فلوریدا فن آوری دانش آموزان را به بازگشت به دانشگاه در پاییز, کالج رئیس جمهور می گوید

فلوریدا تودی | No comments

دانش آموزان در مؤسسه فناوری فلوریدا می تواند برنامه ریزی برای حضور در کلاس های حضوری پاییز امسال این دانشکده اعلام کرده است.

در نامه ای به پردیس پنج شنبه, فلوریدا فناوری رئیس جمهور T. Dwayne McCay گفت: مدرسه آماده می شد برای از سرگیری “عادی” عملیات در ماه اوت پس از آن حرکت به آموزش آنلاین در ماه مارس به دلیل نگرانی در مورد گسترش COVID-19.

دانش آموزان خواهد بود قادر به حرکت به محل اقامت سالن آغاز Aug. 10 با چهره به چهره در کلاس های برنامه ریزی شده برای شروع Aug. 17. تمام کلاس ها باقی خواهد ماند آنلاین از طریق ترم تابستان.

کالج ادامه خواهد داد به پایبندی به COVID-19 دستورالعمل هنگامی که دانش آموزان بازگشت McCay گفت: آن را “طبیعی است.”

“فلوریدا فناوری ادامه خواهد داد با مایع اضافی مراحل اصلاح اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان” McCay گفت: در این نامه است.

کالج, سخنگوی وس سامنر گفت: در یک ایمیل به مسئولان مدرسه هنوز هم بدانند دقیقا همان چیزی است که “طبیعی” خواهد بود. اضافی ایمنی و بهداشت اقدامات را اعلام خواهد کرد زمانی که آنها در حال نهایی شدن است.

سامنر تاکید کرد این دانشکده خواهد بود “انعطاف پذیر” در برنامه های خود را بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر از طریق توسعه تابستان است.

“سلامت و ایمنی دانش آموزان ما باقی می ماند اولویت ما,” او گفت:.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار با فلوریدا امروز.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT. همچنان به حمایت از روزنامه نگاری محلی و تبدیل شدن به یک مشترک.

بیشتر: کروناویروس در Brevard, آوریل 7: پنج مورد جدید

بیشتر: دوست دارم در رژه: خانواده های از هم جدا شده توسط COVID-19 ‘بازدید’ از راه دور در مرکز مراقبت های بهداشتی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>