فلوریدا در سنای پنل به تعویق انداختن لایحه نیاز به مدرسه وحشت سیستم های هشدار

فلوریدا تودی | No comments

نمایندگان مجلس روز سه شنبه دوباره مواجه میراث 2018 پارک توده تیراندازی با یک دکمه وحشت’ پیشنهاد.

مجلس سنا پنل راه اندازی شد به در نظر گرفتن لایحه (SB 70) نیاز مدارس به وحشت سیستم های هشدار که معلمان و کارکنان می تواند فعال در مواقع اضطراری.

این قانون اما در انتظار قرار داده شد به عنوان قانونگذاران هنوز هم هستند بدانند که در آن پول خواهد آمد از برای کمک به مدارس خرید چنین سیستم.

سنا آموزش و پرورش تخصیص فرعی “به طور موقت به تعویق افتاد” این لایحه ظ توسط دولت ایالت لورن, کتاب, D-کشت و زرع. با عنوان “الهام” برای این لایحه است که پس از 14 سال الهام Alhadeff یکی از 17 Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان دانش آموزان و کارکنان را در یک Feb. 14, 2018 تیراندازی.

لری Alhadeff الهام مادر صحبت در حمایت از این لایحه: “زمان برابر زندگی,” او گفت: خفگی به او توضیح داد که چگونه یک دکمه وحشت در مدرسه می تواند به نجات دخترش زندگی است.

وحشت آلارم — باعث یک بار در یک مدرسه منطقه برای هر شرایط اضطراری — خواهد به طور مستقیم هشدار مدرسه در مقابل ادارات و سازمان های اجرای قانون محلی با یک سیگنال یا پیام نشان می دهد این نوع از وضعیت و محل با توجه به کارکنان و تجزیه و تحلیل.

مدارس خواهد خرید وحشت سیستم های هشدار از بخش خصوصی فروشندگان که آنها را نصب کنید. تعدادی از وحشت سیستم های زنگ در حال حاضر در مدارس شناخته شده نیست, تحلیل گفت.

سناتور. Kelli Stargel این لکلند جمهوری خواه که ریاست پانل مطمئن Alhadeff که سناتورها و کارکنان هنوز هم مشغول به کار بودند در این لایحه زبان برای اطمینان از آن می گذرد این جلسه.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به … مناسب آن را در درون محدودیت های بودجه” Stargel گفت.

در Leon County, مدرسه منطقه است “در حال حاضر بیشتر در امتداد” از این لایحه در مجلس سنا در آن ایمنی پروژه ها گفت: جان Hunkiar منطقه رئیس ایمنی و امنیت.

این منطقه با استفاده از یک برنامه تلفن همراه به نام دیوانه است که می گوید مقامات که به ‘فشار دادن دکمه’ جایی که آنها هستند و نوع اضطراری است.

آن را با استفاده از یک “مکانی” تکنولوژی مجازی جغرافیایی مرزی مانند یک tripwire اطراف هر مدرسه Hunkiar گفت.

مدرسه مدیران, معلمان و کارکنان می توانند این برنامه را دانلود کنید به تلفن های خود را. دکمه وحشت فعال خواهد شد اگر فشرده برای حداقل 1.5 ثانیه است.

در خانه مظنونان حمله به دانشگاه Michael Gottlieb, D-دعاوی و دن دیلی D-Coral Springs هستند حمایت شرکت از یک لایحه مشابه (HB 23).

تماس با CD Davidson-Hiers در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @DavidsonHiers برای اخبار در مورد آموزش و پرورش در لئون شهرستان و فلوریدا.

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>