سابق تگزاس شهردار به نام رئیس جمهور زنگ کالج

لدگر | No comments

HOLLY SPRINGS, از دست ندهید. — یک تاریخی سیاه و سفید کالج در شمال می سی سی پی نامگذاری شده است شهردار سابق سن آنتونیو به عنوان رئیس جمهور بعدی.

امنای زنگ کالج در هالی اسپرینگز روز جمعه اعلام کرد پیچک تیلور به عنوان 12th رئیس جمهور از 800 دانش آموز مدرسه است که وابسته به کلیسای متحد متدیست.

تیلور موفق خواهد شد دیوید بکلی شده است که زنگ رئیس جمهور برای 27 سال است. در تگزاس خواهد بود که اولین زن رئیس جمهور زنگ انتخاب شده پس از هشت ماه جستجو.

تیلور به عنوان شهردار سن آنتونیو به مدت سه سال و به عنوان یک عضو از سن آنتونیو شورای شهر برای مدت پنج سال.

او شش سال را صرف به عنوان یک مدرس دانشگاه در مدیریت دولتی در دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو. او همچنین خدمت در سن آنتونیو کمیسیون برنامه ریزی و قبلا یک کمیسیون برای سن آنتونیو نوسازی شهری آژانس.

“ما اعتقاد داریم که توانایی های او را به دست آورد در غیر انتفاعی مدیریت و رهبری سیاسی خواهد بود به آسانی قابل انتقال به محیط دانشگاهی گفت:” دیوید سوینتن صندلی زنگ امنا.

تیلور دارای مدرک لیسانس خود را از دانشگاه ییل و مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. او به تازگی به اتمام دکترا در آموزش و پرورش در دانشگاه پنسیلوانیا با یک پایان نامه با تمرکز بر رهبری در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. تیلور در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور و یک متولی از هیوستن-Tillotson در دانشگاه آستین تگزاس و دانشگاه مجسم کلمه در سن آنتونیو.

“من هیجان زده می شود بخشی از نوشتن فصل بعد برای این تاریخی موسسه” تیلور در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>