فلوریدا امروز میزبان انتخابات فروم برای کنگره روز پنج شنبه در 7 p. m.

فلوریدا تودی | No comments

فلوریدا امروز میزبان اولین انتخابات انجمن 2020 پنج شنبه در 7 p. m. شامل سه نامزد در حال اجرا برای خانه در ایالات متحده منطقه 8.

نامزدها هستند وقت لایحه Posey او خواه اولیه چلنجر اسکات Caine, بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ و دموکرات جیم کندی یک مهندس برق با ایران راه اندازی داد. Posey و کین ظاهر خواهد شد در Aug. 18 اولیه رای گیری در حالی که کندی را تنها به نظر می رسد در Nov. 3 انتخابات و رای گیری.

تعامل ویرایشگر Isadora Rangel خواهد بود که میزبان همراه با لری Reisman جامعه ویرایشگر در TCPALM همچنین بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا. منطقه 8 را پوشش می دهد بروارد و رودخانه استان ها نیز به عنوان بخشی از پرتقال است.

انجمن ها در حال همکاری با اتحادیه زنان رای دهندگان از فضای ساحل و شرقی ایالت فلوریدا در کالج. در حالی که در انتخابات قبلی انجمن ها اتفاق افتاده است در فرد با مخاطبان در EFSC را پردیس, آنها در حال حاضر در حال وقوع عملا از طریق ویدئو زندگی می کنند به دلیل COVID-19.

شما می توانید تماشای تمام انجمن ها floridatoday.com در Facebook صفحه از فلوریدا امروز اتحادیه زنان رای دهندگان و EFSC و همچنین یوتیوب. ثبت انجمن ها خواهد ماند در فلوریدا امروز Facebook صفحه: (facebook.com/Floridatoday) و پخش خواهد شد بعد از آن WEFS, Brevard را عانه ایستگاه تلویزیون توسط EFSC. برای اطلاعات در مورد چگونه برای پیدا کردن WEFS بر روی تلویزیون خود را, رفتن به easternflorida.edu/community-resources/wefs-tv/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>