چهار پلیس در Cabazon پس از مقامات بازیابی بیش از 200K $از مغازه به سرقت رفته

مایدزرت | No comments

چهار Cabazon ساکنان دستگیر شدند روز دوشنبه پس از آنکه مقامات بهبود بیش از $200,000 ارزش ابزار و تجهیزات است که دزدیده شده است از نزدیکی یک سایت ساخت و ساز با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر.

یک خودرو به سرقت رفته گزارش شده در اطراف ساعت 9 صبح دوشنبه در 13000 بلوک ملکی جاده ها است. خودرو شامل ابزار و تجهیزات برای نزدیکی خط قدرت, پروژه, بخش کلانتر گفت.

چند ساعت بعد مقامات در بر داشت رها شده خودرو در حدود پنج مایل دور در خیابان الم. تجهیزات موجود در داخل شده بود به سرقت رفته است.

حدود ساعت 2 بعد از ظهر جمعه چند کلانتر نمایندگان وارد 52000 جلوگیری از اسپرانزا خیابان و بازیابی بیش از $200,000 از ابزار و تجهیزات است که در داخل خودرو به سرقت رفته. نمایندگان نیز در بر داشت یکی دیگر از سرقت خودرو, سرقت اموال از دیگر دزدی و مواد مخدر.

Cabazon ساکنان Sean Johnson, Maurine ایوانز و دانیل هرناندز بودند به اتهام در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته از کلانتر گفت.

Karrie Collins, 43 بود به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر با توجه به کلانتر.

جانسون 35 و هرناندز 28 بودند هر سه شنبه منتشر شد در $10,000 وثیقه از زندان سوابق نشان داد. هر دو انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه در اوت. 27.

هیچ اطلاعات بلافاصله در دسترس بود مورد ایوانز یا کالینز.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواست برای تماس با بخش کلانتر در 951-922-7100.

سقوط: کشته شدن موتورسوار در دزرت هات اسپرینگز, سقوط, شناسایی

ماسک: Inland Empire مردان متهم به تلاش برای ایجاد 4 میلیون دلار از ماسک صورت. آنها نمی آنها را خود

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>