فلوریدا مرد به همسر, هدیه روز ولنتاین او را هرگز فراموش نکنید – به نام او یک کوسه پس از او

فلوریدا تودی | No comments

چگونه شما می گویند مبارک روز ولنتاین برای شما مهم دیگر در این سال ؟

یک قلب به شکل جعبه شکلات ؟ یک دوجین گل رز قرمز? کاملا رمانتیک شمع روشن شام ؟ یک روز از pampering در آبگرم?

یک Viera مرد است بسیاری از ما ضرب و شتم حداقل در سبک منحصر به فرد امتیاز. جیم Cocci نام یک کوسه پس از همسرش کالین.

درست است. یک کوسه بزرگ سفید ،

سه شنبه Cocci و 10 دیگر غواصان بودند در یک گروه منشور با واکر شیرجه منشور از ریویرا بیچ. در دومین شیرجه از روز غواصان قادر به لذت بردن از یک بار در طول عمر فرصت: برخورد با یک کوسه بزرگ سفید.

بیشتر: 20-پا-طولانی کوسه سفید بزرگ به وجد غواصان غواصی کردن سواحل فلوریدا

“این به نظر می رسد از رنگ آبی تیره رقیق مانند شبحی — و آن را عظیم” Cocci گفت فلوریدا امروز چهارشنبه.

Cocci گفت: شنا کوسه دور قبل از هر کسی واقعا می تواند هر گونه تصاویر از آن است. اما به عنوان شانس آن را آن را به عقب آمد به غواصان دیگر نگاه کنید.

این بار Cocci به حال خود دوربین نورد و او شنا کرد و به سرعت او می تواند به نگه داشتن نزدیک به اندازه کافی به کوسه برای چند ثانیه به دریافت تصاویر با کیفیت خوب.

این تیم از ماساچوست بخش دریایی شیلات کوسه برنامه های تحقیقاتی مطلع شد از رویت ، بلافاصله تیم شروع به کار از طریق پایگاه داده خود را از بیش از 120 شناخته شده سفید کوسه برای دیدن اگر کوسه یکی از برنامه “می دانستند.”

معلوم نبود. بنابراین پنج شنبه, برنامه تماس Cocci و به او افتخار نامگذاری کوسه برای پایگاه داده خود را. Cocci انتخاب نام آن را پس از او همسر و بهترین دوست از طی 37 سال کالین.

Cocci نوشت: این در Facebook صفحه: “اطلاعیه! ما به تازگی مستند کوسه سفید بزرگ مشخص شده است ماساچوست کوسه برنامه های تحقیقاتی به یک کشف جدید است.

“ما” جدید “کوسه وارد شده به پایگاه داده و نام “کالین” پس از من با محبت همسر, بهترین دوست و بهترین شیرجه دوستان همیشه! روز ولنتاین مبارک عسل!!”

کالین پاسخ خود را در موضوع بود ،

“خدای… در حال حاضر چگونه من همیشه بالا که؟”

“من بسیار هیجان زده هستم! که در صورت درست نشان نمی دهد آن 😂🦈. 😍❣️” او پاسخ زیر پاسخ.

گرگ Skomal رهبری محقق برای کوسه برنامه تحقیقاتی همچنین اعلام کرد و آن را در Facebook و Twitter.

“دیدار با کالین جدیدترین علاوه بر این به کوسه سفید پایگاه داده. من تا به شناسایی صدها فرد سفید کوسه در اقیانوس اطلس و آن را همیشه مرا شگفت زده می کند که من هنوز هم از دیدن آنهایی که جدید است.

“به یاد داشته باشید اگر شما یک کوسه روبرو می شوند لطفا با من تماس بگیرید. شما می توانید برچسب به من DM من یا ایمیل من [email protected] با تشکر از جیم Cocci برای های ویدئویی خود را و اد قاتل برای سر در این رویت.”

در سال گذشته برنامه محققان به شناسایی یکی دیگر از کوسه سفید بزرگ عکس توسط غواص تامی Allore از استوارت کردن مشتری است. که کوسه شور برای اولین بار مشاهده کردن ماساچوست در سال 2012.

بیشتر: کوسه بزرگ سفید خال خال در مشتری شناسایی به عنوان شور کوسه از ماساچوست

از سال 2009 این برنامه شده است در فهرست ثبت مشاهدات از طریق عکس و فیلم, پایگاه داده, با توجه به وب سایت خود را. در رابطه با اطلس کوسه سفید محافظت از سال 2014 این برنامه در حال حاضر نمودار بیش از 300 کوسه سفید.

پرونده کمک به این برنامه مطالعه:

  • محیط زیست
  • توزیع و حرکات
  • فراوانی نسبی
  • ضروری زیستگاه
  • تاریخ طبیعی
  • فیزیولوژی

این تحقیقات کمک می کند تا برنامه رسیدن به اهداف خود به:

  • تقویت تعاونی تحقیقات
  • شرکت در دولت منطقه ای و فدرال مدیریت فرآیندهای
  • ارائه آموزش عمومی در این گونه کوسه

هر کسی با آینده رؤیت می توانید ایمیل برنامه های تحقیقاتی در [email protected] یا با برقراری ارتباط با آنها را بر روی رسانه های اجتماعی در:

توییتر: @MA_Sharks

Facebook: MA کوسه

Instagram: MA_Sharks

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با عضویت در فلوریدا امروز. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>