سابق شیپور لجر نویس اریک Femi می میرد. ‘او قهرمان من,’ پسر می گوید

لدگر | No comments

سابق شیپور لجر نویس اریک Femi درگذشت. او 59.

یک سال 1982 فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی جکسون, Femi تا به حال یک حرفه ای در رسانه ها که دهه میرسد و او نویسنده یک ستون در این ایالت در روزنامه.

رئیس موسس Tougaloo کالج گروه ارتباط جمعی Femi نیز تا به حال به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه ارتباطات در دانشگاه ایالتی جکسون و صندلی موقت از JSU وزارت ارتباطات جمعی. او بعد از اجرای ناموفق برای Hinds شهرستان کمیسر.

در سال 2018 کرد و به Hawkins, تگزاس به عنوان مدیر ارتباطات و سپس استادیار ارتباطات جمعی در جارویس مسیحی ،

پسرش کورتنی Femi به یاد می آورد پدر بزرگتر از زندگی است.

“او قهرمان من او سوپرمن به من” کورتنی Femi گفت. “شما نمی تواند به من گفت که این اتفاق قرار بود این کار به زودی.”

Femi شد مبتلا به سرطان لوزالمعده و سرطان مثانه در Jan. 21. او تحت عمل جراحی در جکسون با برنامه شروع به شیمی درمانی اما او “هرگز بهبود” کورتنی Femi گفت.

“این در حال حاضر در مرحله 4,” او گفت:. “آن تقریبا هیچ چیز آنها می تواند انجام دهد.”

کورتنی Femi گفت: بهترین خاطراتی از راه رفتن در اطراف با پدر و “تمام توجه است که او را دریافت.”

“این فقط احساس می کردم که او این کار بزرگ و مهم مرد به یکی از محبوب ترین افراد در روزنامه” او گفت:. “ما را در اتاق خبر ما خواهد بود و راه رفتن در او کاریزماتیک اتاق خواهد نور تا…زمانی که او نوشت که ستون او به پایان رسید تا بودن بزرگتر از زندگی است. او در محلی مشهور است.”

Femi خود را آغاز کرد روزنامه نگاری حرفه ای در اخبار تجاری در دنویل ایلینوی و همچنین مشغول به کار در (کلیولند) فروشنده ساده.

او به عنوان رئیس جمهور از Cleveland فصل JSU انجمن فارغ التحصیلان ملی و رئیس جمهور از کلیولند انجمن از روزنامه نگاران. او عضو موسس Jackson انجمن از روزنامه نگاران.

پس از کار در اوهایو بازگشت او به شیپور لجر یک حرکت کورتنی Femi گفت: او در زمان نزدیک به پسر جوان خود را. در حالی که در شیپور لجر Femi همچنین عضو روزنامه هیئت تحریریه. در حالی که پدر و پسر با هم در این مقاله است.

“من او را دوست داشتم و در حالی که اکثر مردم رشد fantasizing در مورد ورزشکاران و افرادی که آنها بت من همیشه بت من و پدرم هرگز متوقف,” او گفت:.

با توجه به JSU وب سایت Femi شد رئیس جمهور گذشته Jackson انجمن از روزنامه نگاران 100 سیاه و سفید مردان جکسون و عضو سابق هیئت مدیره برای ماموریت می سی سی پی, مارگارت واکر الکساندر مرکز تحقیقات گام های کودک و ببر صندوق. او یک عضو از مارگارت واکر الکساندر مرکز تحقیقات و عضو هیئت مدیره JSU ورزشی سالن از شهرت.

او دریافت کننده کلیسای مریم Terrill باشگاه ادبی جایزه روزنامه نگاری آلفا فی آلفا خدمات اجتماعی با جایزه فی بتا سیگما خدمات اجتماعی جایزه روزنامه نگاری می سی سی پی, سیاه, اتاق بازرگانی چارلز Tisdale جایزه روزنامه نگاری و 2008 می سی سی پی, علوم انسانی شورای معلم سال برای Tougaloo کالج.

او در زندگی عضو JSU ملی Alumni Association, Inc.

خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد و در ساعت 11:30 صبح پنج شنبه در افق های جدید کلیسا 1704 الیس Ave. در غرب جکسون. مشاهده خواهد شد در روز چهارشنبه در مردم کفن 886 N. Farish سنت

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>