فارست شهرستان confederate monument همه پرسی: چه معنی است ؟

لدگر | No comments

برخی از کسانی که با حضور در روز دوشنبه فارست شهرستان هیئت ناظران جلسه بودند نا امید به یادگیری confederate monument خارج از دادگاه نخواهد بود نقل مکان — حداقل نه در حال حاضر.

هیئت مدیره در تصمیم گیری تقسیم رای دادند به این موضوع را در انتخابات ماه نوامبر به رای دهندگان اجازه تصمیم می گیرید که آیا مجسمه همچنان در دادگاه و یا نقل مکان به محل دیگری تعیین می شود.

فارست شهرستان: رای دهندگان برای تصمیم گیری در ماه نوامبر در جابجایی مؤتلفه مجسمه

دقیقا چه معنا است ؟

همه پرسی خواهد بود غیر الزام آور که به معنی آن است که هیچ قانونی تحمل است اما بیشتر از یک نظر سنجی به سرپرستان راهنمایی در مورد که در آن اجزای تشکیل دهنده خود ایستادن روی این مسئله است.

این ناظران که تنها قدرت به نقل مکان بنای تاریخی می گویند که آنها خواهد گوش دادن به اراده مردم راه هر کدام رای می رود در ماه نوامبر.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

چه خواهد شد را به همه پرسی می گویند ؟

هیئت مدیره نقل مکان کرد به پرسیدن سوال باید Confederate monument بود منتقل?

رای دهندگان داده خواهد شد و گزینه ای برای رای آری یا نه.

برخی از فارست ساکنان شهرستان هستند امید به نام شهرستان تغییر پس از آن است که پس از مؤتلفه ژنرال ارتش ، ناتان بدفورد فارست.

که یک اندازه گیری است که باید توسط قوه مقننه و نمی تواند قرار دادن یک رای.

چرا که وجود دارد هیچ تصمیمی در جلسه ؟

اکثر ناظران می خواستم برای دریافت بیشتر جامعه ورودی در این مسئله است. حتی اگر اکثریت مردم که با حضور به اظهار نظر عمومی در حمایت از جابجایی آنها احساس تمام رای دهندگان باید مجاز به صدای افکار خود را از طریق یک رای.

دو نفر از سرپرستان Roderick Woullard و شارون تامپسون هر دو از آنها سیاه و سفید هستند در ابتدا می خواستم به تصمیم فوری به این بنای تاریخی نقل مکان به مکان دیگر.

ورنون Dahmer: مجسمه های می سی سی پی کشته رهبر جنبش حقوق مدنی نصب شده در دادگاه

وقتی که حرکت شکست خورده آنها معرفی یکی دیگر از حرکت اجازه می دهد تا رای دهندگان برای تصمیم گیری است.

دو نفر از سرپرستان Chris Bowen و Burkett راس که به سفید رای دادند در برابر این حرکت از آنجا که آنها می خواستند رای دهندگان برای تصمیم گیری که آیا برای حرکت هر دو متفق یادبود و مجسمه کشته رهبر جنبش حقوق مدنی ورنون Dahmer یا نه.

آنها معتقدند اگر یک منتقل شده است هر دو باید نقل مکان کرد.

رئیس جمهور هیئت مدیره دیوید هوگان بود که ابزاری در گرفتن Dahmer بنای نصب رای دادند با Woullard و تامپسون به نقل مکان مؤتلفه مجسمه تنها.

ورنون Dahmer پسر دنیس Dahmer مشترک بیانیه ای در Facebook که در آن او گفت که باید وجود داشته باشد یک مقایسه بین یک Confederate monument است که نمادی از ظلم و ستم و مجسمه پدرش کار می کرد که برای توانمند سازی همه مردم است.

“است که در آن برابری بین یک مجسمه از یک مردی که در تلاش برای آوردن در مورد حقوق برابر برای شهروندان (سیاه مردمی) در یک کشور که در آن هر کس است فرض کنید به همان حقوق, اما نمی, و, که از یک بنای تاریخی اختصاص داده شده به دست داده شود’, اساطیر,” او نوشت. “کسانی که مبارزه برای کنفدراسیون بودند در تلاش برای سرنگونی قانونی دولت منتخب ایالات متحده آمریکا است که می سی سی پی بود. آنها تلاش برای سرنگونی است که دولت ایالات متحده آمریکا با مسلح شورش شلیک اولین گلوله (فورت سامتر) و شکست خورده بودند توسط ارتش اتحادیه. هیچ برابری!”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن دنیس Dahmer کامل بیانیه.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

چه هتیزبرگ مقامات می گویند در مورد این بنای تاریخی?

شهردار توبی بارکر گفت: در Facebook تصویری آن را هم برای این بنای تاریخی به مهاجرت.

“نمادهای مهم نیست,” او گفت:. “آنها منعکس کننده ارزش ها و شخصیت جوامع است. یک نماد می درخشد نور را در آنچه که به ظاهر مهم به مردم آن را نشان دهنده. تاریخ را نمی توان پاک. وجود دارد می آید یک زمان هنگامی که برخی از نمادها — آیا یک پرچم یا یک بنای تاریخی — لازم نیست به جلو و مرکز.”

هتیزبرگ: شهردار بازگشایی dialogue برای ‘مناسب تر محل’ به صورت Confederate monument

اعضای شورای شهر در روز سه شنبه تصویب یک قطعنامه تشویق سرپرستان به نقل مکان بنای تاریخی است.

“شورای شهر هتیزبرگ می سی سی پی بدینوسیله تأکید آن پشتیبانی قوی برای

جابجایی فارست شهرستان Confederate Monument از محل فعلی خود در مرکز شهر هتیزبرگ به یک محل مناسب فراهم می کند که مناسب متنی ارزش و حفظ تاریخچه بنای تاریخی” اعضای شورا گفت: در این قطعنامه است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل سند است.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>