سابق ISS اجرایی متهم به “expensing’ روسپی پنجه نرم می کند گناه به تقلب مالیاتی

فلوریدا تودی | No comments

یک اقتصاددان سابق به کار گرفته شده توسط یک Space Coast غیر انتفاعی است که در عمل به ایستگاه فضایی بین المللی ایالات متحده آزمایشگاه التماس کرد گناه را به یکی تقلب مالیاتی مربوط به شمارش در کیفرخواست پرونده در سال گذشته دادستان فدرال گفت.

چارلز رزنیک یک بار اقتصاددان ارشد مرکز پیشرفت علم در فضا و یا CASIS بود تحت تعقیب در مارس با باراک اوباما در تمپا در 10 فقره است. اتهامات ادعایی ایجاد ساختگی رسید که برای پر کردن گزارش هزینه و همچنین پنهان هزینه های بودجه دولت در روسپی و اسکورت در طول سفر به اروپا و نیویورک بین سال های 2011 و 2015.

این کیفرخواست همچنین ادعا رزنیک, 69, ثبت اظهارنامه مالیاتی که انجام نگرفته درآمد خود را و به دنبال هزاران دلار در نامناسب برای کسر مخارج او در حال حاضر شده است برای بازپرداخت.

روز چهارشنبه وزارت دادگستری گفت: رزنیک در حال حاضر زندگی در کارولینای شمالی التماس کرد گناه را به یکی از کسانی که مالیات مربوط به شمارش – به طور خاص پر نادرست مالیات بر درآمد بازگشت به IRS. دیگر اتهامات با توجه به مورد درخواست خواهد بود کاهش یافته است.

به DOJ به طور خاص اشاره به رزنیک 2012 بازگشت بود که در زمینه اکتبر 2013. در آن رزنیک گفت: مجموع درآمد را برای سال 2012 $225,947 که انجام نگرفته $209,916 او همچنین موفق به گزارش $158,000 در “ناخالص رسید او تا به حال به دست آورده از مشتریان مشاوره.”

به DOJ همچنین گفت که او کسر هزینه های کسب و کار در مقدار $51,500 با وجود این واقعیت است که “او تا به حال شده است برای بازپرداخت هزینه ها و برخی از هزینه های عادی نبود و لازم است هزینه های کسب و کار.”

“برای صدور حکم اهداف رزنیک مسئول کل از دست دادن مالیات برای مالیات سال 2010 از طریق و از جمله سال 2013” وسط منطقه فلوریدا گفت. “که مقدار تعیین خواهد شد و در صدور حکم است.”

علاوه بر این او به مدت سه سال در زندان فدرال. هیچ تاریخ تنظیم شده است برای صدور حکم است.

این مورد مورد بررسی قرار گرفت توسط ناسا, دفتر بازرس کل و IRS.

رزنیک استخدام شد CASIS در سال 2011 پس از ناسا انتخاب فضایی فلوریدا-ایجاد سازمان های غیر انتفاعی برای اجرای ملی آزمایشگاه روی ISS. آزمایشگاه میزبان غیر ناسا ایستگاه فضایی پژوهش در $100 میلیارد ایستگاه در پایین مدار زمین و در مورد دریافت 15 میلیون دلار در دولت بودجه سالانه است.

CASIS مدیر عامل: یوسف Vockley گفت: در سال گذشته سازمان او قطع روابط با رزنیک در سال 2015 “پس از کشف اقدامات خود را که در نقض آشکار سیاست های شرکت و روش است.”

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>