فلوریدا است با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش در میان coronavirus بحران است. برخی از پشتیبانی از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ رویکرد است. دیگران ندارند.

فلوریدا تودی | No comments

ژوپیتر فلوریدا. ― فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خودداری کرده است به صدور یک ایالت “stay-at-home” منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به دلیل این بیماری است و نه آمار بسیاری از مناطق کشور, او گفت:.

حداقل 30 متحده صادر ایالت stay-at-home سفارشات تا کنون. فلوریدا در میان هشت کشور با بیشترین تعداد COVID-19 موارد تنها بدون چنین سفارش.

DeSantis’ رویکرد در تلاش برای مدیریت این بیماری بدون انجام ناروا آسیب به اقتصاد آینه نظرات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در روز دوشنبه تصریح کرد اعتقاد خود را که در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش مورد نیاز است.

“وجود دارد برخی از نقاط کشور است که در مراتب عمیق تر و مشکل تر از دیگران است,” او گفت. “دیگر وجود دارد بخش هایی که, رک و پوست کنده نیست در مشکل در همه.”

کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ به این بهداشت عمومی اورژانس

اما به عنوان شیوع راهپیمایی در سراسر کشور, مقامات بهداشت عمومی استرس است که عدم تست پوشش تصویر واقعی از این بیماری همه گیر است که وضعیت آنها استدلال می کنند که بازی کردن در فلوریدا.

همانطور که از سه شنبه شب 29 از فلوریدا 67 شهرستانهای تا به حال 10 و یا کمتر از موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در 13 عمدتا روستایی و فقیر استان ها — عمدتا در بخش شمالی کشور بین سن آنتونیو و تگزاس در austin mccombs مدرسه — هیچ مورد گزارش شده بود به دولت در بخش بهداشت و درمان.

در عین حال بسیاری از مناطق روستایی شهرستانهای تست شده اند کمتر از 75 بيمار در دو هفته گذشته با توجه به وزارت بهداشت داده است.

Coronavirus جدی است. اما ‘گاو هنوز باید شیر دو بار در روز’

کارشناسان بهداشت عمومی و مدیریت اضطراری مقامات مخالفم در مورد اینکه آیا یک ایالت اقامت در خانه سفارش را تفاوت در این روستايی شهرستانهای استان است.

چند تا از فلوریدا بزرگترین شهرستانها و استان ها — از جمله تمام جنوب فلوریدا است که در مورد 3,900 COVID-19 مورد — دستور داده اند که مردم را به ماندن در خانه. این دستورات به طور کلی را تنها استثنا برای سفر به فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و یا سایر کارهای ضروری. مردم مجاز خارج از خانه به راه رفتن و یا اجرا شود اما مجاز به جمع در گروه. آنها نیز معاف کارگران ضروری از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی.

“من می تواند انجام یک مادر اقامت در خانه سفارش” در سراسر کشور گفت: دکتر لسلی Beitsch رئیس علوم رفتاری و گروه پزشکی اجتماعی در دانشگاه ایالتی فلوریدا در کالج پزشکی است. “آن را به مردم می گوید این جدی است و ما در حال انجام کاری بی سابقه است.”

اما در اوکیچوبی شهرستان, جامعه کشاورزی با حدود 40 ، 000 نفر در جنوب بخش مرکزی از دولت, مدیریت اضطراری مدیر میچ Smeykal گفت: سفارش را کمی بهره مند شوند.

“گاو هنوز باید شیر دو بار در روز و یا آنها در حال رفتن به قادر به تولید هر شیر,” او گفت:.

او گفت: در حال حاضر ساکنان در درک جدی از وقوع دیده می شود اجرا بر مواد غذایی در منطقه فروشگاه های مواد غذایی و اوایل خروج هزاران نفر از ساکنان پاره وقت به بازگشت به خود را دائم خانه.

همانطور که از سه شنبه شب فقط 55 نفر آزمایش شده در شهرستان و هیچ COVID-19 موارد تاييد شده بود.

Smeykal گفت: روستایی شهرستان به احتمال زیاد دیدن نیست هر کسی با این ویروس در عین حال از آنجا که مردم در حال حاضر زندگی و کار دور از هم جدا از همسایگان و جمعیت. اما آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که تست مثبت پدیدار او گفت:.

“ما احتمالا باید یک مورد در شهرستان اما آن نشده خود را ارائه شده است و در عین حال” او گفت:. “ما در حال رفتن به امان از این.”

بدون اقامت در خانه سفارش در سراسر فلوریدا “من نگران مردم ممکن است به عنوان محتاط’

فلوریدا بیش از 6,700 موارد COVID-19 انجام داد و در مورد 65,000 آزمون — به مراتب کمتر از این برگه در نیویورک و کشورهای دیگر. همانطور که از سه شنبه شب حداقل 85 نفر کشته و 850 بیمارستان بستری شده بود به دلیل COVID-19 در فلوریدا.

با توجه به فلوریدا در بخش بهداشت و درمان تنها افرادی که تماس نزدیک با یک آزمایشگاه مورد تایید شده از COVID-19 و تب و سرفه و یا تنگی نفس می تواند آزمایش می شود.

روز دوشنبه DeSantis صادر اقامت در خانه سفارش برای ساکنان جنوب فلوریدا تا آوریل 14 و گفت: این اقدام باعث می شود احساس برای منطقه به دلیل تعداد موارد متمرکز وجود دارد.

شما درخواست coronavirus سوال: ما در حال پاسخ دادن به آنها.

DeSantis دستور, رستوران, اتاق ناهار خوری و کافه ها برای بستن و محدود تجمع بیش از 10 نفر در سراسر دولت است. دولت نیز بسته تمام مدارس دولتی. DeSantis کارگردانی ورود مسافران در وزارت امور خارجه از نیویورک مترو منطقه یا لوئیزیانا به خود منزوی برای 14 روز.

دکتر ماریسا Levine, استاد بهداشت عمومی و پزشکی خانواده در دانشگاه فلوریدای جنوبی در تمپا گفت: کمبود مثبت نتایج آزمون در بسیاری از شهرستان فلوریدا به یک از امنیت کاذب.

“تا زمانی که ما گسترده تر جامعه در تست ما واقعا نمی دانیم که در معرض” لوین گفت. از نظر او گفت: فرماندار باید محدودیت های تعیین شده در سراسر کشور. “از بهداشت عمومی نظر هیچ سوال وجود دارد که قبل از شما آن را انجام دهید بهتر است.”

فلوریدا زیادی ارشد جمعیت این گروه سنی در سخت ترین ضربه COVID-19 دلیل دیگری برای رفتن به یک ایالت مستند Levine اضافه شده است. اقامت در خانه سفارش خواهد سیگنال به مردم حتی در شهرستان ها با چند و یا هیچ موارد است که مردم نیاز به تغییر رفتار طبیعی آنها.

“هنگامی که شما لازم نیست که چنین دستوری در جای نگرانی مردم ممکن است به عنوان محتاط یا [نه] در مورد شستن دست و اجتماعی فاصله,” لوین گفت.

در روستایی Hendry شهرستان برداشت نیشکر فصل است “پر سرعت” پیش رو

در Hendry شهرستان که دارای چهار مثبت COVID-19 موارد پس از اجرای 63 آزمون ساکنان در حال تمرین همان احتیاطی که در مناطق شهری در مستند گفت: R. D. Williams, مدیر عامل شرکت Hendry مرکز پزشکی منطقه ای. جامعه روستایی در نیمه راه میان غرب پالم بیچ و فورت مایرز گزارش خود را برای اولین بار مثبت آزمون در روز یکشنبه.

ویلیامز گفت که او به نفع DeSantis’ رویکرد از آنجا که بینی در گسترش شیوع بیماری در منطقه را پشتیبانی نمی کند نیاز به یک پناهگاه در محل رویکرد در سطح ایالت.

ایالات متحده coronavirus نقشه: ردیابی شیوع دولت, توسط دولت

مارس و آوریل علامت اوج فصل برداشت برای نیشکر پس از صدها نفر از کارگران مهاجر در Hendry شهرستان هنوز در حال رفتن به محل کار.

“این عملیات در حال رفتن سرعت کامل” ویلیامز گفت. زیرا این کارگران در حال خارج به او اضافه شده به آن را آسان تر برای آنها را به عمل اجتماعی فاصله از مرکز تولید.

در حالی که روستایی فلوریدا است با تلاش coronavirus اگر موارد تشدید این مناطق می تواند سخت و فشرده برای رسیدگی به شیوع به دلیل عدم پزشکان و بیمارستان ها گفت: Jerne شاپیرو, مدرس در گروه اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا است. بسیاری از ساکنان روستایی نیز فاقد بیمه و ممکن است یک درک قوی از سیستم بهداشت و درمان و یا چگونه به دنبال کمک به او گفت.

“این است که به تشدید مشکلات ما در این روستایی شهرستان که در آن مردم در حال حاضر در حال تلاش برای دیده شدن توسط یک ارائه دهنده” او اشاره کرد. “شکاف برای این جمعیت محروم است و تنها قصد بزرگ شده باشد.”

قیصر سلامت نیوز (KHN غیر انتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>