سابق می سی سی پی, پرستار, دریافت 1½ سال زندان برای نقش در $7.2 M, درد, کرم تقلب

لدگر | No comments

هتیزبرگ — یک پرستار سابق که التماس گناه به توطئه در یک 7.2 میلیون دلار مراقبت های بهداشتی تقلب محکوم شد چهارشنبه در William M. Colmer فدرال دادگاه است.

Freda کاوینگتن داده شد 1½ سال حبس خود توسط ایالات متحده در منطقه قاضی کیت Starrett.

او گفت: Covington, 55, دریافت حکم سبک تر از نقش خود در این طرح کمتر از دیگران که درگیر شدند.

“(نقش) بود به عنوان بزرگ اما هنوز هم بسیار قابل توجه” Starrett گفت. “آن هنوز ایجاد کرده از دست دادن قابل توجهی به شرکت های بیمه.”

کاوینگتن یکی از چهار نفر متهم در 15-تعداد کیفرخواست ادعا جرایم اعم از مراقبت های بهداشتی و تقلب در ایمیل به توزیع و توزیع مواد تحت کنترل به پرداخت و دریافت مراقبت های بهداشتی رشوه.

کاوینگتن التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی و تقلب در ایمیل.

Starrett گفت: گذشته از نقش خود در طرح و اعتقاد راسخ برای دزدی از مغازه 25 سال پیش Covington است اجازه دهید یک نمونه زندگی است.

او گفت: به عنوان یک پرستار ثبت شده او با علاج ناپذیری بیمار است و دلسوزی برای بیماران خود را.

“مردم خوب انجام چیزهای بد” Starrett گفت. “همه ما انجام دهد. این یک انحراف قابل توجهی از زندگی خود را.”

می سی سی پی, درد, کرم طرح: فصل جدید, جدید, کیفرخواست, $180 میلیون رفته

کاوینگتن ارائه گریان عذرخواهی که اکثر نامفهوم بود. او به دادگاه گفت “من یک فرد جدید. من یک پرستار بزرگ و محترم با همه مردم با آنها کار کنم.”

Starrett او را تشویق به قرار دادن جرم و جنایت او پشت سر او و سعی کنید به دست آوردن مجدد او مجوز یک بار حکم او کامل است.

“شما در حال بدیهی است که یک فرد دلسوز,” او گفت:.

وید والترز در نقش: وب سایت درهم unravels بیشتر با کیفرخواست

کاوینگتن نیز دستور داده شد به پرداخت نزدیک به 2 میلیون دلار در اعاده است که در حال حاضر بازگردانده شده است از طریق یک شخص ثالث است. او باید در خدمت سه سال پس از انتشار نظارت.

اوایل این هفته شرکت متهم دکتر توماس Sturdavant شد و محکوم به دو سال در زندان است. هفته گذشته دکتر Shahjahan سلطان داده شد چهار سال حبس برای نقش خود در تقلب.

پرستار دیگر Fallon, صفحه Soso که التماس گناه در ماه نوامبر تنظیم شده بود محکوم به اعدام در ماه جولای.

سلطان و Sturdavant التماس کرد گناه را به یک تعداد هر یک از تقلب در مراقبت های بهداشتی قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی کیت Starrett در William M. Colmer فدرال دادگاه است. صفحه وارد گناه به یک تعداد از تقلب در ایمیل.

چهار با توجه به دولت انجام فعالیت های غیر قانونی در جونز و جکسون استان ها از طریق یک آرایش با باغ داروخانه در اقیانوس چشمه متعلق به اواخر کلارک لوی.

گران مرکب داروها را تجویز می کردند به بیمارانی که تا به حال تصویری مشاوره با پزشکان و برخی بودند که هرگز قبل از بررسی داروهای تجویز شد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>