بنیاد فلوریدا ائتلاف علیه خشونت خانگی قرار می گیرد به امانت

فلوریدا تودی | No comments

وکلای مدافع برای دولت و فلوریدا ائتلاف علیه خشونت بنیاد در روز پنج شنبه توافق کردند در دادگاه به محل این بنیاد به امانت.

بنیاد غیر انتفاعی است که افزایش می دهد پول برای مشکل ائتلاف است که پشتیبانی از یک شبکه از پناهگاه برای آزار زنان و کودکان است.

آیات در مورد جبران خسارت از ائتلاف سابق مدیر عامل شرکت و هزینه های شیوه موجب فلوریدا مجلس بررسی و طرح دعوی در دادگاه توسط دادستان کل اشلی مودی.

بیشتر: ‘با هم جمع شده (توسط) حرص’: اشلی مودی به دنبال حل مشکل خشونت خانگی غیر انتفاعی

مدار قاضی ران Flury که نشسته در تالاهاسی انتظار می رود برای تعیین جکسون وکیل علامت Healy به عنوان به زودی به عنوان شب پنجشنبه. این انتصاب جدید در علاوه بر این به Healy نقش به عنوان گیرنده ائتلاف خود را.

یک گیرنده عمل می کند به عنوان متولی سازمان متهم به حفاظت از اموال و منافع دیگر در حالی که برخی از روند قانونی در جریان است.

مودی به حال به دنبال یک گیرنده برای بنیاد به عنوان به خوبی. اما تالاهاسی وکیل کریس Kise استدلال کرد که پایه و اساس بود و از نظر قانونی جدا از ائتلاف.

این حرکت به نام هیلی به عنوان گیرنده برای هر دو نهاد می آید در یک طرح دعوی در دادگاه است که در آن مودی متهم تیفانی Carr ائتلاف سابق سر از شیر دولت از چندین میلیون دلار در یک طرح است که تعلق او بیشتر زمان پرداخت کردن (PTO) سالانه بیش از روز در سال است.

ائتلاف حال عقد قرارداد با این گروه از کودکان و خانواده (DCF) به اداره 50 میلیون دلار در بودجه فدرال سالانه برای یک ایالت شبکه ای از خشونت خانگی پناهگاه است.

تحقیقات توسط میامی هرالد ائتلاف را صرف شیوه های وادار فلوریدا خانه شنوایی به چه Carr قادر به پول نقد در بیش از 7 میلیون دلار در انجمن اولیا و مربیان به دست آورده در یک دوره چهار ساله.

بررسی رهبری دولت Rep. تام تره R-اورموند بیچ کشف شواهدی وجود دارد که تره فرنگی گفت: نشان “جمعی خیانت” کار و ائتلاف اعضای هیئت مدیره.

بیشتر: فلوریدا قانونگذاران بازجویی از شاهدان در مورد ‘گزاف’ مدیر عامل شرکت پرداخت در خشونت آژانس

شهادت نشان داد که کار منصوب کرده بود تعدادی از اعضای هیئت مدیره به کمیته ای که مورد تایید او جبران بسته است.

در فوریه فلوریدا در مجلس نمایندگان مجاز احضاریه برای 14 نفر کار می کرد که با این ائتلاف از جمله ملودی Keeth که همچنین به عنوان مدیر بی سر و صدا بندر خشونت پناهگاه در ملبورن.

Keeth شد دیرین عضو هیئت اجرایی در دولت ائتلاف و نشست در آژانس کمیته مالی. کمتر از یک روز پس از احضاریه صادر شده است بی سر و صدا بندر اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد وابسته به این گروه است.

در دادگاه تشکیل پرونده مودی مشخص شده که چگونه هر بودجه چپ در ائتلاف حساب در پایان سال مالی گفته می شود مشغول به کار و اعضای هیئت مدیره — به جای بازگشت به DCF به عنوان مورد نیاز خود قرارداد.

پنج شنبه, Kise کاهش یافته است مخالفت خود را با قرار دادن پایه و اساس به امانت. او گفت Flury او تا به حال می خواستم به اطمینان حاصل شود که 1.5 میلیون دلار در سمت چپ بنیاد حساب رفت و به حمایت از پناهگاه.

Kise همچنین گفت: مذاکرات با وکلا در مودی در دفتر تولید “نتیجه خوب و نتیجه مناسب.”

توافق frees تا $500,000 به کار پایه و اساس است. هر گونه هزینه های دیگر که نیاز به تایید دادگاه. هیلی به عنوان ائتلاف گیرنده گفته بود این ائتلاف نیاز به دسترسی به بنیاد پول برای پرداخت تعهدات قراردادی.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید [email protected] به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>