چهار برداشت به عنوان بالا بروارد دبیرستان پرتاب کنندگان از دهه

فلوریدا تودی | No comments

پس از کریستال الیوت Eau Gallie بالا قرار داده شده در بالا سه در سه دوره متوالی مسابقات معتبر ملی در سال 2017, او اعتبار خوش شانس جوراب های سبز. در حال حاضر او و سه نفر دیگر از سابق Brevard County high school bowlers می توانید با تشکر از خوانندگان فلوریدا امروز.

الیوت, Danielle Koehler مایکل Coffey و گرگ جوان انتخاب شده بودند و به بالا پرتاب دهه از 2010-19 توسط sportswriters و بازدید کنندگان به 321preps.com.

Eau Gallie را Coffey برنده خوان رای در پسران و Viera جوان بود sportswriters’ انتخاب است.

الیوت و رککلدگ را Koehler گره خورده است به عنوان بالا ،

دیدار تیم های: All-Space Coast دختران بولینگ تیم از دهه 2010-19

Coffey شد بروارد اولین پسر را به نفع خود یک ULTIMOPREZZO قهرمانی کشور که او در سال 2011. او همچنین برای اولین بار به کاسه 300 بازی در تیم اول دانشگاه یا دانشکده رقابت در اینجا. هر دو او و جوان بودند اعضای تیم سوم ایالات متحده آمریکا و برنده نوجوانان, کارشناسی ارشد, مسابقات, که, جوان, آیا بازگشت به عقب.

الیوت فصل متوسط 218.4 شد و به بالاترین سطح در شهرستان تاریخچه در سال 2018 است. او به پایان رسید چهارم در ULTIMOPREZZO دولت مسابقات دو بار (2015 و 2018). Koehler عضو یکی از بروارد بالا بولینگ خانواده نیز دو حالت بالا پس از اتمام از جمله به عنوان نفر دوم در سال 2016. او در فلوریدا دختران امروز کاسه ساز از سال دو بار در سال 2015 و 2016.

ببینید ما 2019 دختران و پسران-Space Coast بولینگ تیم است.

تماس با مک کالوم در 321-242-3698 یا [email protected] Follow @321preps در Twitter و Instagram. مطمئن باشید برای عضویت در فلوریدا امروز و گوش دادن به 321 اضافه کاری در عمده پادکست سیستم عامل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>