مواد غذایی و سرگرم کننده برای ژوئن 10-16: هنر در نظر, همه, که, جاز, موزه ها و نیم پخته منو

فلوریدا تودی | No comments

در آن

× گالری شده است و در حال اجرا پس از ژوئن 1, اگر چه هیچ باز پذیرایی در حال سرويس رايگان فورشيرد در این زمان. از طریق این ماه, بازدید کنندگان می توانند به آرامی “بهار به تابستان” با هنر باربارا Smythers.

Smythers ” رویایی, نقاشی با مداد رنگی منظره هستند به همان اندازه در مورد یک لحظه در زمان به عنوان در مورد یک محل خاص است.

هنرمند, اعتبار, مادر, نفت, نقاش, برای الهام بخش او.

“من در هیلزدیل, New Jersey, کوتاه فقط چند مایل از منهتن” گفت: Smythers. “مادرم می کشیدن من به تمام این موزه در شهر نیویورک. او کسی است که به عشق هنر و طبیعت است.”

در رشته لاتین از دانشگاه تا حدودی منحرف Smythers به کار تدریس باستان زبان به همراه زبان انگلیسی در ویرجینیا مدارس دولتی اما او هنوز هم در زمان هر فرصتی در دسترس به “پرورش قلب را به رنگ” او می گوید.

او سعی آبرنگ روغن و رسانه های مخلوط قبل از پیدا کردن عشق واقعی خود را در سایه.

“مستقیم و بی واسطه و طراوت و چالاکی از نقاشی با مداد رنگی رنگ مست بود گفت:” Smythers.

آموزش از استادان مانند نقاشی با مداد رنگی و جامعه امریکا Hall of Famer ریچارد مک کینلی کمک Smythers با سنگ تیز کردن سبک خود را.

عشق او را برای plein air کار coalesced با شور و شوق او را برای سایه و Smythers همچنان تحت تأثیر قرار نمیگیرند.

“رنگ بسیار اشباع شده و مناسب برای plein air,” او گفت:.

سایه همیشه در آماده در Smythers’ ماشین برای او هفته طول می کشد چند شادی سواری در اطراف منطقه به دنبال موضوع است.

“اگر من یک جریان و یا انبوه درختان که گرفتن چشم من, من متوقف در کنار جاده ها به رنگ” او گفت:. “من ممکن است رفتن به جایی مثل Viera تالاب و یا گاهی اوقات آن را فقط یک تعداد زیادی خالی اما من می خواهم هیچ چیز بهتر از به خارج وجود دارد در کار خلقت خدا.”

امضا عضو آمریکایی امپرسیونیست جامعه Smythers نشان داده شده است در تبلیغات خصوصی و شرکت های بزرگ مجموعه در سراسر کشور است.

Smythers’ آثار را می توان در گالری ساعت 11 صبح تا 3 بعد از ظهر دوشنبه تا شنبه. × گالری در 1429 Highland Ave. در این Eau Gallie هنر منطقه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 321-253-5553 و یا بازدید eaugallery.com.

Jazzing آن

آن دلگرم کننده به شنیدن این که بروارد گروه موسیقی بازگشته است در عمل با عملکرد توسط راینهارت/جورج باند در 8 p. m. روز شنبه, ژوئن 13, در فضای مرکز کنوانسیون ساحل خاموش من-95 خروج 201 در کاکائو. بخشی از BMG در حال ظهور هنرمندان سری نشان می دهد ویژگی های Ron راینهارت در صفحه کلید, تیم جورج در باس, دیو راینهارت (درامز) و کایل Shroeder در sax.

تنها 50 صندلی در دسترس هستند برای این رویداد ویژه با گزینه های بسته که شامل کنسرت تنها, شام و یک نمایش و شام و اقامت در هتل در مجاور تعطیلات مسافرخانه اکسپرس.

فضای ساحل مرکز کنوانسیون 7,200 فوت مربع از سالن منطقه اجازه می دهد تا مقدار زیادی از فضای اجتماعی فاصله در حالی که مصرف فوق العاده دقیق اقدامات احتیاطی برای کاهش نگرانی در مورد Covid-19 انتقال است. تمام جداول را تنها صندلی دو مهمان و میز خواهد بود 6 فوت از هم جدا و یا بیشتر. یک منطقه باز به سمت عقب از اتاق اجازه می دهد تا برای بیشتر فاصله.

مرکز کنوانسیون ارائه خواهد شد دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در ورودی اصلی و هر جدول را از ویژگی های مطابق با پاک کردن و یا مطابق با اصول بهداشتی پمپ محور. رویداد کارکنان به طور مستمر ضد عفونی کردن دستگیره درب و دیگر غالبا لمس مناطق.

BMG اجتماعی فاصله اجرای خدمه خواهد بود رومینگ مرکز کنوانسیون به طور مداوم به برخی مناسب فاصله اقدامات در حال ملاقات با مهمانان و کارکنان.

قیمت گذاری دامنه از 30 دلار به 50 دلار با اضافی $30 برای صرف شام. هتل یک شبه بسته هستند $85.99 و شامل صبحانه و مالیات و هزینه.

این رویداد منافع Regalitos بنیاد که کمک هنرمندان در حال ظهور و همچنین افراد نیازمند در جامعه است.

برای بلیط تماس 321-783-9004.

باز کردن!

اگر شما در میانهی شب در بازدید از پلیس آمریکا Hall of Fame & Museum, در حال حاضر زمان آن را به اتمام, از این منحصر به فرد موزه/تیراندازی در 6350 افق درایو تیتوسویل به تازگی دوباره به روی عموم باز است.

تماس 321-264-0911 و یا بازدید aphf.org برای جزئیات بیشتر.

همچنین در حال حاضر باز است و فلوریدا گشت و گذار در موزه های واقع در داخل ران Jon گشت و گذار فروشگاه ورزشهای آبی ساختمان 4275 N. اطلس Ave. کاکائو در ساحل.

برای اطلاعات بیشتر در این موزه است که حفظ اسناد و تاریخ فلوریدا گشت و گذار و بازدید floridasurfmuseum.org.

دریافت آزمون

یکی ارشد محل کارشناسان در پیری میزبان یک درایو خون رایگان COVID-19 تست آنتی بادی از 10 صبح تا 4 p.m.یکشنبه, ژوئن 10, در 8085 دوربین کوچک هیل جاده 32940.

OneBlood را پارک امضای آن قرمز بزرگ, اتوبوس, در پارکینگ Viera بازار برای سالمندان در طول نیم روز رویداد.

کسانی که خون اهدا می توانید پیدا کردن اگر آنها COVID-19 آنتی بادی در حدود 48 ساعت است. FDA تایید شده در آزمون را نشان می دهد اگر سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی به COVID-19 ویروس بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما تا کنون نشان داد که علائم.

شناسایی مورد نیاز است و اهدا کنندگان باید حداقل 16. علاوه بر اهدا کنندگان دریافت خواهد کرد سلامتی رایگان معاینه از جمله فشار خون, نبض و درجه حرارت آهن تعداد و کلسترول غربالگری.

تمام اهدا کنندگان باید یک وقت ملاقات برای اهدای بازدید oneblood.org/donor/schedules/drive_schedule/957590.

توجه داشته باشید که تست آنتی بادی است که یک COVID-19 تست تشخیصی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند اهدای تماس OneBlood در تماس 1-888-936-6283.

نیم پخته

ماهی پامپانو کوره شامل یک “نیمه پخته منوی” است که تغییرات هفتگی می رسد و با گرم کردن مجدد/دستورالعمل پخت و پز به چشم پوشی حدس و گمان. این ارائه می تواند اجرا از Shrimp Scampi با ماکارونی پاپیونی به آنگوس فیله مینیون. می خواهید دسر ، هیچ مشکلی برای ماهی پامپانو کوره می توانید تا شلاق زدن, کیک, کیک و دیگر موضوعات است.

انتخاب کنید تا در رستوران 110 N. بروارد Ave. کاکائو در ساحل. تماس 321-784-9005 و یا بازدید pompanogrill.com.

ایمیل [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>