سابق افسر منابع Yazoo اصلی تحت تعقیب بیش از مدرسه حادثه با

لدگر | No comments

یک در حال حاضر به حالت تعلیق فرمانده پلیس و مدیر دبیرستان بوده اند تحت تعقیب در یک حادثه مربوط به اتهام حمله به یک دانشجو در ماه اوت است.

ساموئل کارتر جونیور بود که کار به عنوان یک افسر منابع مدرسه و میسیسیپی رئیس پلیس در آن زمان تحت تعقیب به اتهام جرم کودک آزاری و Yazoo مدیر دبیرستان فیلیپ ترنر مجرم شناخته شد برای لوازم جانبی پس از این واقعیت است.

این هیات منصفه Jan. 24 کیفرخواست بنیادی از یک حادثه که در آن کارتر گفته می شود تحت فشار قرار دادند یک دانش آموز به حمام دختر و او را خفه. یک زن بود که دانش آموز در دستشویی در زمان و معلمان شاهد حادثه, Yazoo شهرستان دادستان منطقه Akillie مالون-Oliver روز جمعه گفت.

کارتر را متهم کرد که از حمله به او و نوجوان قرار داده شد و تحت بازداشت است. اما مقامات گفتند کارتر ساخته شده به اتهام تلاش برای پوشش اقدامات خود را.

در جوانی دادگاه رهبران مدرسه شهادت دادند که مدرسه را ندارد هر گونه اقدام علیه آموز است.

کارتر بود اخراج از مدرسه منطقه مالون-الیور گفت و میسیسیپی مقامات گفت که او معلق و بدون پرداخت هزینه به عنوان رئیس پلیس انتظار نتیجه از این مورد است.

نه ترنر و نه سرپرست از Yazoo County School District می تواند بلافاصله نظر رسیده است.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>