چهار چیز به دانستن در مورد رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ روز شنبه به روز رسانی در coronavirus

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز — پیوست توسط دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز و می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری, مدیر اجرایی, گرگ Michel — در روز سه شنبه به روز رسانی در دولت مبارزه با کروناویروس.

در اینجا چهار چیز آنها مورد بحث:

  • می سی سی پی در حال ورود به یک “تیز و دردناک” رکود ریوز گفت: به عنوان آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر شده است “بسیار عمیق است.” دولت اقتصاددان Darrin Webb گفت: نمایندگان مجلس سهشنبه او انتظار می سی سی پی به جمع آوری $1.2 میلیارد دلار کمتر از درآمد مالیاتی در سال آینده از آنچه قبلا انتظار می رود.
  • دابز گفت: مراسم تشییع جنازه منجر به شیوع موارد به تازگی. یک علامت دار و مسری بیمار در معرض “بسیاری از” مردم در یک مراسم تشییع جنازه در هفته گذشته, او گفت:, و کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد این حادثه است. دابز هشدار داد مردم علیه حضور در اجتماعات بزرگ مانند مجالس ترحیم و عروسی و خدمات کلیسا به خصوص اگر آنها احساس بیمار: “ما نمی خواهیم یک مراسم تشییع جنازه منجر به بیشتر مجالس ترحیم.”
  • وزارت بهداشت و درمان توزیع Remdesivir یک داروی ضد ویروسی استفاده می شود برای درمان ابولا در میان چیزهای دیگر به 29 بیمارستان در سراسر, می سی سی پی دابز گفت. او گفت: وجود دارد به اندازه کافی از این دارو برای درمان 351 نفر است. این دارو که در برخی از مطالعات نشان داده اند که می تواند در کاهش طول مدت COVID-19 خواهد بود برای بستری بیماران که به شدت بیمار با کروناویروس, او گفت:.
  • می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس توزیع 2.25 میلیون ماسک در سراسر کشور از جمله در مورد 500,000 که ساخته شد در می سی سی پی, گفت:, Greg میشل مدیر اجرایی MEMA.

همانطور که از شنبه, می سی سی پی است ثبت بیش از 13,700 موارد coronavirus و 652 مرگ و میر.

مرتبط با: رژیم صهیونیستی است. ریوز شل محدودیت در پارک های تفریحی و سرگرمی

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>