فلوریدا فن آوری فضانورد گراد J. T. هاسل نشان می دهد مسیر به NFL رویاهای

فلوریدا تودی | No comments

هر سقوط هزاران نفر از کودکان و نوجوانان را به زمین فوتبال از Brevard County, می شود آن را در پاپ وارنر سطح یا دبیرستان با آرزوی یک روز با بازی در NFL. درخواست اکثر بازیکنان در فلوریدا Tech تیم فوتبال چه اهداف خود هستند و پس از فارغ التحصیلی و ده ها تن از Panthers با پاسخ با رویای بازی در روزهای یکشنبه.

به لطف فضانورد سابق بالا و فلوریدا Tech بزرگ J. T. هاسل آنها در حال حاضر از درخشان به عنوان مثال نسبت به تلاش.

هاسل پدید آمده در رادار NFL پیشاهنگی در پاییز سال 2018 هنگامی که او هم قرار دادن بزرگترین فردی دفاعی فصل هر فلوریدا Tech بازیکن فوتبال. او ضبط شده یک برنامه تک-فصل رکورد 124 پردازد 9.5 پردازد برای دست دادن, 4.5, کیسه و کیسه و سه گیر میکنه مجبور به لنگر دفاع کمک کرد که پلنگ به یک 8-4 ضبط و دوم خود را-همیشه حذفی اسکله.

عملکرد خود را کسب هاسل خلیج فارس جنوبی کنفرانس دفاعی بازیکن سال جایزه و پنج تمام-امریکا افتخارات از جمله تیم اول جوایز از AFCA این D2CCA و همین هانسن فوتبال کمیته.

در حالی که هاسل را به شنیدن نام خود را به نام در طول سال 2019 پیش نویس NFL در Nashville, رویای خود را از بازی در لیگ به ثمر طولانی نیست پس از آن. براونز کلیولند امضا شده او را به عنوان یک عامل رایگان در آوریل 3.

بیشتر: اول فلوریدا Tech بازیکن در NFL به ارمغان می آورد مادر به اشک پس از ضرب و شتم شانس

ذکر شده در 5 فوت و 11 اینچ هاسل هنوز از اندازه به یک کالج linebacker. با این حال بسیاری از کوچکتر دانشگاهی linebackers مجبور به انتقال به ثانویه پس از رسیدن به جوانب مثبت. برای هاسل اگر آن را به معنای یک فرصت بهتر در بازی NFL او را یاد بگیرند.

هر تازه کار, آیا او این است که شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید و یا عامل رایگان undrafted تا او “خوش آمدید به NFL” لحظه. Harrell بود رو خاموش در عمل در برابر کلیولند بزرگ offseason کسب.

“در OTAs (سازمان فعالیت های تیم) رفتن تا در برابر کسانی که دیدن یک دیوانه بود لحظه برای من” هاسل گفت. “من مانند” دنگ من صف در برابر Odell بکهام در حال حاضر! او احتمالا بهترین گیرنده در NFL!’ که یک لحظه برای من بود.”

هاسل رویای یک واقعیت تبدیل شد و در نوامبر. 20 زمانی که Browns ترویج و او را از تمرین تیم ملی به 53-مرد فعال roster. او NFL اولین آمد چهار روز بعد هنگامی که Browns بازی میامی دلفین ها در کلیولند.

در آن بعد از ظهر یکشنبه هاسل شد اولین بازیکن در فلوریدا Tech سابقه بازی در NFL به طور منظم فصل بازی.

هاسل به این نتیجه رسیدند فصل اول خود را با براونز با هفت دنده در چهار بازی. بالا خود را برای فصل آمد در یک هفته 13 بازی در پیتسبورگ زمانی که او تا به حال چهار تکل در برابر استیلرز.

مانند هر کس دیگری هاسل همچنان در انتظار بازی در چه باید بکنید بعد به دلیل خاموش شدن از coronavirus بیماری همه گیر. از جمعه او همچنان متعهد به کار خود در تگزاس است. هاسل گفت که یک بار به طور منظم فعالیت می توانند رزومه های قهوه ای را باید به کار سخت تر از قبل از آنها تبدیل به عادت کرده اند به سر مربی جدید کوین Stefanski و جدید دفاعی هماهنگ کننده جو جنگل.

آنچه در پیش روست برای هاسل است تا در هوا به دلایل خارج از کنترل است. هر آنچه ممکن است اتفاق می افتد, او ساخته شده خود را به کسی پس از آنها جوان Brevard County بازیکنان می توانید مدل خود را.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>