مدرسه سابق راننده اتوبوس می شود زمان زندان برای آزار غیر فعال دانشجویی

لدگر | No comments

PASCAGOULA از دست ندهید. — می سی سی پی یک قاضی محکوم سابق راننده اتوبوس مدرسه به زندان برای آزار یک فعال دانشجویی.

مدار قاضی دادگاه رابرت کربس بررسی بیش از 20 نامه حمایت و شنیده درخواست برای نرمی قبل از او محکوم Antioinette جین “تونی” ریموند در روز جمعه به یک سال پشت میله های زندان به اتهام بزه های ساده حمله و سه ماه برای کمک به بزهکاری سوء استفاده و یا غفلت جزئی, خورشید هرالد گزارش شده است. کربس به حالت تعلیق برخی از جمله, ترک ریموند با سه ماه به خدمت و 1000 دلار جریمه روزنامه گزارش شده است. او شروع به خدمت از جمله آوریل 1.

یک تصویری است که کودک از خانواده ارائه شده به سان هرالد نشان داد ریموند تهدید به ارسال سنت مارتین مدرسه دانشجو به زندان خفه کردن او قرار داده و صابون و حتی او را بکشد اگر او نمی خفه شو و بنشیند.

معلول دختر بچه پدربزرگ توماس پیرس گفت که او امیدوار بود برای دیدن ریموند خدمت زمان بیشتری را پشت میله های زندان. او گفت: قاضی آنچه رخ داده به نوه اش بیاورد و هر کس در خانواده خود را.

او گفت: این طوری شد پریشان پس از یادگیری است که ریموند و یک معلم نیز تحت تعقیب در مورد رو به رو شد تنها بزه اتهامات که او شروع به استفاده از مواد مخدر overdosed در یک کازینو و درگذشت.

“من نمی باید و نمی باید یک کار را به خاطر من مجبور به ماندن در خانه به مراقبت از او (کودک),” او گفت:. “این ویدئو برای خود صحبت می کند. او (Raymond) تحت تاثیر بسیاری از مردم نه تنها فرزندان من اما دیگر کودکان در اتوبوس. آنها به مرگ می ترسم. آنها فکر می کردند او را به انجام همان به آنها را.”

اخبار بیشتر: بدن یافت می شود که در می سی سی پی تالاب شناسایی شده به عنوان از دست رفته مرد

جزئیات بعدی: بدن با زخم گلوله در بر داشت در نزدیکی منطقه پوشیده شده از درخت در پشت ایستگاه گاز

کربس بررسی فیلم از حمله توسط ریموند و شرکت متهم معلم سابق Kerri آن Nettles. تفاوت بین این دو متهم گفت: این است که یک بار Nettles گفته ریموند وجود یک دوربین در اتوبوس آنها را ضبط Nettles متوقف آزار دختر اما ریموند ادامه داد.

“در همان زمان” کربس گفت: “هیچ بد در خانم ریموند قلب.”

ریموند گفت که او هرگز دریافت هر گونه آموزش به کار با نیازهای ویژه, کودکان, هر چند گزنه بود.

فقط قبل از صدور حکم ریموند در زمان مسئولیت اقدامات او هر چند او را برای درک و نرمی.

او گفت که او می خواست برای عذرخواهی به کودک است. “پس از او است که در اینجا باید بگویم متاسفم به خانواده او و به شما. من تحت یک نقطه بد در زندگی من که در آن زمان. آن را مانند من فقط رفتن را از طریق حرکات از زندگی. من یک هیولا. من تا به حال یک زمان بد.”

دو نفر صحبت کرد جمعه در ریموند طرف از جمله یک دانشجوی سابق که گفت: او خوب بود و د’ایبرویل شهردار فرسوده Quave که خواست برای نرمی. او گفت که او تا به حال دیده می شود ریموند کمک به دانش آموزان و توقف در فروشگاه برای درمان بچه ها به بستنی و یا موارد دیگر.

گزنه دریافت شش ماه به حالت تعلیق حکم زندان و جریمه برای نقش خود را در حمله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>