فلوریدا با تکنولوژی کاهش فوتبال برنامه اعلام کرد اخراج با توجه به COVID-19 اثرات

فلوریدا تودی | No comments

پس از نزدیک به یک دهه مؤسسه فناوری فلوریدا فوتبال برنامه در حال آمدن است به پایان است.

این حرکت یکی از چندین کاهش هزینه های دانشگاه روز دوشنبه اعلام کرد به عنوان یک نتیجه از اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19.

همراه با فسخ فوتبال برنامه, کالج مقامات در انتشار اخبار گفت: یک سری از قریب الوقوع کاهش کارکنان و furloughs همراه با بسته شدن اموزش Funk مرکز نساجی, هنر, لازم برای مقابله با چالش های مالی” ناشی از این بیماری همه گیر.

در یک ایمیل به فلوریدا امروز مقامات ذکر شده عدم اطمینان در مورد سقوط ثبت اعداد به عنوان دلیل اصلی این کاهش است.

“با پیش بینی درآمد برای سقوط در سوال و ثبت نام در شار با توجه به عدم اطمینان از COVID-19 و نهایی آن تاثیر بر دانش آموزان تصمیم گیری برای حضور در, سقوط کلاس این مشکل تصمیم لازم بود” سخنگوی وس سامنر گفت: در ایمیل.

فوتبال برنامه بخشی از سواحل خلیج فارس, کنفرانس, زمینه تا 120 بازیکنان. دانشجو-ورزشکاران در بورس خواهد خود را حفظ جوایز کمک هزینه تحصیلی به مدت چهار سال از انتشار گفت.

کارکنان دانشگاه نیز در صورت اخراج و furloughs بعد از این ماه به عنوان کالج, هایش با کاهش درآمد ناشی از این ویروس انتشار گفت.

بیشتر: دانش آموزان در جشن خانه فلوریدا فن آوری برای اولین بار — و امیدوارم تنها — مجازی فارغ التحصیلی

بیشتر: فلوریدا فن آوری دانش آموزان را به بازگشت به دانشگاه در پاییز, کالج رئیس جمهور می گوید:

برخی از کارمندان ارائه خواهد شد در اوایل دوران بازنشستگی به عنوان یک جایگزین. برآورد تاثیر قرار کارمندان خود را نمی خواهد شناخته شود تا تعداد کسانی که انتخاب کردن برای بازنشستگی بسته های نهایی است, مقامات گفت.

Furloughs خواهد شد به احتمال زیاد در گذشته از طریق تابستان با اکثریت furloughed کارکنان انتظار می رود به یاد می آورد فقط قبل از شروع ترم پاییز در اوت. 17.

مقامات نمی دهد یک شرکت تاریخ بسته شدن Funk مرکز گفت: تنها آن خواهد درهای خود را برای خوب “بعد از این سال است.” با توجه به گسترش کروناویروس جدید, مرکز بسته شده به مردم از مارس 20.

مرکز تاسیس شد و در سال 2009 برای حفظ و نمایش یک مجموعه بین المللی منسوجات اهدا شده توسط هنرمند و نویسنده Ruth E. Funk. دانشگاه را حفظ کنید مجموعه و ساخت برنامه های جایگزین برای صفحه نمایش خود را.

در نامه ای به دانشگاه فلوریدا فناوری رئیس جمهور T. Dwayne McCay گفت این بود: “دوران سخت” برای دانشگاه.

“بی سابقه عدم اطمینان ایجاد شده توسط COVID-19 باعث می شود این حرکت محتاطانه اما کمتر دردناک” McCay گفت: در این نامه است. “ما باید آنچه را که لازم است برای حفظ منابع حیاتی به ما رسالت آموزشی و اطمینان از توانایی ما برای موفقیت در خدمت دانش آموزان که چهره به چهره آموزش رزومه این سقوط. من از هر یک از شما و من با فروتنی خود را کار سخت و فداکاری است.”

فلوریدا فن آوری راه اندازی فوتبال-برنامه ریزی در آوریل 2010 در میان موج بی سابقه ای از پردیس گسترش و جمع آوری کمک های مردمی رهبری رئیس جمهور سابق آنتونی Catanese. او قبلا led راه اندازی دانشگاه فلوریدا آتلانتیک تیم فوتبال خود را در طول تصدی ریاست جمهوری وجود دارد.

در ژوئن 2011 Indiana State هماهنگ کننده توهین آمیز/quarterbacks و در حال اجرا پشت مربی استیو Englehart استخدام شد و به عنوان Panthers’ افتتاحیه سر مربی.

پس از بیش از سه سال از توسعه بخش II Panthers عرضه در ماه سپتامبر 2013, شکست Stetson 20-13 با سه ماهه چهارم باز گشت در پالم بای بالا دزدان دریایی ورزشگاه.

بیشتر: فلوریدا Tech لغو اردوهای تابستانی با توجه به COVID-19

بیشتر: دانش آموزان گزارش جنایات خود فلوریدا فناوری موفق به انجام بخشی خود را

در پشت سر هم دانشگاه تاسیس سالانه بخانه متحرک احزاب خیابان در مرکز شهر ملبورن که میزبانی رایگان کنسرت توسط Wyclef Jean, Mighty Mighty Bosstones گرفتن پشت یکشنبه, جنگ سرد کودکان و نوجوانان و Matisyahu در میان دیگر headliners.

هزینه های راه اندازی برای فلوریدا Tech فوتبال برنامه شامل $2.1 میلیون دلار در ساخت و ساز در درجه اول 12,600 فوت مربع تیم اول دانشگاه یا دانشکده مرکز آموزش و ارتقاء در دزدان دریایی ورزشگاه از جمله چمن مصنوعی.

توسط پاییز 2014, دانشگاه مقامات برآورد فوتبال شروع کردن هزینه های عملیاتی رسیده بود 3.5 میلیون دلار از جمله خرید تجهیزات و حقوق و دستمزد. این ارقام گنجانده شده در یک دانشگاه و تحلیل که برآورد برنامه فوتبال تا به حال تولید 9 میلیون دلار در تاثیر اقتصادی در سراسر ملبورن منطقه است.

در مارس فلوریدا Tech مقامات اعلام کرد در حال بررسی فروش Foosaner موزه هنر و مجاور رنه Foosaner مرکز آموزش و پرورش در مرکز شهر Eau Gallie. دانشگاه ذکر شده بود به خیابان کوهستانی سایت برای $3 میلیون در ماه گذشته و موزه و مرکز آموزش عملیات خود ادامه خواهد داد و از طریق جولای 2021.

یک توسعه دهنده لری Jarnes از Northboro سازندگان امیدوار به جای موزه با چند داستان هتل حدود 200 اتاق است. او همچنین امیدوار به همکاری با شهر ملبورن به ساخت یک پارکینگ عمومی گاراژ.

در سال گذشته فلوریدا تکنولوژی برش مردان و زنان تنیس برنامه ها و زنان گلف برنامه. پس از اعلام زنان گلف تیم ملی برنده برنامه NCAA بخش دوم قهرمانی ملی در آوریل 2019 در پالم بیچ گاردنز.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار و ریک نیل است جنوب بروارد watchdog خبرنگار با فلوریدا امروز.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] همچنان به حمایت از روزنامه نگاری محلی و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>