سابق وضعیت بازیکن فوتبال پرانتز برای coronavirus تاثیر در طول اقامت در UMMC

لدگر | No comments

ترسناکترین قسمت سابق NFL گیرنده گسترده Nate هیوز می گوید: فقط دانستن نیست. نمی دانستند به اندازه کافی در مورد کوروناویروس. نمی دانستند اگر او می تواند گرفتن این بیماری در طول یک شیفت و ندانسته آلوده ، نمی دانستند که افزایش موارد مانند است که دارای ضعف امکانات مراقبت های بهداشتی در نیویورک ممکن است اعتصاب خود را از بیمارستان در می سی سی پی.

“شما می دانید آن را در آینده” هیوز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “شما فقط امیدوارم که شما آماده هستید و امیدوارم که همه چیز را در انتظار برای کمک به مراقبت از مردم است.”

نزدیک به هشت سال پس از بازی خود را حرفه ای به پایان رسید هیوز در حال حاضر یک سال اول اقامت در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی جکسون — یکی از ده ها هزار نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در مرکز یک جنگ جهانی علیه coronavirus.

پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی در بهار گذشته 35 سال در حال ورود به یک زمینه خواستار در خصوص خواستار زمان کار به استاد تخصص خود را در حالی که در همان زمان ارائه مهم برای مراقبت از بیماران در طول یک بیماری همه گیر — و قرار دادن خود در معرض خطر در این فرآیند است.

“این قطعا سخت گفت:” هیوز است که آموزش برای تبدیل شدن به یک متخصص بیهوشی. “این یکی از آن چیزهایی که در آن شما همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از (خود) از آن را به شما همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از گسترش آن به نظر می رسد تا اواخر است که شما واقعا نمی دانید که اگر شما آلوده شده است و یا اگر شما آلوده به شخص دیگری است.”

به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش و غیرقابل پیش بینی در سراسر ایالات متحده ترک بیش از 4500 نفر کشته و پنج شنبه را به ارمغان آورده است ویرانی به ایالات آمریکا مانند نیویورک و میشیگان در حالی که دیگران مانند می سی سی پی هنوز هم نیروبخش برای تاثیر آن است.

هیوز گفت: بیمارستان تاسیس شده coronavirus واحد در برخی از طبقات و شروع غربالگری پزشکان و پرستاران برای علائم قبل از آنها وارد ساختمان هر روز صبح. UMMC سخنگوی اموزش کامینز گفت: وجود 22 نفر در تاسیسات که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از شنبه, در علاوه بر این به نامشخص تعداد کارکنان. دو نفر فوت کرده اند.

هیوز گفت: او را بیشتر نگران نیست در مورد اینکه آیا او خواهد شد COVID-19 در حالی که در محل کار, اما این که آیا او خواهد بود بدون علامت و ندانسته آلوده دیگران. همسر او فرشته است که گارد ساحلی خلبان در حال حاضر مستقر در میامی. بنابراین وقتی می سی سی پی, مدارس رفت و در بهار و بعد از آن بسته هیوز چپ خود سه کودکان — سنین 5, 2 و چهار ماه — به ماندن با پدر و مادر خود را که در دهه 60 زندگی می کنند و چند ساعت دور.

“من محدود قرار گرفتن در معرض من به بچه ها من برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را با ویروس های بالقوه به پدر و مادر من,” او توضیح داد. “این نوع از عجیب و غریب. من دیده می شود بچه ها من در گذشته دو و نیم سه هفته اما من واقعا بدست فرصتی برای تعامل و بازی با بچه های من در گذشته دو و نیم تا سه هفته.”

که lonesomeness تبدیل به یکی از چالش های پیش بینی نشده از هیوز ” و اما یک واقعیت او را می پذیرد. او همیشه به نظر می رسید به مقصد برای این نوع از حرفه ای کمک و خدمت به دیگران — حتی در طول پنج سال را صرف او به عنوان یک گیرنده گسترده با Jacksonville Jaguars و شیرها در میان تیم های دیگر.

هیوز رشد یادگیری در مورد این حرفه از طریق چشم از پدرش Nate Sr. که یک متخصص بیهوشی پرستار در UMMC. در درجه دوم جوانتر هیوز گفت: به او گفته شد برای نوشتن آنچه او می خواست می شود زمانی که او بزرگ شد. او نوشت: طرفدار بازیکن فوتبال و دکتر. یا نه. هر دو. و سپس او آن را به اتفاق می افتد.

در حالی که درآمد همه-امریکا افتخارات در مسابقات قهرمانی فوتبال زیربخش مدرسه وضعیت هیوز نیز به دنبال مدرک پرستاری برای به دست آوردن تجربه عملی. او گیر با فوتبال در حالی که تندرست در اطراف فعال, فهرست اسامی و عمل جوخه — اما در طول offseasons او داوطلب در بیمارستان های محلی. و هنگامی که در سال 2011 تحریم ضربه هیوز کردم یک کار تمام وقت به عنوان یک پرستار است.

مدت کوتاهی پس از آن, به عنوان او و همسر خود را مورد بحث و شروع یک خانواده هیوز تصمیم گرفت به طور کامل محوری به یک حرفه ای در پزشکی است.

“Nate یکی از این افراد نادر است که می تواند هر دو را انجام دهد” گفت: دکتر کلود Brunson, یک متخصص بیهوشی و دیرین خانواده دوست. “او قطعا نه آنچه شما می خواهم در نظر سنتی — به عنوان مردمی کلیشه افراد ورزشکار و یا بازیکن فوتبال است.”

هیوز’ سال اول اقامت در معرض او را به خطوط مختلف کار می کنند. او ماه گذشته مشغول به کار در بیمارستان های طب داخلی بخش درمان بیماران مبتلا به بیماری اعم از عفونت های تنفسی به فشار خون بالا و نارسایی قلبی است. در این ماه خود را تمرکز بیهوشی که نیاز به او را به صرف زمان بیشتری را مشغول به کار در بیماران مبتلا به’ راه های هوایی و ریه ها و به نوبه خود به طور بالقوه قرار داده و او را در تماس نزدیک با کوروناویروس.

در پایان ماه ژوئن هیوز حرکت خواهد کرد به نیوجرسی که در آن او را صرف سه سال آینده ادامه بیهوشی آموزش در حالی که از اتمام اقامت خود در راتگرز.

“Nate خواهد بود در خط مقدم برخورد با (coronavirus)” گفت: Brunson, که همچنین مدیر اجرایی ایالتی می سی سی پی انجمن پزشکی. “او خواهد بود در تخصص پزشکان همراه با مراقبت های ویژه پزشکان هستند که در خط به مراقبت از آنهایی که تبدیل به بحرانی ترین بیمار است و نیاز به یک پشتیبانی می کند.”

در حال حاضر تمام هیوز می توانید انجام دهید این است که به ادامه کار و صبر کنید. می سی سی پی تنها به تازگی تحت الشعاع 1,000 تایید موارد coronavirus. اکثر مدل پیش بینی می سی سی پی را caseload به اوج خود در اواسط ماه مارس هر چند که می تواند تغییر به عنوان شهرهای نزدیک مانند نیواورلئان تجربه خود موج.

چه انجام می شود؟: Coronavirus بازدید می سی سی پی را آسیب پذیر در خانه های سالمندان

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه وزارت بهداشت نیست ما گفتن

هیوز گفت: او همچنان به شگفت زده می شود با کمی شناخته شده در مورد COVID-19. او به تازگی حفر کردن یادداشت های خود را در مورد coronaviruses از سال دوم خود را از دانشکده پزشکی و آنها را به طرز مرموزی مختصر. این نیست یک موضوع مهم مطالعه است. نبود harped ،

“بسیاری از مردم فکر می کنم آنها می دانند که خیلی در مورد آنچه در جریان است اما در این طرح بزرگ از چیزهایی که ما واقعا نمی دانیم تا آنجا که ما می خواهم به دانستن در مورد ویروس خود را” هیوز گفت.

“ترسناکترین چیزی که نمی دانستند. … نمی دانستند چه انتظار می رود و به همین دلیل آن است که راه آن است.”

تماس با تام chris chavez در [email protected] و یا در توییتر @Tom_Schad.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>