فلوریدا Tech لغو اردوهای تابستانی با توجه به COVID-19

فلوریدا تودی | No comments

فلوریدا فن آوری اعلام کرد که لغو همه 2020 اردوهای تابستانی به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

این cancelations شامل تمام اردوهای تابستانی در دو و میدانی دانشگاهیان و هنر و همچنین اردوگاه سرويس رايگان فورشيرد در فلوریدا فن آوری. فعالیت های برنامه ریزی شده بودند به اجرا از 1 ژوئن تا ژوئیه 31.

بیشتر: فلوریدا فن آوری باعث می شود چهره سپر با پرینتر 3D

بیشتر: Foosaner موزه هنر خریدار امیدوار به ساخت Eau Gallie پارکینگ با پروژه هتل

انتشار اخبار از دانشگاه خوانده “با چالش های ایجاد شده توسط بیماری همه گیر کوروناویروس بعید است که به طور قطع در تابستان و نیاز به اطمینان از ایمنی و سلامت کمپ شرکت کنندگان و اپراتورهای دانشگاه تصمیم دشوار برای لغو شده است.”

تابستان سال 2020 هنر اردوگاه در Foosaner آموزش و پرورش مرکز فلوریدا Tech قبلا لغو شده در مارس 6.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلوریدا فناوری اردوهای تابستانی از جمله سوالات در مورد بازپرداخت تماس با خدمات کنفرانس اداره در [email protected] مطمئن شوید که شامل نام اردوگاه و از شرکت کنندگان(ص) در ایمیل.

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>