چهار MDOC زندانیان تست مثبت برای coronavirus

لدگر | No comments

چهار دولت زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به می سی سی پی بخش از اصلاحات.

تا کنون 20 زندانی شده اند تست شده برای coronavirus در حدود 18,500 اهل بیت-جمعیت MDOC.

روز دوشنبه MDOC اعلام کرد که یک زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman اهل بیت درگذشت 11 آوریل در گرینویل بیمارستان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. ناشناس زندانی شد, اولین مورد تایید شده مربوط به یک MDOC اهل بیت.

گروه اصلاحات: می سی سی پی باید کاهش زندانیان پس از اولین COVID-19 مورد گزارش

MDOC گفت: آن نشده است و مشخص نشده که آیا مرحوم اهل بیت درگذشت از COVID-19.

در روز پنج شنبه MDOC اعلام کرد سه اضافی زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. یکی در Parchman و دو نفر دیگر قرار دارد در منطقه ای correctional facility.

“این MDOC است و مجدانه به نگه داشتن زندانیان و کارکنان امن” موقت کمیساریای تامی تیلور در بیانیه ای گفت. “زندانیان بودند که در مجاورت نزدیک به هر زندانی تست مثبت هستند که در قرنطینه هستند و دریافت پیشرفته غربالگری و حفاظت از جمله صادر ماسک. ما نیاز به همه کارکنان به پوشیدن ماسک و دستکش. ما منابع مختلف که از آن برای به دست آوردن ماسک.”

تیلور گفت: شیپور لجر که به تازگی او تعجب نیست که یک زندانی آزمایش مثبت برای COVID-19 دلیل MDOC را زندانی جمعیت بزرگتر از برخی از شهرهای کوچک در دولت است. در علاوه بر این به زندانیان تست مثبت سه MDOC کارکنان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دیگر اقدام صورت گرفته توسط MDOC برای مبارزه با COVID-19:

  • زندانیان تحت قرنطینه نظارت روزانه برای علائم.
  • کارکنان پس از رسیدن در محل کار نیز در حال نمایش روزانه.
  • محدودیت در که می آید به امکانات از جمله محدود کردن بازدید کنندگان به حالت تعلیق در همه زندان شهرستان نقل و انتقالات و محدودیت انتقال زندانیان بین MDOC امکانات و داخل مرکز جنبش است.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: روز شنبه در یک نشست خبری که وجود دارد بحث های مداوم با MDOC در مورد آزادی برخی از زندانیان را به coronavirus نگرانی اما هیچ تصمیم نهایی ساخته شده است.

دفاع از حقوق بشر و اصلاحات گروه از جمله ملی عدالت کیفری اصلاحات گروه FWD.ما اصرار دارند دولت کاهش جمعیت زندان در میان بالاترین سرانه در کشور در پی زندانیان تست مثبت برای coronavirus.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>