فلوریدا خانه می فرستد رضایت والدین برای سقط جنین لایحه به رژیم صهیونیستی است. DeSantis

فلوریدا تودی | No comments

زیر عاطفی بحث تقسیم فلوریدا مجلس تصویب رضایت والدین شرط شنبه برای افراد زیر سن قانونی به دنبال سقط جنین – احیای یک اقدام خلاف قانون اساسی اعلام 30 سال پیش توسط دادگاه عالی ایالت.

این لایحه (SB 404) خواهد نیروی دختران زیر 18 سال برای دریافت محضری تایید از پدر و مادر یا نگهبان و یا در غیر این صورت به دنبال یک جلسه و به دست آوردن رضایت از یک قاضی قبل از ختم بارداری است.

از آن تصویب شد 75-43 در بیشتر, حزب, خط, جمهوری خواهان کنترل مجلس.

“مسلم این است که سقط جنین به پایان می رسد یک زندگی و تصمیم گیری برای پایان دادن به یک زندگی دائمی است و زندگی-تغییر نه تنها برای کودک بلکه برای دختر, پدر و خانواده” گفت: تشکر. ارین Grall R-Vero Beach, حامی از اندازه گیری.

هواداران گفت: این قانون بر نقش والدین و اطمینان است که جوان به کمک آنها نیاز در ساخت یک تصمیم بسیار مهم در مورد بارداری.

مخالفان گفت: آن را به وضوح نقض یک سال 1989 تصمیم قضات که لغو زودتر قانون نتیجه رسید که آن را نقض فلوریدا حق حریم خصوصی است که دادگاه گفت: تمدید به افراد زیر سن قانونی به دنبال سقط جنین.

برخی از کسانی که رای مخالف این لایحه نیز گفت: این پیشنهاد بود فقط معنی روحیه.

“اجازه دهید نگاهی به این فقیر وحشت زده و زندگی خود را جهنم” گفت: Rep. جو گلر D-Aventura.

قانونگذاران هشدار داد در برابر تلاش برای نیاز خانواده دخالت در سقط جنین تصمیم گیری است.

“این لایحه است که در مورد والدین راهنمایی یا مشاوره و… آن را مورد سیاستمداران وادار کردن کودکان به کودکان در برابر خود خواهد شد” گفت: تشکر. آنا Eskamani D-اورلاندو.

اما یک دموکرات که شکست صفوف تشکر. جیمز بوش از میامی به نام قانون “یک لایحه خوب برای فرزندان ما است.”

Rep. هدر Fitzenhagen یک فورت مایرز جمهوری خواه طرفه با دموکراتیک مخالفان گفت: آن را غیر ممکن بود برای قانونگذاران برای ایجاد یک خانواده پویا است که ممکن است از دست رفته در بسیاری از خانواده ها.

“ما زندگی نمی کنند در یک مدینه فاضله که در آن پدر و مادر همیشه دوست دارم و توصیه خود را به کودکان و دختران جوان هرگز باردار” Fitzenhagen گفت.

دیگر ایران با اعضای صحبت در حمایت از تقویت مشارکت والدین. تشکر. ریک راث R-پالم بیچ غربی گفت: این لایحه زده تعادل مناسب و استقبال از او امکان ساخت بیشتر از کودکان در دسترس برای تصویب.

“این یک سازش خوب… این لایحه است اولین گام” راث گفت. “این اجازه می دهد تا زمان برای یکی دیگر از گزینه برای قرار دادن در جدول می دهد که جنین یک شانس برای زندگی است.”

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: او قصد دارد برای امضای این قانون پس از آن زمین را در میز کار خود را. مانند زودتر سقط جنین قوانین مصوب قوه مقننه یک رضایت والدین قانون خاص است به چالش کشیده می شود در دادگاه های سقط جنین-حقوق طرفداران.

DeSantis گفت: او از یک بررسی توسط دادگاه عالی فلوریدا. او منصوب شده است تقریبا نیمی از قضات در حال حاضر نشسته در دادگاه به احتمال زیاد کج هفت-عضو پانل سمت محافظه کارانه تر از نظر قانون دولت است.

فرماندار گفت: نظام حقوقی تایید نقش پدر و مادر در زندگی فرزندان خود را. سقط جنین باید متفاوت, او گفت:.

“من فکر می کنم آن را سزاوار به تجدید نظر شود,” DeSantis گفت: “من فکر می کنم (پدر و مادر) می شود که با آنچه در جریان است با بچه های خود را.”

این خانه در سال گذشته تصویب مشابه رضایت والدین لایحه تنها برای دیدن تلاش غرفه در سنا است. با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد دیوان عالی ایالات متحده با انتصاب دو محافظه کار قضات 17 متحده در سال گذشته تصویب برخی از نوع از سقط جنین, محدودیت.

فلوریدا, هر چند عقب مانده و اجتماعی به مجلس ارسال یک پیام روشن به نمایندگان مجلس که آنها انتظار دارند به نوعی از اقدام این انتخابات در سال است.

اجتماعی محافظه کاران نشان دهنده قدرتمند رای گیری بلوک که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به حفظ در ماه نوامبر انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد ژانویه رالی با انجیلی رای دهندگان در میامی این ادعا که خدا است “ما از طرف” و شعار انتصاب خود را از ده ها تن از قضات محافظه کار فدرال پست.

DeSantis یک برگ برنده دست پرورده مشتاق برای کمک به رئیس جمهور دوباره ضبط فلوریدا بزرگترین نوسان وزارت امور خارجه در ماه نوامبر انتخابات.

فلوریدا در حال حاضر والدین متوجه قانون تصویب شده توسط رای دهندگان در سال 2004 که همچنین به جزئی مناسب به نظر می رسد قبل از یک قاضی برای جلوگیری از گفتن پدر و مادر در مورد سقط جنین. اما افزايش متوجه استاندارد برای رضایت بازدید توسط هواداران به عنوان تشدید پدر و مادر نظارت.

هنوز رضایت قانون نمی خواهد به طور مستقیم تحت تاثیر قرار بسیاری از فلوریدا. در حالی که وجود دارد 70,239 سقط جنین در فلوریدا در سال 2018 تنها 1,398 از آنها درگیر افراد زیر سن قانونی 193 که به دنبال قضایی بای پس برای جلوگیری از اطلاع پدر و مادر خود, دولت, سوابق نشان می دهد.

Rep. جنیفر سالیوان, R-مانت دورا همچنین با اشاره به این که نیاز به رضایت نمی تواند از خانواده ها هنوز از انتخاب سقط جنین.

“من بدون شرمندگی pro-زندگی من مخفی نیست که” سالیوان گفت. “اما پدر و مادر ممکن است انتخاب کنید که آن را در بهترین منافع کودک را به حرکت به جلو با این روش. آن را فقط می گوید پدر و مادر درگیر می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>