Florida Gators مربیان فوتبال هنوز کار استخدام در کلاس با وجود coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

اورلاندو — فلوریدا تلاش های استخدام ادامه به رغم جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس – با چند تغییرات و تنظیمات ،

Gators در فوتبال مربی دن مولن صحبت با رسانه ها از طریق زوم گفت: برنامه انتقال از فرد استخدام به تورهای مجازی در طول COVID-19 pandemic, در علاوه بر این به متون و تماس های تلفنی مولن و کارکنان مربیگری خود به طور منظم استقرار در تلاش های استخدام خود را.

این یک تغییر است که در حالی که غیر متعارف و نه روش ارجح برای یک مربی با چند مزایای.

بیشتر: پیش نویس NFL آخر هفته افزایش فلوریدا Gators در’ فوتبال با نام تجاری بالقوه استخدام

بیشتر: فلوریدا فوتبال سقوط کردن پایه آن در سال 2010. Gators شده اند مبارزه برای بازگشت همیشه از

“استخدام جنبه من نمی باید در میز من به آن را انجام دهد” مولن گفت. “هر کجا که شما یک تلفن و شما می توانید متن های بچه ها و یا شما می توانید FaceTime بچه ها و شما در حال تماس و انجام همه که بخشی در استخدام دارد این است که از یک معامله بزرگ.”

اما وقتی که می آید به ارزیابی فرایند – که در آن مربیان به طور معمول دور به مراتب بیشتر از فقط یک ارزیابی از چشم انداز استعداد – بدون شک وجود دارد مولن و فلوریدا کارکنان مربیگری هستند مانند تمام برنامه ها در یک نقطه سخت در این راستا است.

و وقتی که می آید به موجب اطلاعات برای استخدام در مورد برنامه فلوریدا در بین یک سنگ و یک محل سخت ،

“شما دنبال آن هستید در بچه ها که در حال تصمیم گیری در جایی که آنها در حال رفتن به مدرسه و جایی که آنها در حال رفتن برای زندگی مناسب است ؟ تفاوت است بین کالج و مزایا در دانشگاه, بازیکنان انتخاب شما” مولن گفت. “در جوانب مثبت شما برداشت. آنها نمی تواند به هر گونه تصمیم گیری در آنچه در مورد جایی که آنها در حال رفتن را از آنها دریافت و پیش نویس.

“پس برای ما, آن را تلاش برای به دست آوردن مجازی استخدام بازديد تنظیم و آنچه که ما می توانید انجام دهید به عنوان اطلاعات آنجا که ما می توانید به این استخدام و کمک به آنها در این تصمیم است. این چیزی است که ما می توانید انجام دهید با محدودیت به آنها را در اینجا و در فرد در پردیس به طوری که همیشه چیزی که باعث می شود آن را دشوار است.”

اما واقعیت تلخ این است Gators هنوز به زمین تعهد خود در هفت هفته پس از NCAA به حالت تعلیق تمام در دانشگاه و خارج از دانشگاه جذب. در ضمن این برنامه دیده می شود چهار ستاره دفاعی پشت کمر Wilcoxson و سه ستاره همه منظوره پشت Brashard اسمیت پشت کردن تعهدات خود به فلوریدا.

Wilcoxson – که در حال حاضر دو بار مرتکب شده و بعد د-متعهد از Gators در سال گذشته – به سرعت پیدا کردن یک خانه جدید پیوستن به SEC بخش شرقی رقیب تنسی فقط یک ماه بعد به عنوان سابق UF مرتکب ترنس Lewis, رتبه شماره 9 به طور کلی چشم انداز در سال 2021 کلاس.

در حالی که تصمیمات لوئیس و Wilcoxson نمی تواند دلیلی برای نگرانی خود را, آنها فقط یک قطعه کوچک در جلد ” آشکار تجدید حیات از اواخر سال در, استخدام دنباله.

تنسی اضافه کرده است 10 تعهدات از COVID-19 بحران بز داوطلبان به بالای SEC در 247Sports’ 2021 کلاس رتبه بندی تا حد زیادی به لطف تلاش های از سر مربی جرمی Pruitt دفاعی هماهنگ کننده جرثقیل Ansley و گسترده ای از گیرنده های مربی توپ را روی گوه مارتین.

زمانی که در چشم انداز قرار داده تنسی را حرکت به سادگی اجازه برنامه برای گرفتن تا شروع به سر UF این چرخه.

فلوریدا است که نشسته و به راحتی در شماره 4 در کشور با 14 تعهدات – اگر چه دو سابق signees Diwun سیاه و Deyavie هاموند که در نتیجه عامل به 247Sports’ سیستم رتبه بندی. اگر چه از آن باقی مانده است بسیار زود در روند فلوریدا باید ثبت نام نزدیک به 25 چشم انداز با نتیجه 2021 استخدام چرخه معنی Gators هنوز هم ممکن است اضافه کردن دو رقمی چشم انداز در حالی که در حال حاضر در اختیار داشتن یک آرزو بالا 5 رتبه بندی است.

به بالا از آن همه خاموش Gators هستند هفته دور از استقبال اکثریت خود را در سال 2020 signees به دانشگاه در طول تابستان که انجام خواهد شد عملا وقتی که می آید به هر دو آموزشی و ورزشی حرفه.

“ما قادر به جلسات مجازی با زوم جلسات با بازیکنان است. من فکر می کنم یکی از مزایای بزرگ برای من است که من را وادار به نشستن در تمام آن جلسات” مولن گفت. “من از نوع فقط در آمده با هیچ تصویری نمی صوتی. من فقط نشستن نوع مانند نشستن در پشت اتاق. اما من آن را برای شما می دانید که معمولا همه ما همیشه جلسه ای با همه در همان زمان. من می توانم در طول روز و من می توانید نشستن بر روی سه یا چهار موقعیت مختلف جلسات در هر روز است. و شما می دانید به طوری که خیلی خوب آموزش و یادگیری آنچه که بازیکنان ما انجام دهد و با آنچه در همه آنها. به طوری که نیمه هیجان انگیز است. و آن است.”

یکی دیگر از موضوع بی سابقه ای برای بسیاری از افراد برای غلبه بر در یک زمان تعریف شده توسط غیر منتظره به نظر می رسد.

“توانایی یادگیری ما در تلاش هستیم تا بیشتر از این. یکی از چیزهایی که ما در مورد صحبت های مربیان و بازیکنان ما بود فقط نگرانی در مورد آنچه که ما می توانیم کنترل” او ادامه داد. “و چیزی است که این بیش از ما خواهی بود این تیم که آماده شده است ؟ ما این تیم که در ادامه به ماندن در شکل فیزیکی? ما این تیم قرار داده است که در فوق مطبوع, اضافی, آموزش ؟ ما تیم که صرف وقت اضافی و یادگیری به حداکثر رساندن آنچه که ما می توانید انجام دهید و به حداکثر رساندن خودمان را از آنچه که ما می توانید انجام دهید, بنابراین ما در حال بهتر تیم فوتبال زمانی که ما به عقب بر گردیم با هم از ما هنگامی که ما به سمت چپ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>