فلوریدا در کنگره سفت, خوب, همسر, فرزندان ادامه دوره نقاهت بعد از coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

فلوریدا در کنگره سفت ریز شده یک تب در هفته مبارزه از طریق علائم COVID-19: سرفه و سردرد و بدن درد درد کلیه ها.

اما برای اولین بار شناخته شده انتخاب رسمی در شهرستان Brevard برای گرفتن coronavirus خوش بینانه است که او همسرش, وندی و پسران دیوید 8 و یعقوب 12 هستند در بهبود.

“که بخشی از عجیب ترین جنبه این. شما چهار نفر با COVID. اما هر چهار نفر از ما تا به حال سفرهای مختلف اگر شما خواهد شد” کف خلیج جمهوریخواه روز پنجشنبه گفت: بعد از ظهر.

“من غالب علائم سرفه, اما هیچ کس دیگری در خانواده من تا به حال آن را. دیوید احساس نوع نکبتی خیلی زود اما پس از آن او شده است خوب پس. یعقوب خوب بود برای بیش از یک هفته و در حال حاضر او احساس بد برای چند روز گذشته. وندی از دست داد حس خود را از طعم و مزه. من نه” خوب گفت.

“هر کس تا به حال یک نوع متفاوت از تجربه با ویروس” او گفت:.

در یک شنبه Facebook تصویری به روز رسانی خوب گفت: وندی شد در معرض ممکن است COVID-19 حامل در جولای 12. پس از آن فرد دریافت نتیجه تست مثبت در جولای 17, خوب, خانواده رفت و به خود شده است. وندی و دریافت نتیجه تست مثبت در جولای 20 و خوب دریافت نتیجه مثبت دو روز بعد.

بیشتر: دولت تشکر. شیدا خوب اول شناخته شده بروارد سیاستمدار به قرارداد coronavirus

بیشتر: کروناویروس در Brevard, جولای 30: بیش از 10 تازه ثبت مرگ و میر 79 مورد

خوب گفت که او احساس تب و تا سه شنبه و چهارشنبه — که “تحت فشار قرار دادند و همه چیز را به سطح دیگری از احساس زباله.”

“چند روز گذشته بودند قطعا بدتر از آن اگر چه من احساس می کنم کمی بهتر از امروز من دیروز” خوب گفت: بعد از ظهر پنجشنبه.

“من چند روز پیش از من در شرایط رفتن را از طریق آن. به طوری که او احساس می کند مانند او را در طرف دیگر,” او گفت:.

“اما من احساس می کنم که ما در حال رفتن به خوب است. من نمی دانم اگر آن را به یکی دیگر از دو سه روز در هفته. من نمی دانم. اما من فکر می کنم ما فقط باید به ادامه صبور باشید.”

پنج شنبه, خوب اعلام کرد در Facebook که پدر و مادر خود را آزمایش منفی برای COVID-19.

او همچنین نوشت که او احساس “مانند من شده است از طریق wringer از همه تخمگذار در بستر خواب ضعیف و فقدان هر گونه معنی دار فعالیت فیزیکی است.”

خوب هشدار داد Space Coast ساکنان را coronavirus جدی است.

“من غذای آماده این است: از آن آسان است برای گرفتن این. وندی آن را در یک محیط گروه کوچکی در خانه ای که او فقط یک زن و شوهر از افراد دیگر است. او در یک رویداد بزرگ است. او در یک رستوران. او در برخی از توده جمع” خوب گفت.

“من ممکن است اولین محلی منتخب رسمی که آن را در شهرستان Brevard — اما من نمی فکر می کنم من قصد دارم به آخرین,,” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>