اعتراض سازمان رئیس جمهور معذرت خواهی برای پست های استخدام منظم افسران پلیس

فلوریدا تودی | No comments

پس از دو روز از پایدار گسترده خشم عمومی و حمله به رسانه های اجتماعی رئیس جمهور از بروارد فصل برادرانه منظور از پلیس عذرخواهی کرد دوشنبه خود را در حال حاضر-حذف Facebook posts دعوت افسران مربوط به حوادث خشونت بار در نیویورک و آتلانتا, GA, به دنبال شغل در فلوریدا.

“این آخر هفته من با نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی بود که در طعم و مزه فقیر و نه منعکس کننده احساسات است که من در تلاش بود برای انتقال نه که از FOP,” برت Gamin رئیس جمهور FOP lodge #37 نوشت و اضافه کرد: “برای این که من متواضعانه عذر خواهی به همه شما.”

دو پست و مرتبط با دیدگاه های ساخته شده توسط Brevard County F. O. P. بیش از آخر هفته حذف شد شنبه قبل از Gamin ارسال شده عذرخواهی خود را مدت کوتاهی قبل از 4 p. m., اما نه قبل از او برای اولین بار در دفاع از موقعیت خود را در نظرات به FLORIDA TODAY.

قبلا: Brevard County برادرانه منظور از پلیس: نظم و زندانی پلیس باید در اینجا اعمال می شود

“هی بوفالو 57… و آتلانتا 6… ما در حال استخدام در فلوریدا. کاهش مالیات, هیچ درخت رهبری یا خنگ شهرداران درهم و برهم در کنفرانس های مطبوعاتی… به علاوه… ما پشت خود را! #lawandorderFlorida” می خواند ژوئن 6 ارسال شده در 1:21.m در Brevard County F. O. P. Facebook صفحه.

پست جلب گسترده خشم در قالب هزاران نفر از نظرات و سهام.

Gamin پست ها با اشاره به به طور گسترده ای محکوم موارد خشونت پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز. یکی بود در بوفالو, نیویورک, که در آن دو افسر تحت فشار قرار دادند 75 سال به زمین و در نتیجه یک جمجمه ترک خورده. ماموران متوقف شد و پس از آن 57 از همکاران خود را ترک واحد. دیگر حادثه در آتلانتا درگیر با تنبیهبدنی دو سیاه دانشجویان که در تلاش بودند به ترک اعتراض در ماشین خود را. یکی دچار شکستگی مچ دست. هر دو حوادث گرفتار شده بودند ،

ملی FOP بزرگترین سازمان قسم خورده مأموران اجرای قانون در کشور به نمایندگی از برخی از 300000 عضو در سراسر برخی از 2,000 محلی “لژ.” منتقدان می گویند این سازمان غیر انتفاعی است که یک مانع عمده به پلیس اصلاحات از طریق حمایت و پیوند های عمیق به پلیس اتحادیه های کارگری.

ملی FOP بازگشت نیست درخواست برای نظر.

Gamin رئیس جمهور Brevard lodge FOP متشکل از حدود 190 است که اعضای فعلی و سابق افسران از چندین محلی سازمان های اجرای قانون. Gamin خود ستوان با Brevard County Sheriff ،

این BCSO همراه با تقریبا هر سازمان اجرای قانون در این شهرستان فاصله خود را از و انکار Gamin را Facebook post. چند مقامات محلی به نام برای Gamin به اخراج می شود از جمله وزارت امور خارجه تشکر. شیدا خوب و ملبورن معاون شهردار پل Alfrey یک افسر سابق پلیس که خواستار “استعفای هر کسی در ارتباط با این پست.”

در نظرات به CNN, BCSO سخنگوی Tod گودیر گفت: BCSO است که به دنبال به اینکه Gamin نقض هر سازمان سیاست.

“اگر چه ما پیدا کردن نظرات او نگران کننده وجود دارد هنوز هم برخی از حمایت های ارائه شده توسط قانون اساسی بر آزادی بیان” گودیر با سی ان ان گفت.

Gamin گفت او عذرخواهی شد “به خصوص” خطاب به مردان و زنان در اجرای قانون در سراسر کشور است.

“کار خود را به اندازه کافی سخت است و در حال حاضر من می ترسم من اقدامات فقط از آن ساخته شده است که بسیار سخت تر,” او نوشت: قبل از رفتن به سرزنش رسانه ها تصاویر از اجرای قانون برای تحریک پاسخ خود را. “من اجازه دهید احساسات من و نا امیدی بهتر از من است.”

“قصد من این بود برای پاسخ به برخی از منفی پیام و پیشنهاد حمایتی پیام به تمام مردان و زنان در اجرای قانون است. واضح است که من موفق به انجام این کار.”

Gamin گفت: به او پیشنهاد عذرخواهی “نه به بهانه” و اعتراف کرد او تنها مسئول پست که به او گفته بود “حساس و اشتباه است و که آن را انتقال واقعی فکر می کردم که من در تلاش بود برای برقراری ارتباط است.”

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144, [email protected] و توییتر: @alemzs

J. D. تازد است که عدالت کیفری خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-917-4641, [email protected] و توییتر: @JDGallop

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>