سابق FCAHS مدیر گروه محکوم به باتری جنسی در نوجوانان. او معذرت خواهی در دادگاه.

لدگر | No comments

سابق مدرسه گروه و مدیر لیندزی Daniels محکوم شد یکشنبه به 20 سال زندان با پنج به خدمت در شهرستان فارست مدار دادگاه پس از شفاعت گناه در ماه مارس به باتری جنسی توسط یک فرد در موقعیت اعتماد و یا قدرت.

او جریمه شد 2500 $و دستور به پرداخت هزینه های دادگاه.

دانیلز, 30 بود قبل از 12 منطقه مدار قاضی رابرت Helfrich و عذرخواهی برای اقدامات سرزنش خودش را برای آنچه اتفاق افتاده است.

به حداکثر مجازات حبس برای جرم و جنایت است 30 سال و یک $10,000 خوب است.

Pearl River County: 4 متهم در ارتباط با گم جزئي مرد در حال حاضر مرده فرض

این اتهام ناشی از حوادث متعدد مربوط به یک نوجوان که در مکان های مختلف.

او دستگیر شد و در ماه مارس 2019 در شهرستان فارست. او همچنین متهم شده بود در Lamar County با سه فقره سوءاستفاده.

باتری جنسی است بسیاری از تعاریف زیر می سی سی پی, قانون, اما یکی این است که اگر یک فرد درگیر در رابطه جنسی با یک کودک زیر سن 18 اگر شخص متهم است که در یک موقعیت از اعتماد و یا قدرت بر قربانی — چنین به عنوان یک معلم.

جکسون: زن زده خودرو, کشته به Facebook Live تصویری رول

دانیلز که مشغول به کار در شهرستان فارست کشاورزی دبیرستان بود دیگر شاغل با مدرسه پس از دستگیری او. معلوم نیست که آیا او از کار اخراج شده و یا استعفا داد.

این داستان ممکن است به روز رسانی.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>