فلوریدا امروز 2020 انتخابات فروم سری مسابقات پنج شنبه با ایالات متحده در کاخ مسابقه

فلوریدا تودی | No comments

فلوریدا امروز میزبان یک سری از انجمن مجازی پیش از Brevard شهرستان 2020 اولیه و کلی انتخابات است.

ما لگد کردن سری چهار شنبه, جولای 9 در 7 بعد از ظهر با خانه در ایالات متحده منطقه 8. نامزدها هستند وقت لایحه Posey او خواه اولیه چلنجر اسکات Caine, بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ و دموکرات جیم کندی یک مهندس برق با ایران راه اندازی داد. کندی تنها ظاهر خواهد شد در Nov. 3 انتخابات و رای گیری.

تعامل ویرایشگر Isadora Rangel خواهد بود که میزبان همراه با لری Reisman جامعه ویرایشگر در TCPALM همچنین بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا. منطقه 8 را پوشش می دهد بروارد و رودخانه استان ها نیز به عنوان بخشی از پرتقال است.

به عنوان در سال گذشته این انجمن با همکاری اتحادیه زنان رای دهندگان از فضای ساحل و شرقی ایالت فلوریدا در کالج. در حالی که در انتخابات قبلی انجمن ها اتفاق افتاده است در فرد با مخاطبان در EFSC را پردیس, آنها در حال حاضر در حال وقوع عملا از طریق ویدئو زندگی می کنند به دلیل COVID-19.

شما می توانید تماشای تمام انجمن ها floridatoday.com در Facebook صفحه از فلوریدا امروز اتحادیه زنان رای دهندگان و EFSC و همچنین یوتیوب. ثبت انجمن ها خواهد ماند در فلوریدا امروز Facebook صفحه: (facebook.com/Floridatoday) و پخش خواهد شد بعد از آن WEFS, Brevard را عانه ایستگاه تلویزیون توسط EFSC. برای اطلاعات در مورد چگونه برای پیدا کردن WEFS بر روی تلویزیون خود را, رفتن به easternflorida.edu/community-resources/wefs-tv/.

اولیه انتخابات اتفاق می افتد در اوت. 18 با رای گیری اولیه در حال اجرا از اوت. 8 از طریق Aug. 15. مهلت ثبت نام برای رای جولای 20.

انتخابات عمومی اتفاق می افتد Nov. 3 با رای گیری اولیه از اکتبر. 19 از طریق Oct. 31. مهلت ثبت نام برای رای دادن آبان است. 5.

به درخواست یک رای-با-ایمیل های رای رفتن به votebrevard.com و با کلیک بر روی “درخواست پست الکترونیکی رای گیری” و یا تماس 321-633-2127.

در اینجا کامل فروم برنامه:

اولیه انتخابات

خانه در ایالات متحده منطقه 8: جولای 9 در 7 p. m.

شهرستان کمیسیون منطقه 3: جولای 16 در 7 p. m.

پالم بای شهردار: 23 ژوئیه در ظهر

هیئت مدیره مدرسه مناطق 3 و 4: ژوئیه 29 در ظهر

فلوریدا خانه منطقه 53: Aug. 6 و 7 بعد از ظهر (وقت خوب سفت کاهش یافته است به شرکت)

انتخابات

شهرستان کمیسیون منطقه 1: سپتامبر. 24 در 7 p. m.

شهرستان کمیسیون منطقه 5: Oct. 1 در ظهر

Brevard County Sheriff: Oct. 8 در 7 p. m.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>