فلوریدا Tech زنان مرکز کسب و کار ارائه رایگان مشاوره با تشکر از 450.000 دلار COVID اعطای

فلوریدا تودی | No comments

با تشکر از 450.000 دلار کمک مالی weVENTURE زنان مرکز کسب و کار در مؤسسه فناوری فلوریدا ارائه شده است گسترش نظارت به کسب و کارهای کوچک در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

کنگره doled $25 میلیون به زنان در مراکز کسب و کار در سراسر ایالات متحده از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. weVENTURE یکی از کسانی که دریافت کنندگان است. مستقر در کالیفرنیا شرکت سرمایه گذاری Bisk سرمایه گذاری و ولز فارگو نیز کمک $25 ، 000 و $16,500 به ترتيب به weVENTURE بودجه با توجه فلوریدا Tech انتشار اخبار.

با اعطای این مرکز به طور کامل صندوق مشارکت 31 کسب و کار در مرکز آتش 360 برنامه مشاوره. مشارکت به طور معمول هزینه های 2500 دلار یا بیشتر در هر کسب و کار است. weVENTURE, مدیر اجرایی, کاترین Rudloff گفت: نقاط هنوز هم در دسترس برای بیشتر کسب و کار.

بیشتر: Brevard کمیسیون در نظر گرفتن قانون تغییر اجازه می دهد تا الکل در بسیاری از شهرستان پارک

پول نیز قدرت weVENTURE به ارائه اضافی مربیگری کسب و کار و آموزش. مرکز دیگری استخدام کارکنان موقت به عنوان مربیان کسب و کار است که کار یک بر یک با کارآفرینان برای کمک به هر یک توسعه “فردی کارآفرینی طرح توجیهی” برای ایجاد اهداف و اندازه گیری پیشرفت.

علاوه بر این weVENTURE ایجاد کرده تیم از کارشناسان حرفه ای کسب و کار, مشاوران و فلوریدا Tech هیات علمی به ارائه بیشتر در عمق آموزش به صاحبان کسب و کار. مشتریان نهفته COVID-19 همه گیر خواهد شد به دست آوردن دسترسی به برنامه نویسی با توجه به نیازهای خود را.

weVENTURE آغاز شد میزبانی یک سری از رایگان آموزشی در مارس پوشش موضوعات از جمله ایمنی, شیوه های بازاریابی, مدیریت, و بیشتر. سه webinar ها باقی می ماند, پوشش تیم مدیریت در جولای 21, بازاریابی و شبکه on Aug. 4 و حفظ تجربه مشتری در طول این بیماری همه گیر در اوت. 18.

بیشتر: به روز شده: Coronavirus فلوریدا: Brevard رستوران ها به طور موقت بسته شد به دلیل COVID-19

مشارکت در COVID-19 برنامه های مربوط است نه محدود به زن تجار.

“در شرایط عادی weVENTURE زنان کمک می کند تا راه اندازی و رشد کسب و کار خود را” Rudloff نوشت: در آزادی مطبوعات. “اما در زمان بحران ما سرعت بخشیدن به نقش ما کمک به کارآفرینان حفظ کسب و کار خود را با ارائه دسترسی به اطلاعات و منابع آنها نیاز به زنده ماندن این چالش های پیش بینی نشده. ما سپاسگزار به کنگره و دولت و همچنین Bisk سرمایه گذاری و ولز فارگو بنیاد برای حمایت از کار زنان در مراکز کسب و کار در این راه معنی دار.”

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>