فلوریدا دادگاه عالی کمیته انضباطی به تذکر بروارد قاضی رابین Lemonidis برای سوء

فلوریدا تودی | No comments

صبح روز چهارشنبه Brevard County مدار قاضی رابین Lemonidis احضار شد قبل از دادگاه عالی فلوریدا در تالاهاسی به دریافت یک توبیخ برای “intemperate رفتار در طول دادگاه.”

“در اول از دو قسمت, شما نا امید شد با چندین آشکار نقض دادگاه ادب در طول محاکمه” رئیس دادگستری چارلز canady را از دست گفته Lemonidis.

“به جای نشان دادن صبر و شکیبایی مورد نیاز یک قاضی شما فرض یک مهاجم خصمانه لحن و رفتار است. شما با صدای بلند زده خود را gavel. شما ساخته شده حرکات صورت. و شما در زمان دیگر اقدامات خود را برای نشان دادن دلخوری” canady را از دست گفت.

“رفتار خود را به نقطه که یک داور در دادگاه نظر خود را در درک نداشتن از دفاع وکیل,” او گفت:.

دادگاه عالی مواخذه Lemonidis برای سوء بر اساس یافته های یک فلوریدا قضایی صلاحیت کمیسیون بررسی است. Lemonidis بود در یک تریبون در حالی که canady را از دست خواندن یک بیانیه آماده و سپس به سمت چپ دادگاه بدون نظر.

Canady را از دست اشاره Lemonidis اقدامات در نوامبر 2018 محاکمه میمس ساکن Skyler فرانسیس بود که به جرم اقدام به قتل نفس و تشدید باتری با یک مامور اجرای قانون.

قسمت دوم رخ داده است در حالی که Lemonidis ریاست مارس re-صدور حکم از آنتونی ولش به سه زندگی شرایط زندان برای یک سال 2000 دو قتل در ملبورن Pineda عبور از محله.

بیشتر: Brevard قاضی رابین Lemonidis به دریافت توبیخ قبل از دادگاه عالی فلوریدا

“پس از گوش دادن به قربانی تاثیر اظهارات شما ساخته شده نامناسب به اظهارات متهم در حین صدور حکم colloquy. اگر چه قانون مورد نیاز یک جمله زندگی بر اساس هیئت داوران توصیه شما ساخته شده است اظهارات نشان می دهد که متهم بود نه شایسته” canady را از دست گفت: در طول چهار سرزنش و توبیخ رسمی.

“شما اظهار نظر در متهم در بدبختی زندگی است. و سپس شما گفت که شما امیدوار متهم خواهد مبارزه برای زندگی خود را در هر دقیقه از هر روز” canady را از دست گفت.

“به نظر ما صادر شده در ماه نوامبر گذشته ما به این نتیجه رسیدند که این نظرات در صدور حکم تخریب هیبت از رسیدگی توسط مصاحبه توهین و سوء استفاده بر متهم,” او گفت:.

Canady را از دست اعتبار Lemonidis برای توافق است که رفتار نامناسب و نقض قضایی شلیک توپ.

او همچنین گفت: دیوان عالی کشور تایید صلاحیت قضایی کمیسیون توصیه که او شرکت در مدیریت استرس, مشاوره.

بیشتر: تیتوسویل مرد زندانی به صورت دو فقره اقدام به قتل در اسحاق Campbell Park تیراندازی

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>