سابق USM تاریخچه پروفسور ویلیام Scarborough, متخصص, در, جنوب, درگذشت 87

لدگر | No comments

دیرین استاد تاریخ در دانشگاه جنوب می سی سی پی درگذشت یکشنبه.

ویلیام Scarborough درگذشت و در خانه اش در هتیزبرگ. او 87. او تدریس در گروه تاریخ برای 45 سال, 10 که او نیز در خدمت به عنوان بخش صندلی.

یک دانش آموز بود اندرو Wiest که بعد استخدام شد Scarborough شد همکار سابق خود استاد.

“او یکی از آن دسته از معلمان که استاد بود روایت داستان سرایی” Wiest گفت. “هنگامی که شما نشان داد تا در کلاس شما تقریبا فراموش کرده برای یادداشت برداری به دلیل آن بود مسحورکننده. آن را تقریبا مانند نشستن وجود دارد در حال تماشای یک فیلم خوب.”

اما Scarborough دسترس نیست محدود به Hattiesburg Wiest گفت.

“میراث او است چند وجهی نه تنها برای دانش آموزان در اینجا اما برای کسانی که خواندن کار خود را,” او گفت:. “او مورد احترام در سراسر کشور به عنوان یک محقق از جنوب. او یکی از کسانی که رفتن به بچه ها زمانی که شما نیاز به دانستن تاریخ واقعی چه پیر جنوبی شد. میراث او می رود و فراتر از آن ما است.”

Scarborough مسلما یک خواستار, استاد, که تا به حال انتظارات بالا از دانش آموزان خود را.

“یکی از رضایت بخش ترین چیز در مورد آموزش به گروهی از دانش آموزان که اساسا سبز هنگامی که شما آنها را دریافت کنید و آنها را در درک آنچه شما می خواهید و آنها دست و پنجه نرم کردن و کار سخت” Scarborough گفت.

Scarborough محقق در Antebellum جنوب و جنگ های داخلی تاریخ و نویسنده یا ویرایش شش کتاب های متعدد و مقالات مقالات و 76 بررسی کتاب. او موفق به دریافت جایزه یک عمر دستاورد را از دانشگاه شورای پژوهشی در سال 2011.

در حالی که او یک احترام مورخ نویسنده و استاد عشق خود را از تاریخ نمی شد بدون جنجال.

Scarborough ستون: میراث و نه نفرت. بیایید نگه داشتن پرچم دولت

Scarborough شد unapologetic در حمایت خود را از میله رعد و برق موضوع متفق نمادگرایی در جنوب.

“من خشمگین همه این حملات در مؤتلفه میراث او گفت:” در اوایل داستان. “شما می دانید ما ماه تاریخ سیاه. ما ماه تاریخ زنان,” او گفت:. “چرا ما باید مؤتلفه تاریخچه ماه؟”

حتی اگر او مخالفت کرد, اما, Scarborough یکی احترام به دیگری موضع در موضوع Wiest گفت: به عنوان طولانی به عنوان آن را حمایت حقایق است.

“مهم نبود چه می شد گفت:” Wiest گفت. “اگر شما قادر به آن می گویند معتبر و پشت آن را با منابع و سپس او مایل به تعامل با شما.”

Ellisville را 1845 Deason صفحه اصلی: امد و شد زیاد از جنگ داخلی شبح یا برکت antebellum خانه?

هر چند او غوطه ور در فرهنگ و تاریخ, پیر جنوبی, Scarborough نمی خیال بافی دلیل خود را برای جدایی. او روشن بود در خود باور است که ایالات جنوبی جدا از آنجا که آنها می خواستند برای حفظ بردگی است.

“وجود ندارد scintilla از شک و تردید در مورد آن” Scarborough گفت.

جنگ بود و موضوع دیگری که بودند کسانی که مبارزه را در آن, او گفت:.

“کسانی که خدمت در مؤتلفه ارتش — حداقل دو سوم از در آمد غیر slaving خانواده” Scarborough گفت. “و حتی کسانی که از برده-نگه داشتن خانواده ها در حال مبارزه برای حفظ بردگی; آنها در حال مبارزه برای دفاع از خانه های خود و خانواده خود را از تهاجم خارجی.”

خدمات ویلیام سکربروق

سابق هتیزبرگ آمریکایی خبرنگار اد کمپ کمک به این داستان. تماس با Lici بوریج [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>