می آورد.

بیشتر کوکی حادثه روشن ساخته است که DEP سیاست نیاز به روشن او اضافه شده است.

“این گروه اکنون در حال بررسی سیاست های ما … همچنین بررسی امکان پیشرفت به کارمند جدید آموزش برای اطمینان از هیچ سردرگمی وجود دارد در مورد بخش سیاست” میلر گفت.

Blalock او دستیار ارسال ایمیل در 3:15 بعد از ظهر به بیش از 460 کارکنان دولت او نظارت کارگردانی آنها را به یک لینک به دختر خود پیشاهنگی دختران سایت برای شیرینی فروش.

“ترجمه همه! همانطور که شما در حال رفتن به تعطیلات آخر هفته اگر کسی نیاز به یک دختر پیشآهنگی کوکی رفع می توانید با مراجعه به لینک زیر برای خرید به عنوان بسیاری به عنوان شما نیاز دارید” Blalock گفت.

بخش های زیر او را در حال از سیاست آب از اکوسیستم پروژه از انعطاف پذیری حفاظت ساحلی تقسیم ارزیابی زیست محیطی و مرمت و ترمیم آب کمک.

ایمیل آنها را هدایت به دختر خود دختر پیشآهنگی کوکی وب سایت که در آن آنها می توانند سفارشات آنلاین را انتخاب کنید و به جعبه حمل به خانه های خود و یا تحویل داده شده توسط دختر خود را در دفتر خود.

“لطفا احساس نمی موظف!” Blalock به پایان می رسد ایمیل با.

تمام پول مطرح شده از کوکی فروش باقی می ماند با شورای محلی و نیروهای نظامی با توجه به پیشاهنگی دختران سایت و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به پرداخت برای کمپینگ و سفر, صندوق یک پروژه خاص و یا کمک مالی به علت ارزش در جامعه است.

همه چیز ممکن است بی گناه سر برای کارکنان که می خواهید برای خرید کوکی ها را از خود ویلکاکس گفت: اما این امر می تواند چیزی کاملا متفاوت است و اگر Blalock در تلاش بود برای کمک به دختر خود برای سفر پرداخت.

“این یکی از سخت اما قوانین در محل هستند برای یک دلیل و مقامات دولتی باید به آن حساسیت” ویلکاکس گفت.

علامت Herron, یکی از دولت های برتر اخلاق وکلا گفت: شدت این موضوع را پایین می آید به چه Blalock در نظر گرفته شده: “اما اینکه آیا او قصد فاسد یا نه به این سوال است. اگر کسی تا به حال انجام داده است که برای مبارزات سیاسی آن در حال حاضر خواهد بود.”

Blalock سابق وکیل در رقص سبز و Sams منصوب شد و به $126,000-یک سال کار در ماه دسامبر به جای جلب Bartlett که منصوب شد مدیر فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه.

او قبلا توسط دولت به عنوان یک وکیل و بعد از آن به عنوان سیاست رئیس خانه کشاورزی و منابع طبیعی فرعی از سال 2005 تا 2015.

“من مطمئن هستم که آدم پس زمینه و تخصص خواهد بود یک دارایی بزرگ برای آژانس و ارزشمند خواهد بود که ما در ادامه کار مهم ما برای بازگرداندن آبراه دولت ما و محافظت از فلوریدا مهم اکوسیستم” DEP وزیر نوح Valenstein گفت: در Dec. 9 انتشار اخبار.

تماس با جف Schweers در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

مشترک شدن در امروز و هرگز از دست یک داستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>