‘کف در دهان’: اولین پاسخ دهندگان توصیف صحنه پس از پارگی خط لوله گاز و نشت

لدگر | No comments

یک کلانتر محقق که نجات مردم از خانه های خود و خودرو پس از نفت و گاز شرکت خط لوله پاره در Yazoo شهرستان روز شنبه گفت: بیمار بودند اقدام “مانند زامبی.” در وسط نجات مردم است که معاون هم مریض شدم.

این خط لوله که پاره حدود 7 p. m. روز شنبه در یک شدت منطقه پوشیده شده از درخت خارج می سی سی پی 433 نزدیکی Satartia شامل دی اکسید کربن و سولفید هیدروژن با توجه به می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری. وقتی می سی سی پی در بخش کیفیت محیط زیست بعد از آزمایش کیفیت هوا در سایت آنها پیدا CO2. آنها تشخیص نیست سولفید هیدروژن.

بیش از 300 نفر تخلیه شدند از خانه های خود و 45 ارسال شد به دو منطقه بیمارستان باپتیست بیمارستان یادبود-Yazoo و شایستگی هیت River منطقه در ویکسبرگ. یک پناهگاه باز برای کسانی که تحت تاثیر در Yazoo شهرستان میانه مدرسه.

این خط لوله متعلق به Denbury منابع Inc., مستقل نفت و گاز شرکت مستقر در پلانو که توصیف تمرکز اصلی آن به عنوان enhanced oil recovery استفاده از CO2.

فدرال خط لوله و مواد خطرناک ایمنی دولت در حال بررسی این حادثه است.

تلاش های نجات: ضروری است ما مردم ‘از منطقه’

تری Gann محقق با Yazoo شهرستان کلانتر گفت که او شنیده ام یک تماس از “سبز مه عبور بزرگراه 433 و یک زن داشتن یک تشنج.”

Gann گفت: او بلافاصله شروع به رسیدن به افرادی که می دانند چه مه شد.

“هنگامی که آنها به من گفت این بود CO2 من احساس آن را ضروری ما مردم در وسایل نقلیه در جاده ها از آن منطقه” او گفت:.

کلانتر بخش “بسته بزرگراه 3 هر دو شمال و جنوب زمین صفر و 433 شرق ground zero منطقه است.”

در داخل محیط Gann زد به یک داوطلب آتش نشان است که تا به حال کشیده دو ناخودآگاه مردم از اتومبیل های خود را.

Gann یافت “دو نفر سرگردان در اطراف مانند زامبی فقط راه رفتن در اطراف” و “برداشت آنها و قرار دادن آنها در کامیون من.”

او در می سی سی پی 433 و یک زن نشسته در داخل ماشین خود, درب, باز, گیجی و صحبت کردن به کسی که بر روی بلندگوی تلفن “گفتن آنها او احساس نمی خوب است.” Gann گفت: او فریاد زد به فرد در انتهای دیگر که او با کلانتر و او را به ایمنی.

“من او را برداشت انداخت و تلفن خود را در کامیون و او را از وجود دارد,” او گفت:.

او سپس در زمان سه به یک منطقه عملیات نزدیک می سی سی پی 3 و ققنوس جاده که در آن آنها را برای قرار گرفتن در معرض به CO2 و حمل و نقل از طریق آمبولانس به بیمارستان در ویکسبرگ. مردم در بر داشت توسط آتش نشان داوطلب نیز منتقل شده به بیمارستان.

Gann گفت: سپس او رفت و برگشت در جستجوی خانه. او شنیده ام که بیشتر مردم ممکن است به دام افتاده در یک ماشین زمانی که او بود “پیشی گیرد و توسط گاز است.”

Gann گفت که او “از نظر جسمی مناسب برای 54 سال” اضافه کردن “من می تواند اجرا با بهترین آنها را.” اما گاز بیش از حد برای او.

“شروع کردن آن سخت واقعی به نفس مانند من می خواهم اجرا باز بالا و پایین برخی از پله ها,” او گفت:. “من واقعا نفس مثل من اجرای یک مایل. پس از آن بود سردرد گوش من ظاهر شد من بیمار بود به معده من و من از نوع شروع گیجی…من نمی دانم که من بود گفت: مسائل در رادیو.”

Gann گفت که او در رادیو صحبت کردن با همکار نمایندگان زمانی که آنها متوجه گفتار خود گرفته اند. او کلانتر دستور داد او را به نوبه خود.

“این راه من بود صحبت کردن در رادیو آنها می تواند بگوید من دچار مشکل شد و من دستور داد تا از منطقه” او گفت:. “من به نوعی از آن ساخته شده و به سمت منطقه عملیات.”

Gann قرار داده شد در یک آمبولانس و حمل و نقل به یازو سیتی بیمارستان باپتیست جایی که او برای درمان CO2 و با توجه به قرار گرفتن در معرض تنفس درمان است.

وسایل نقلیه متوقف شده, برخی از مردم شد ‘کف در دهان’

جک Willingham, EMA, مدیر, Yazoo شهرستان گفت: Gann یکی از سه اولین پاسخ را به بیمارستان منتقل طریق آمبولانس. شنوایی آنها مبارزه در رادیو او گفت “ترسناک است.”

“من می توانم شنیدن خود من بچه خفگی…شما می توانید اثرات آن را داشتن در آنها را,” او گفت:. “این ترس ما.”

در مجموع او گفت: به عنوان 2:31 صبح روز یکشنبه 45 نفر بوده است و حمل و نقل به بیمارستان منطقه.

سه نفر Gann شد در راه به نجات بودند نجات توسط Warren County آتش نشانان.

Willigham گفت: آتش نشانان به شکستن پنجره به دریافت سه قربانیان از ماشین خود را. در آن زمان آنها نجات داده شدند آنها “کف در دهان.”

CO2 آنقدر سنگین در هوا او گفت که آن را ناشی از وسایل نقلیه به غرفه. Gann گفت: او نمی داند که چگونه کامیون خود را ادامه داد به درایو و گفت: “به نحوی مال من نگه داشته در حال اجرا است.”

“آن را به سختی خواهد بود اما در حال اجرا است.”

Willingham مقایسه اثرات CO2 تا به حال در مردم به “قرار دادن یک کیسه پلاستیکی بیش از سر خود را.”

“دی اکسید کربن محروم کردن شما از اکسیژن” او گفت:. “اگر شما از اکسیژن محروم به اندازه کافی بلند شما در حال رفتن برای مردن مگر اینکه شما در حال خروج از این وضعیت است.

“اگر آن را به اندازه کافی به خفه کردن وسایل نقلیه و جلوگیری فکر می کنم چه آن را برای شما انجام می دهند. که دلیل این مردمی بودند پایین.”

صحنه Gann گفت: نگاه “مانند چیزی است که شما می خواهم در یک انسان زنده فیلم” گفت: “درب ایستاده در ماشین و خانه با درب جلو چپ باز است.”

Gann گفت: بازگشت او به کار را در عرض چند ساعت به عنوان امنیت برای رها خانه ها و وسایل نقلیه اما او احساس می کند مانند او تا به حال یک “سه روز باقی مانده.”

Willigham گفت که او شنیده می شود گزارش از افرادی که آزاد شده اند از بیمارستان رفتن به بیمارستان برای درمان, از جمله سه نجات از ماشین خود را توسط Warren County پاسخ.

زندگی های بی شماری او گفت: ذخیره شد با اولین پاسخ دهندگان.

برخی از ساکنان را حفظ کرده اند شرکت حقوقی

در بیانیه روز شنبه, Denbury منابع گفت: “منطقه آسیب دیده از خط لوله جدا شد در عرض چند دقیقه و نشت سایت تخلیه به عنوان یک احتیاط.”

این بیانیه گفت که از ساعت 8 صبح یکشنبه “بدون آسیب گزارش شده است, این منطقه امن است و هیچ تهدیدی به شمار است.” هنگامی که تماس با سوالات اضافی جمعه شرکت معوق به بیانیه اصلی.

ملی صدمه شخصی شرکت حقوقی مورگان و مورگان اعلام کرد گفت “حفظ شده است توسط تعدادی از قربانیان اخیر خط لوله شکسته است.”

“ما در آغاز یک تحقیق کامل برای تعیین چه چیزی باعث نشت گازهای خطرناک” این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

“همه خانواده از خانه های خود را در وسط شب شایستگی این را می دانم که اگر این حادثه مانع شده اند می تواند. امید ما این است که به کشف تمام حقایق است که منجر به این حادثه و نگهداری آن مسئول پاسخگو اعمال خود و یا حذفیات.”

با توجه به آنچه قبلا منتشر شده بیانیه ای از MEMA اولیه تحقیقات نشان داد پارگی شده است می تواند یک نتیجه اخیر حوادث آب و هوا. MEMA گزارش داد که به نظر می رسد زمین مجوف به دره, آسیب رساندن به 24 اینچ لوله.

Willingham seconded MEMA نظر پنج شنبه بعد از ظهر گفته پارگی شده است می تواند با توجه به فرسایش با توجه به بارندگی های اخیر.

Malary سفید, MEMA مدیر امور خارجی گفت: همه ساکنان اجازه داده شد به بازگشت به خانه های خود بمانند. آن شب او گفت: مقامات با Denbury و MEMA با حضور در سالن شهر به صحبت با ساکنان.

هوا آزمایش قبل از بازگشت به خانه های مجاز

کودی فیشر پاسخ اضطراری رئیس بخش برای MDEQ گفت: لوله حاوی مایع CO2, اما زمانی که لوله پاره شد depressurized و به مایع تبدیل به گاز.

فیشر گفت: “همه از خوانش نمونه از عادی خوانش برای CO2 برای منطقه” است که “چرا محلی EMA تصمیم گرفت از آن OK را برای مالکان به بازگشت به خانه های خود.”

بسته به جو گفت: CO2 “گرایش به متراکم و آویزان پایین به زمین تا آن شروع به گرم کردن و سپس آن را زایل مستقیم به هوا.”

وجود دارد که در آن گزارش اولیه از ساکنان در مورد “سبز مه.” Willighmam گفت: به دانش از اولین پاسخ دهندگان دیدم مه ندارد اما سبز است.

فیشر گفت: سولفید هیدروژن بود شناسایی شده در سایت توسط MDEQ هوا تجهیزات مانیتورینگ.

“وجود دارد گزارش می دهد که مردم بوی هیدروژن سولفید اما هیچ یک از هوا کنترل و نظارت بر تجهیزات بود قابل تشخیص مقادیر,” او گفت:. “شما می توانید آن را بو قبل از اینکه هوا مانیتور می توانید انتخاب کنید تا مقدار بسیار کم.

“اگر آن را در زیر قابل تشخیص مقدار در هوا کنترل و نظارت بر تجهیزات آن باید علت هر گونه مشکلات بهداشتی است.”

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در داستان بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>