فلوریدا Tech بسکتبال مردان می شود Bradley, انتقال, اسامی جدید تیم فوتبال زنان مربی

فلوریدا تودی | No comments

برادلی گارد شان Houpt منتقل شده به فلوریدا فن آوری مدرسه اعلام کرد.

6-پا-4 و 200 پوند Houpt کمک راهنمای برادلی به 23-11 رکورد Missouri Valley کنفرانس مسابقات قهرمانی و یک پیشنهاد به مسابقات NCAA فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال اول. دانویل ایلینوی محصول در 14 بازی برای بریوز, تیراندازی 46 درصد از طبقه و 38% از سه نقطه محدوده.

“وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا من تصمیم به آمدن به فلوریدا فن آوری” گفت: Houpt در یک مدرسه آزاد است. “مربی (بیلی) میمس نوع مربی من می خواهم به بازی برای او ایجاد یک فضای مثبت در اطراف تیم خود را. من احساس می کنم مثل من را متناسب با سبک خود را از بازی.

“فلوریدا Tech کیفیت آموزش و پرورش نیز بسیار مهم در تصمیم من. فارغ التحصیلی از این دانشگاه به معنای زیادی به من چون یک درجه از وجود است و بسیار مورد احترام. یکی دیگر از جنبه های جذاب شد رفتن به مدرسه در بهشت. شما می توانید ضرب و شتم نیست که درست در نزدیکی ساحل در هر روز است.”

Houpt بود سه سال استارتر خود را برای تیم دبیرستان در دانویل و رهبری آنها را به یک 79-16 رکورد در آن زمان. به عنوان یک ارشد او هدایت دنویل به 31-3 ثبت نام این کنفرانس بزرگ 12 بازیکن سال انتخاب و سوم تیم تمام ایالت ایلینوی بسکتبال Coaches Association (IBCA).

“شان را قطعا به ما بیشتر پیرامون شلیک فصل آینده او را به عنوان برجسته تیرانداز با محدوده” میمس گفت. “من نیز مانند چقرمگی او به ارمغان می آورد دفاعی به تیم ما و خود را بالا بسکتبال IQ. شان تنها تبدیل به توپ بیش از دو بار در تمام فصل به عنوان یک دانشجوی سال اول در بردلی (آرکانزاس) چرا که او باعث می شود تصمیم گیری خوب با توپ! او همچنین مناسب تحصیلی برای ما در فلوریدا فن آوری به عنوان او فارغ التحصیل Valedictorian از کلاس های خود در دانویل ،

“باور کنید یا نه من امضا Sean پدر, Ted, به بازی در, Winthrop دانشگاه زمانی که من دستیار سر مربی وجود دارد. پدر خود را نیز بسیار سختی بالا و ضریب هوشی بازیکن که فقط می دانست که چگونه برای برنده شدن در بازی ها و تد به من می گوید که شان یک مقدار بهتر تیرانداز از او بود! من واقعا به دنبال به جلو به داشتن یکی دیگر از Houpt در تیم من است.”

Panthers tab Ryan ماه به عنوان مربی تیم فوتبال

فلوریدا Tech آلوم Ryan ماه بوده است به نام سر مربی جدید Panthers فوتبال زنان برنامه.

“این است که با شور و هیجان زیادی که ما استخدام Ryan ماه به عنوان بعدی ما زنان, فوتبال, سر مربی,” موقت مدیر ورزشی پیت Mazzone گفت: در یک مدرسه آزاد است. “رایان اخیرا یک مربی در ما مردان فوتبال تیم است و فارغ التحصیل سابق و برجسته بازیکن کارشناسی خود را در طول زمان در اینجا در فلوریدا فن آوری.

ماه طول می کشد بیش از راس فوتبال زنان تیم پس از خدمت به عنوان دستیار مربی و اخیرا دستیار سر مربی فلوریدا Tech مردان فوتبال تیم از سال 2011 است.

“من بسیار خوشحال از این فرصت برای تبدیل شدن به سر زنان و مربی فوتبال در فلوریدا فن آوری” گفت: ماه در آزادی. “این یک افتخار است که منجر به چنین برنامه بزرگ در یک دانشگاه است که بسیار نزدیک به قلب من.

“من می خواهم برای تشکر از رابین چان برای 12 سال گذشته با مردان فوتبال برنامه. برای اولین بار به عنوان یک بازیکن و سپس به عنوان یک مربی من بوده ام خوش شانس است که بخشی از یک برنامه بزرگ. من بسیار سپاسگزار برای خاطرات و برای ارائه یک پلت فرم است که اجازه داده است من به خودم بیان به عنوان یک مربی است.”

ماه کلید دندانه دار برای فلوریدا Tech مردان فوتبال برنامه به عنوان یک بازیکن برای سه فصل و یک عضو از کارکنان مربیگری نه سال گذشته. به عنوان یک بازیکن ماه شد پلنگ’ top shutdown مدافع از 2008-10. او شروع به 42 43 بازی در آن زمان در حالی که همچنین در خدمت به عنوان کاپیتان تیم دو سه فصل است.

قبل از پیوستن به فلوریدا Tech کارکنان مربیگری ماه کار کرده به عنوان سر مربی از تیم فوتبال در ماهواره دبیرستان در سال 2011. که فصل ماه هدایت عقرب به فلوریدا منطقه 2A قهرمانی کشور. او به رسمیت شناخته شده به عنوان فلوریدا امروز فوتبال پسران مربی سال و FACA دبیرستان مربی سال است.

در حالی که کار در کنار چان در مردان فوتبال کارکنان Moon کمک راهنمای Panthers به هشت پیروزی فصل خود در نه سال. تکنولوژی به پایان رسید به عنوان SSC مسابقات دونده تا در سال 2014 به دست آورده و NCAA Tournament اسکله در سال 2016 و در سال 2019. سفر اخیر برجسته شد توسط پلنگ’ با شکست وست فلوریدا در دور سوم که این برنامه برای اولین بار NCAA Tournament پیروزی در 26 سال.

“رایان شده است بخشی جدایی ناپذیر از مردان ما برنامه را برای یک مدت زمان طولانی و من می خواهم برای تشکر از او را برای سال خود را از خدمات به برنامه های ما هم به عنوان یک بازیکن و یک مربی گفت:” چان. “این یک فرصت بزرگ برای او و خانواده اش است و او بیش از آماده برای این گام بعدی در حرفه خود.”

جولیا Kantor, که در خدمت به عنوان دستیار مربی فوتبال زنان تیم در 2019-20 باقی خواهد ماند در کارکنان است. Kantor, همچنین فلوریدا Tech آلوم بازی دروازه بان برای Panthers از 2013-16.

“من بسیار هیجان زده برای دریافت در حال حرکت با این فصل بعد در حرفه مربیگری و من مشتاق به آغوش من در اطراف برنامه” ماه گفت:. “ما خواهد شد تلاش برای بالاترین استانداردها در همه ابعاد از آنچه که ما انجام خواهد شد که محوری در ساختمان فرهنگ ما می تواند افتخار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>