فلوریدا مرد پس از گاز گرفته شدن توسط تمساح می شود کمی با 8 پا لیمو کوسه در حالی که در تعطیلات در کلید

فلوریدا تودی | No comments

جاستین pure hazelwood به دنبال به جلو برای رسیدن به آرامش در کلید های فلوریدا, ماهیگیری, lobstering و شنا با همسرش, بچه ها, خانواده و دوستان است.

تا زمانی که یک کوسه بیت او.

Pure hazelwood, 38, که همراه با برادران خود و همسر صاحب استروئ رودخانه Outfitters کایاک و قایق رانی رد و بدل شده است در حال حاضر ورزشی دو ده بخیه و یک لنگی پس از او درهم با یک هشت پا لیمو کوسه یکشنبه کردن اسنایپس نقطه در کلید.

یک غواص با تجربه — گواهی پس از سن 12 — pure hazelwood تا به حال کشف یک مجروح ماهی در سنگ زیر آب رفت و برای بازیابی آن.

“آن را بیش از حد کوچک بود و نه حافظ,” او گفت: از استروئ رودخانه Outfitters در ایالات متحده 41. او رفت و برای قرار دادن آن را به عقب به سنگ و به دور از همسر و بچه ها بودند که شنا کردن در این نزدیکی هست.

“من قرار داده و آن را در سوراخ سمت راست قبل از من ظاهر, ضرب,” او گفت: از این حمله است. “من احساس پوست خود را بیش از کوسه. نورد آن من و من آن را دیدم شنا به دور است.”

Pure hazelwood گفت: هیچ کس متوجه هر چیزی در ابتدا او تا زمانی که او ظاهر و شروع به فریاد.

دوست و همکار جیک Dorn, 24 بود که شنا کردن در این نزدیکی هست.

“من در حدود 50 فوت دور و من شنیده ام او فریاد” Dorn گفت.

Pure hazelwood اول فکر کردم برای خانواده و دوستان خود. “من و همسرم و بچه ها شنا شد,” او گفت:. “به طوری که آنها آنها را از آب خارج کرد.”

وای! ماهیگیر جلب 10-پا ببر کوسه خاموش Sanibel

Great white sharks “پینگ” در شرق خلیج مکزیک

کوسه ها با برچسب OCEARCH نقش کلیدی در اقیانوس اکوسیستم. در اینجا چگونه است.

در قایق pure hazelwood, همسر و دوستان یه نگاهی به پنج تا شش اینچ نیش فقط زیر زانو خود را به عنوان به خوبی به عنوان برخی دیگر از علائم سوراخ بالای زانو و در پشت پای او.

بیشتر: سفر دولت به شنیدن از فلوریدا صدای

او گفت همسرش, کریستن شد و به دنبال بیش از شانه خود را هنگامی که او دست خود را به دور از زخم و اجازه نفس نفس زدن هنگامی که او را دیدم ،

“ما در حال رفتن به بیمارستان او گفت:” او اولین کلماتی بودند.

تا زمانی که نقطه pure hazelwood گفت: آنها تا به حال شده است با داشتن یک زمان فوق العاده محدود کردن طول مینی خاردار خرچنگ فصل است.

در استروئ resident گفت که او باعث می شود مطمئن شوید که او را نگه می دارد کامل پزشکی/کیت کمک های اولیه در هیئت مدیره و مقدار زیادی از گاز و فشار باند برای جلوگیری از خونریزی است.

“من آن را خاموش و در واقع از دست رفته بسیار کمی خون” او گفت:. “این بسیار عمیق اما بدون استخوان. من بسیار خوش شانس بود, هیچ تاندون ها.”

هر کس در آنجا ماند و آرام گفت: حتی 4 ماه, 2 ساله و 10 ساله کودکان است.

“من فکر می کنم ‘من سه تا از بچه ها در قایق من را مجبور به ماندن آرام'” همسر او گفت:. هیچ کس دست پاچه. در واقع بچه ها فکر می کردم این نوع از خنک برای دیدن یک کوسه.

“من 2 ساله گفت:” پدر-دا, boo-boo,'” جاستین pure hazelwood گفت. “من 10 سال پیر گفت:” خوب چیزی که شما نمی توانید بیت بر سر پدر و سپس شما نمی تواند پوشیدن کلاه خود را.'”

پس از گرفتن دوخته شده تا در فلوریدا کلید بیمارستان یادبود در انبار جزیره که جاستین pure hazelwood تا به حال چیزی جز نوع کلمات او گفت: آنها رفت و برگشت از روز بعد با او به عنوان کاپیتان یک غواص.

“او” آقای بد خلق شلوار’ روز دوم” همسر او خندید.

Pure hazelwood گفت: او مواجه شده است کوسه ها قبل از اینکه در شبیه سفر. و حتی برخی از آنان ربوده ماهی او speared به او شنا کرد و برگشت به قایق اما او هرگز به بیت قبل است. حداقل نه با یک کوسه.

“من بیت توسط تمساح,” او گفت:. و یک عنکبوت گفت: نشان دادن زخم از هر دو پای خود را.

همکار Dorn گفت: آنها معمولا نگران حضور یک کوسه.

“من شده است lobstering در اینجا برای سال,” او گفت:. “شما دیدن کوسه و آنها معمولا شنا در اطراف شما است.”

Pure hazelwood گفت که او فکر می کند که کوسه بود فقط علاقه مند به ماهی او فقط نشستن در بستر.

“من هیچ چیز در برابر کوسه, هیچ بد خواهد شد,” او گفت:. “جای مناسب زمان اشتباه. من بیشتر عصبانی من نمی توانستم در آب روز بعد.”

Pure hazelwood بود پشت در استروئ رودخانه Outfitters در یکشنبه, کمک در طعمه زیستن بخشی از عملیات پدر و مادر خود را در سال 1977 آغاز شده.

Pure hazelwood به نظر می رسد در برخورد با لیمو کوسه فقط به عنوان یکی دیگر از فلوریدا تجربه. “این بهترین راه برای یک تجربه بد” او به این نتیجه رسیدند.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا [email protected]

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>