سابق می سی سی پی, رئیس پلیس متهم از فروش ضبط ماشین نگه داشتن پول نقد

لدگر | No comments

دیوار از دست ندهید. — سابق رئیس پلیس در شمال شهر می سی سی پی دستگیر شد روز شنبه در یک بار او را متهم به فروش مصادره وسایل نقلیه خود را به خانواده و سپس به حفره های نقدی.

یک DeSoto County هیئت منصفه مجرم شناخته گیاه آبجو در هفته گذشته در یک اختلاس شارژ. آبجو نگهداری $1,850 از فروش یک سال 2007 فورد موستانگ و 2002 شورلت تاهو دولت حسابرس Shad سفید گفت: در انتشار اخبار چهارشنبه.

فساد دولتی: اشتباه گرفته می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی ؟ در اینجا یک جدول زمانی حوادث

حسابرس تقاضا نامه برای $6,940 همچنین مدعی است که آبجو undercharged خریداران در مجموع $2,730 اگر چه این مبلغ شده است که بخشی از این اتهام جنایی بیانیه ای گفت:. در این نامه تقاضای کل نیز شامل بهره و بررسی اتهامات عنوان شده علیه.

نامه ای است که در یک اقدام مدنی و “اتهامات نه تنها به دور” اگر آبجو می پردازد کل گفت: لوگان ریوز سخنگوی سفید.

او گفت: آن را بلافاصله روشن نیست که آیا آبجو یک وکیل است که می تواند برای او صحبت می کنند.

آبجو 61 بود رئیس پلیس در دیوار یک شهر در حدود 1,500 از دسامبر 2014 تا فوریه 2019. شهر گزارش مسئولین بی نظمی پس از آبجو استعفای ریوز گفت.

انتشار اخبار گفت: Brewer تسلیم به ویژه عوامل از دفتر امور خارجه حسابرس در دسوتو شهرستان کلانتر دفتر. یک مقدار اوراق قرضه بود فورا تنظیم کنید.

حداکثر مجازات برای اختلاس پنج سال حبس و به $5,000 خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>