فلوریدا Tech تحت تحقیقات فدرال به اتهام Clery عمل نقض

فلوریدا تودی | No comments

این مؤسسه فناوری فلوریدا است که تحت یک فعال بررسی توسط ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش از کمک های فدرال دانشجویی, فلوریدا, امروز یاد کرده است.

اگر دانشگاه است که جریمه آن صورت می تواند میلیون ها دلار در مجازات است.

تایید آمد و در صورت انکار به یک درخواست برای ثبت که اشاره به فعال بررسی است.

“FSA تایید کرده است که این پرونده مربوط به فعال بررسی و انتشار اسناد در این زمان می تواند تداخل با تحقیقات خود را به عنوان آن می تواند زودتر از موعد فاش تمرکز, دامنه, جهت, و محدودیت های تحقیق” بخش نوشت و اشاره کرد تمایل به اجازه نمی دهد کسانی که به نام شکایت “به تشخیص تمرکز FSA بررسی به طور بالقوه کمک به آنها را در دور زدن این تحقیقات و/یا دلسرد شاهد همکاری است.”

این آیات به شرح زیر اولین گزارش فلوریدا فناوری روزنامه دانشجویی — زرشکی — که چندین نفر از دانشجویان گزارش شده بود خود را از تجاوز به مسئولان دانشگاه تجاوز که در انعکاس سالانه جرم گزارش توسط دانشگاه.

به تصویب رسید در سال 1990 Clery قانون است به نام جین Clery یک جوان 19 ساله دانشجو در دانشگاه Lehigh در پنسیلوانیا بود که به قتل در سالن محل اقامت در سال 1986. با هدف افزایش عمومی شفافیت این Clery عمل نیاز به کالج ها و دانشگاه ها به افشای آمار جرم و جنایت در گزارش سالانه حفظ جرم ورود و بی درنگ به اطلاع دانش آموزان از هر گونه جنایات که تهدیدی برای پردیس.

عمیق تر بررسی توسط فلوریدا امروز و زرشکی که صلیب اشاره به گزارش پلیس و امنیتی دانشگاه را به جرم ورود بیش از سه دوره زمانی متوجه شد که ده ها تن از جنایات بودند گزارش شده است. جنایات نفرت رفت و به طور کامل گزارش نشده. حداقل یک حادثه خرابکاری که مورد بررسی قرار گرفت توسط پلیس ملبورن به عنوان یک جرم و جنایت نفرت بود نه نشان داده شده است.

تحقیق: دانش آموزان گزارش جنایات خود فلوریدا فناوری موفق به انجام بخشی خود را

شکست به گزارش هر جرم و جنایت می تواند تشکیل یک فرد نقض Clery عمل می کنند. وزارت آموزش و پرورش می تواند اعمال جریمه از $58,328 هر نقض و پس از بررسی و شناخته شده به عنوان “برنامه بررسی است.”

روز پس از فلوریدا امروز بررسی منتشر شد فلوریدا فناوری رئیس جمهور T. Dwayne McCay در بیانیه ای گفت مقامات مدرسه بررسی گزارش خطاها و به عنوان بسیاری از 53 اتهام جنایی حوادث حذف شدند و از آن تازه ترین گزارش خود به وزارت آموزش و پرورش, پوشش سال 2016 از طریق 2018. در میان آنها هشت گزارش از تجاوز به در یا در اطراف ملک متعلق به فلوریدا فن آوری.

خرید اینترنتی: دو از کار اخراج شده و یا استعفا میان خرید اینترنتی از فلوریدا Tech رسوایی به مدرسه می پذیرد بیشتر نقض

حداقل یک رسمی اخراج شد و دیگر استعفا داد و عنوان نهم مسئولیت شده اند reassigned.

پردیس مشاور ایمنی S. دانیل کارتر که مشغول به کار با وزارت آموزش و پرورش به نوشتن مقررات فدرال برای Clery عمل گفت: تحقیقی فرایند طولانی است و به احتمال زیاد در مراحل اولیه آن.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>