فلوریدا فوتبال: در اینجا Gators’ top 10, cornerbacks از همه زمان

فلوریدا تودی | No comments

بنابراین در اینجا ایده بود. در سال 2006 خورشید گینسویل رتبه بالای 100 فلوریدا بازیکنان فوتبال در سالگرد 100 از فلوریدا فوتبال است. بسیاری از بازیکنان شده اند ستاره ها از آن پس بیایید دوباره آنها را رتبه بندی. اما این بدان معنی لگد زدن به برخی از این بازیکنان به محدود کردن. بنابراین به جای ما به شما این را به عنوان شما سعی می کنید برای گرفتن ذهن خود را به همه چیز — صفحه 10 Gators در هر موقعیت گذشته بیش از 114 سال از فوتبال است. این 10 از 13-قسمت سری.

امروز — Cornerback.

بیشتر: اینجا Gators’ top 10 quarterbacks از همه زمان

بیشتر: Gators’ top 10 در حال اجرا پشت

بیشتر: Gators’ top 10 گسترده ای از گیرنده های

  1. Lito شپرد (1999-2001) — او فقط چهارم دانشجوی سال دوم در مدرسه تاریخ به نام همه آمریکایی در سال 2000. یکی از مسطح ترین و مایع ورزشکاران در برنامه تاریخچه او شده بود همه ثانیه های انتخاب. او قرار داده تا اعداد بزرگ به دلیل مخالفت با QBs بودند و تمایلی برای به چالش کشیدن او.
  2. جو Haden (2007-09) — دبیرستان کارفرمایی که ساخته شده حرکت به cornerback تابستان قبل از او دانشجوی سال اول فصل او به پایان رسید تا بودن یک لحظه استارت در نقطه جدید. در سه فصل او را شکست تا 34 عبور می کند.
  3. Keiwan Ratliff (2000-03) — این مرد heck از یک بازیساز و مانند بسیاری از گالری او بزرگ غرایز. او تا به حال نه interceptions تک-فصل مدرسه رکورد خود را در همه آمریکایی ارشد نجومی.او همچنین با بستن UF رکورد با سه interceptions در برابر آرکانزاس که در آن سال. او به پایان رسید کار خود را با 12 میدارد.
  4. ورنون Hargreaves III (2013-15) — بسیار استخدام چشم انداز از تمپا که تا به حال یک تاثیر فوری در ثانویه است. عالی man-to-man پوشش او به پایان رسید او سه سال کار حرفه ای با 10 interceptions و 15 پاس breakups.
  5. استیو Tannen (1967-69) — او به اندازه کافی سریع به اندازه کافی ماهر و فیزیکی به اندازه کافی به تقسیم زمان بین cornerback و ایمنی. او یک تیم آمریکایی ارشد خود را در فصل. دو-همه-SEC, انتخاب, او تا به حال 11 حرفه ای میدارد.
  6. فرد خسته (1994-97) — بزرگ-زمان بازیساز خسته مدرسه دارنده رکورد به صورت حرفه ای interceptions با 15. او همچنین چهارم در حرفه breakups با 35. او دو بار تمام ثانیه انتخاب کنید که به دست آورده-امریکا افتخارات ارشد خود را در فصل.
  7. CJ هندرسون (2017-19) — مانند شپرد, Henderson, قرار داده نشده است تا اعداد بزرگ در زندگی حرفه ای او به دلیل QBs تمایل به پرتاب دور از او. او بسیار عالی بود در man-to-man پوشش و ممکن است تا به حال سریعترین بسته شدن با سرعت در UF تاریخ است.
  8. Jalen تعبیر (2014-16) — در تنها سه فصل این سابق پنج ستاره استخدام شکست تا 37 پاس سوم-در مدرسه تاریخ است. بهترین فصل آمد و به عنوان یک دانشجوی سال دوم زمانی که او تا به حال 18 پاس breakups.
  9. Anthone لات (1993-96) — برداشت بی وقفه در در اول فصل لات رفت و تبدیل به UF شغلی رهبر در تصویب breakups با 42. او رفت و از لرزان به عنوان یک دانشجوی سال اول به پر شور به عنوان یک کاربر و ارشد, درآمد همه-SEC افتخارات کسانی که در دو سال گذشته است.
  10. ریچارد Fain (سال 1989-90) — سریع و غریزی Fain تا به حال دو سال اجرا در ثانویه درآمد همه-SEC افتخارات خود و ارشد فصول.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.

بیشتر: اینجا Gators’ top 10 دفاعی به پایان می رسد در تمام دوران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>