فلوریدا فوتبال: در اینجا Gators’ top 10 linebackers از همه زمان

فلوریدا تودی | No comments

بنابراین در اینجا ایده بود. در سال 2006 خورشید گینسویل رتبه بالای 100 فلوریدا بازیکنان فوتبال در سالگرد 100 از فلوریدا فوتبال است. بسیاری از بازیکنان شده اند ستاره ها از آن پس بیایید دوباره آنها را رتبه بندی. اما این بدان معنی لگد زدن به برخی از این بازیکنان به محدود کردن. بنابراین به جای ما به شما این را به عنوان شما سعی می کنید برای گرفتن ذهن خود را به همه چیز — صفحه 10 Gators در هر موقعیت گذشته بیش از 114 سال از فوتبال است. این است نهم در 13 قسمت سری.

امروز — Linebackers.

بیشتر: اینجا Gators’ top 10 quarterbacks از همه زمان

بیشتر: Gators’ top 10 در حال اجرا پشت

بیشتر: Gators’ top 10 گسترده ای از گیرنده های

  1. Wilber مارشال (1980-83) — او بهترین بازیکن دفاعی در فلوریدا تاریخچه. او یک مرد نابودی جنوب کال جرم در سال 1982 در تلویزیون ملی فقط شروع شد برای این غالب مدافع. مارشال رفت و تبدیل به دو زمان اجماع همه آمریکایی به پایان رسید و کار خود را به عنوان UF تمام وقت گونی رهبر در آن زمان با 23. او در UF حلقه افتخار و فوتبال کالج سالن از شهرت.
  2. Jevon Kearse (1996-98) — اولین UF بازیکن فوتبال به برچسب “دمدمی مزاجی.” آن را مناسب نام مستعار چرا که او تا به حال عجیب و غریب اندازه سرعت و توانایی های ورزشی. او با استفاده از این ترکیب برای قرار دادن با هم یک غالب نجومی سال آخر خود را که در آن او به دست آورده اول تیم آمریکایی افتخارات بود و به نام ثانیه دفاعی بازیکن سال.
  3. براندون خوشه (2006-09) — خود را ترکیبی از اندازه و سرعت و قدرت خاص بود اما خود را بزرگترین دارایی ممکن است غرایز خود را. او تا به حال یک بزرگ بینی برای فوتبال است. و هنگامی که او در بر داشت آن را منفجر پخش در سراسر این زمینه است. دو زمان اول تیم آمریکایی در 2008-09 خوشه به پایان رسید کار خود را با 307 پردازد 31.5 پردازد برای زیان 14 پاس breakups و 6.5 کیسه. او تنها بازیکن در تاریخ مدرسه, به بازگشت چهار interceptions برای touchdowns.
  4. Scot Brent (1976-79) — بیرون آمدن از Ocala, Brent یکی از بالاترین امتیاز بازیکن دفاعی امضا شده توسط Gators. او زندگی می کردند تا اعتیاد به مواد مخدره شروع به درست دانشجوی سال اول در سال 1976 اما هرگز بازی مانند یک. او سخت hard-nosed, پیر مدرسه linebacker که مجازات مرد با توپ. او دو بار تمام-SEC مجری که تا به حال کار خود را برش های کوتاه توسط یک آسیب جدی به سر در بازی دوم از فصل ارشد.
  5. رالف ارتگا (1972-74) — او یکی از UF غالب بازیکن دفاعی در دهه 1970 درآمد همه-SEC افتخارات خود و ارشد فصل اول-تیم آمریکایی افتخارات ارشد خود را در سال است. خود را برای زندگی حرفه ای او انباشت اشیاء بدست آمده تا 357 پردازد مجبور 12 گیر میکنه و بازیافت هشت و ره پنج عبور می کند.
  6. دیوید کمی (1977-80) — برادر کوچکتر از میامی دلفین ها’ All-Pro گارد تهاجمی لری کمی دیوید ساخته شده نام خود را در سمت دیگر توپ که در آن او در یک ضرب المثلی مقابله با ماشین. سه سال استارت کوچک بود اول تیم آمریکایی ارشد خود را در فصل. برای حرفه ای او او ره نه می گذرد و ثبت 375 پردازد.
  7. سامی سبز (1972-75) — او کمی از ورزشی freak like Kearse. او به اندازه کافی بزرگ و به اندازه کافی قوی به خط در حلقه بینی و مقابله با جایی که او در شرایط خاص و به اندازه کافی سریع و ورزشی به اندازه کافی برای پخش از حاشیه به حاشیه از وسط linebacker نقطه. او به نام همه آمریکایی پس از یک فصل ارشد که او در آن انباشت اشیاء بدست آمده تا باور نکردنی 202 پردازد. او به طور متوسط هشت دنده یک بازی در طول زندگی حرفه ای او.
  8. آلونزو جانسون (1981-85) — او سبک بازی شبیه به مارشال و نتایج خود را در مورد همان. غالب بازیکن آینده لبه او شده بود همه آمریکایی که به پایان رسید کار خود را با مدرسه ثبت کیسه با 27. او 12 کیسه و 19 تکل برای ضرر و زیان در سال 1985 تنها در فصل UF سوابق.
  9. کلیفورد چارلتون (1984-87) — در اینجا یکی دیگر از برترین بازیکن دفاعی که به دنبال طرح مارشال در UF آمدن کردن لبه. او دو بار تمام-SEC مجری بود که به نام یک آمریکایی خود را در فصل ارشد. او به پایان رسید کار خود را با 25 کیسه و 49 پردازد برای زیان سوم در مدرسه تاریخ است.
  10. مایک پترسون (1995-98) — محلی بچه (آلاچوا) که در ادامه به انجام کارهای بزرگ برای Gators. همیشه یک مدل از سازگاری در طول زندگی حرفه ای خود پترسون تبدیل همه چیز خود را در سال آخر بود و پر شور نجومی که او را دیدم شمع تا 127 پردازد و دوم بیشتر در ثانیه و کسب همه آمریکایی و همه-SEC افتخارات. او در ادامه به بازی 14 فصل در NFL (شاهین پلنگ و کلت).

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.

بیشتر: اینجا Gators’ top 10 دفاعی به پایان می رسد در تمام دوران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>