سابق رژیم صهیونیستی. Deval پاتریک تایید بایدن قصد دارد برای پیوستن به او در می سی سی پی با Vivica Fox

لدگر | No comments

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک در روز جمعه تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور و برنامه ریزی برای پیوستن به بایدن در بیخ و بن در می سی سی پی در این آخر هفته جلوتر از شنبه دموکراتیک مقدماتی.

پاتریک که به پایان رسید خود را پیشنهاد ریاست جمهوری در ماه فوریه است که انتظار می رود برای پیوستن به بایدن برای get-out-the-رای رویداد در می سی سی پی در روز یکشنبه بعد از ظهر همراه با بازیگر Vivica A. Fox در Tougaloo کالج. بایدن همچنین برنامه ریزی برای حضور در یک صبح یکشنبه در کلیسای باپتیست جدید امید در جکسون.

می سی سی پی نتایج اولیه: دنبال زندگی می کنند که نتایج آمده در

پاتریک که در خدمت به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی فرماندار ماساچوست از 2007-2015 است کمک به بایدن به عنوان او پرس های خود را استفاده بیش بهداشت ، برنی ساندرز در جنوب. بایدن به نظر می رسد رو به با پشتیبانی قوی از رای دهندگان آمریکایی آفریقایی بزرگترین بلوک دموکراتیک رای دهندگان در جنوب.

بایدن در این هفته نیز موفق به دریافت تاییدیه از کنگره ایالات متحده Bennie Thompson, می سی سی پی را تنها دموکرات کنگره و از همه 16 نفر از اعضای سنای می سی سی پی دموکراتیک حزبی.

اولیه: برنی ساندرز لغو می سی سی پی, کمپین جلوگیری از

ساندرز دریافت تایید از جکسون شهردار چکو Antar لومومبا اما لغو یک برنامه ریزی پنج شنبه رویداد کمپین در می سی سی پی به جای رفتن به میشیگان با آن تعداد بسیار زیادی از دموکراتیک نمایندگان در بازی سه شنبه.

“در زمانی که دموکراسی ما در معرض خطر است اقتصاد ما این است که کار نمی کند برای بسیاری از آمریکایی ها و نقش ما در این جهان ناپایدار و امریکا نیاز به یک وحدت و رهبر با تجربه که می تواند و می خواهد به زندگی بهتر برای همه در همه جا” گفت: پاتریک.

“… جو بایدن بوده است شریک زندگی من برای سال های بسیاری از” پاتریک گفت: در حمایت از بیانیه است. او گفت که به عنوان فرماندار ماساچوست مشغول به کار از نزدیک با رئیس جمهور باراک اوباما و بایدن و “دیدم از نزدیک جو نقش اساسی در عبور تاریخی اصلاح مراقبت های بهداشتی صرفه جویی در آمریکا صنعت خودرو و کشور ما از دیگر افسردگی … و دفاع تاریخی حقوق مدنی و جامعه برابری.”

پاتریک خود پیشنهاد ریاست جمهوری کوتاه بود. یک متحد نزدیک اوباما, Patrick گزارش رد اوایل entreaties به اجرا ساخت ورودی اواخر در ماه نوامبر. او متوقف مبارزات انتخاباتی خود در فوریه. 12 پس از دریافت کمتر از 1,300 آرا در نیوهمپشایر اولیه.

پاتریک یک وکیل و تاجر به عنوان دستیار دادستان کل ایالات متحده بیش از حقوق مدنی بخش در دولت کلینتون. او هماهنگ فدرال-دولت رسیدگی به آتش سوزی از کلیساهای آمریکا در جنوب که منجر به بیش از 100 دستگیری.

می سی سی پی دموکراتیک اولیه: که انجام خواهد شد دولت به عنوان نژاد باریک به بایدن ساندرز?

در حمایت از بایدن پاتریک گفت: “بالاتر از همه, من می دانم که جو بایدن به شدت همدلانه ، منافع خود را در تعامل با مردم و همچنین به عنوان تجربه خود را با درد و رنج شخصی و موانع و ایمان خود را در ترکیب برای او را واقعا دلسوز و مهربان فرد است.”

هیچ رای گیری های اخیر از یک سر به سر بین بایدن و ساندرز در می سی سی پی منتشر شده است. اما میسون-دیکسون نظرسنجی تلفنی پنجشنبه منتشر شد به بررسی چگونگی ساندرز و بایدن خواهد کرایه در می سی سی پی انتخابات عمومی در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن یافت می شود ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن 56 درصد به 41 درصد و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز با کمی بیشتر از 59 درصد به 36 درصد.

ساندرز بازدید کرده است می سی سی پی دو بار پس از خود ناموفق کمپین 2016. هفته گذشته در حمایت از Sanders, لومومبا ستایش ساندرز’ “قوام” و تمرکز بر “ایده های بزرگ.”

تماس با جف پندر در 601-961-7266 یا [email protected] او در توییتر دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>